Kontrollpunktide kaart
Moderaator: Moderators
Sorry, ei viibinud kodumaal ja ei saanud ennem vastata
Kui need aga on valed mis siis õiged on?
srock kirjutas:kp 6 (laste lemmik) lähenemis kordinaat vale sul seal kaardil .
Kui võtta aluseks Landy kirjutatud lähenemis koordinaadid ja kasutades lehel http://boulter.com/gps/ olevat konverteerijat sain sellise tulemuse 59.265556 24.801389Landy kirjutas:AARDE NIMI: �Tõdva 2/Laste Lemmik� (NR6)
LÄHENEMINE: 59:15:56/24:48:05. Punkti läheneda trassilt ja
Kui need aga on valed mis siis õiged on?
Tel 56224693
- Landy
- Typo Master 2.1
- Postitusi: 17328
- Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
- Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
- Kontakt:
Tunnistan enda viga. Olen ekslikult kodus sisnemisteeks vaadanud järgmise teeotsa. Vabandused!
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Leidsin netist mõned lahendused ja lisasin oma leheküljel http://offroad.uusmeedia.ee/map.php olevale kaardile koordinaatide konverteerimise võimaluse, et äkki kellegile osutub kasulikuks.
Tel 56224693
Vaatasin kaarti ja tekkis isu pühapäeval Tõdva kanti müttama minna,
siis aga sai loetud veel komentaare KP-de kohta ja tekkis küsimus, kas KP5 on siis "suletud" või mitte? Kaardi peal nagu roheline, kas parandamata?
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=4862
siis aga sai loetud veel komentaare KP-de kohta ja tekkis küsimus, kas KP5 on siis "suletud" või mitte? Kaardi peal nagu roheline, kas parandamata?
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=4862