L200 esisld teeb häält

Moderaatorid: Maasturid, Moderators

Vasta
kalha
Off Roader Wannabe
Postitusi: 44
Liitunud: L Dets 04, 2010 12:31 am

L200 esisld teeb häält

Postitus Postitas kalha »

Tekkis selline asi, et pärast seda kui slikid sai uute rehvide vastu vahetatud, hakkas siis kui 4 sees ja raskem vedu taha tuleb kusagilt mingi krabin käima aegajalt. Minu meelest tuleb see esisillast. On kellegil kogemusi või head nõu anda? Tegemist on 97 aasta l200-ga 2,5 diisel.
jemand
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: L200 esisld teeb häält

Postitus Postitas ibra »

kalha kirjutas:Tekkis selline asi, et pärast seda kui slikid sai uute rehvide vastu vahetatud, hakkas siis kui 4 sees ja raskem vedu taha tuleb kusagilt mingi krabin käima aegajalt. Minu meelest tuleb see esisillast. On kellegil kogemusi või head nõu anda? Tegemist on 97 aasta l200-ga 2,5 diisel.
See on rehvi krabin. Kui ei meeldi, siis pead slikid tagasi panema.
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
kalha
Off Roader Wannabe
Postitusi: 44
Liitunud: L Dets 04, 2010 12:31 am

Re: L200 esisld teeb häält

Postitus Postitas kalha »

Mis nõellaagrid? Mu autol vist pole neid, tal on torsioonidega ja õõtsadega sild. Kusjuures viimase testimisega tundus ikkagi et hääl tuleb parema ratta juurest seega poolassi ots ilmselt,kui just hääl mingil moel keskelt sinna ratta juurde üle ei kandu.
jemand
Kasutaja avatar
Maasturid
Legod Varuosadest
Postitusi: 1959
Liitunud: R Veebr 20, 2004 12:48 pm
Asukoht: Roosna-Alliku GSM:513 2551
Kontakt:

Re: L200 esisld teeb häält

Postitus Postitas Maasturid »

kalha kirjutas:Mis nõellaagrid? Mu autol vist pole neid, tal on torsioonidega ja õõtsadega sild.
Kindlasti on ka sinu autol need nõellaagrid seal käändmiku sees mille peal veovõlliots toetub.
Pildil detail nr 32302

Pilt
http://www.maasturid.ee
*Toomas Kärp = Maasturid = Radadel aastast 2004
* Wildtrak 2.0 Bi-turbo
* LC120
Vasta

Mine “Mitsubishi”