03a Pajero tagumised rattad

Moderaatorid: Maasturid, Moderators

Vasta
melkaleht
Off Roader Wannabe
Postitusi: 45
Liitunud: K Juul 29, 2015 12:56 pm
Asukoht: Tallinn

03a Pajero tagumised rattad

Postitus Postitas melkaleht »

Mure siis selline,et kuna tagumised rattad on lääpas ja tahtsin sillastendi minna,aga kuna lugesin,et neil tüüpviga pidi olema,et ekstsentrik poldid pidid puksidesse vms kinni jääma siis lasin kontrollida kas ka minu isendil nii on ja tuli välja,et kaks ongi kinni.
Ostsin siis kaks uut puksi+poldid/seibid/mutrid ning viisin auto töökotta nende vahetuseks.
Täna sain siis kõne,et puksid vahetatud ja võin autole järgi minna :D AGA kui läksin autole järgi siis vaatasin kohe,et rattad on ikka väga lääpas (ei pidanudki otseks saama seal töökojas kuna neil puudub stend jne) :cry:
Ning kui hakkasin siis kodu poole sõitma mõttega,et linnas (Tallinnas) käin kuskil sillda reguleerimas siis sain -100m sõita kui pidin juba auto ohutuledega tee äärde seisma jätma põhjusel,et mõlemad tagumised rattad olid ikka nii viltu all,et rehvid vilisesid ja auto jooksis nö koera ja lisaks põles armatuuris tuluke mis enne ei põlenud (vist on veojõukontroll).
Vaatasin siis uuesti tagumisi rattaid ja see pilt mis sealt avanes oli niivõrd hirmutav,et otsustasin auto töökoja hoovi peale tagasi viia,aga panin ka seda tähele,et kui tagurdasin siis olid rattad teistpidi lääpas ehk kui otse sõita siis on ülevalt sisse ja ratta esimene pool/serv väljapoole,aga kui tagurdada siis on ülevalt väljapoole (ütleks,et nö mängumaa on ratta ülemisel serval -10cm) :cry:
Mis asjad seal saavad nii läbi olla,et rattad nii palju liiguvad?
Pajero 3.2 Di.D 03a
melkaleht
Off Roader Wannabe
Postitusi: 45
Liitunud: K Juul 29, 2015 12:56 pm
Asukoht: Tallinn

Re: 03a Pajero tagumised rattad

Postitus Postitas melkaleht »

Täna sai sillastendis käidud ja nüüd asi korras (ratastel olid kõik võimalikud kalded ja kokku/lahku jooksud nii valed,et stendis jamati sellega üle 1h) :D
Pajero 3.2 Di.D 03a
Vasta

Mine “Mitsubishi”