

mis on selle aasta cherokeede head ja vead(just selle mootoriga)? mida küsida, mida vaadata? mida nõuda, mida soovitada?
Hunt.K
Moderaator: Moderators
kapa kirjutas:a miks cherokee, miks mitte grand cherokee?
Kus kohast sa selle kaaluvahe 150 kg võtsid ? Jutt käis enne 4,0 cherost ja 5,9 grandist. Kui vaadata auto 24 lehte, siis kahe masina võrdlusel http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html ja http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html - saan mina kaalu vahe pea 400 kg. Ning tulles tagasi kütusekulu juurde, siis 12-14 sajale on juba 4,0 masinaga suht ekönoomne sõit, V8 sellisteks numbriteks vaevalt võimeline on. Üldiselt on siin foormis pikalt ja laialt arutatud mida peaks jälgima chero ostul, kasuta otsingut ja vaata, et sa informatsioonimürgitust ei saa.badass kirjutas:Suht vähe on seda ruumi seal autos üle igasuguste asjade jaoks(see ainult minu arvamus).
Kaaluvahe oli erinevaid registri andmeid vörreldes u 150kg Grandi kahjuks.
ZJ on +350kg. WJ +250 kg. Eks need numbrid on mõne % +/-ga.badass kirjutas:Noh, sina said selle kaaluvahe auto24 jälgides, mina aga rootsi autokuulutusi sirvides ja autonumbreid autoregistri kodulehele sisse tagudes. Seal on kaalud kirjas, ma ei usu et auto24 mingi täpsuse etalon on.
Vaatasin muidugi 5.2l mootoriga isendeid aga kuna 5.9 on sama ploki peal siis vähemalt mootor kyll palju raskem ei tohiks olla.