Sorento esisild ei rakendu

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
niiz
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: P Apr 06, 2014 6:38 pm

Sorento esisild ei rakendu

Postitus Postitas niiz »

Tere!

Ostsin omale 2003a. Sorento 2.5 CRDI 103KW manuaal kastiga. Nelikvedu on nupust lülitatav. Probleem selles, et tkui panin neliku sisse ja hakkasin sõitma ja pöörasin rooli välja (ükskõik kummale poole) käis kuskil all suur kolks. Paar korda sai katsetatud ja vaadatud mis viga võib olla. Pole ise varem nelikuga kokku puutund. Peale paari kolksu kadusid kolksud... Neliku tuli läheb ilusti põlema aga esirattaid ei võta enam üldse järgi, aeglusti aga töötab tagaratastele. Ise arvan, et õhtal on vahekast.
Kas siin leidub mõni abivalmis inimene kes on selliste probleemidega kursis või viitsiks ülevaadata mingisuguse mõistliku tasu eest, soovitatavalt Viljandimaal. Esialgu ei tahaks esindusse enesetappu tegema minna.

Ette tänades,
Mati
matikraavi78@gmail.com
55534314
Viimati muutis niiz, P Apr 06, 2014 10:44 pm, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
RistoRR
Rock Crawler
Postitusi: 890
Liitunud: N Mai 23, 2013 10:07 pm
Asukoht: Viru-Jaagupi/Rakvere
Kontakt:

Re: Sorento vahekast?

Postitus Postitas RistoRR »

Tõenäoliselt tõmbas vahekasti keti puruks või hambad maha kuskilt. Kuni remondimehe leidmiseni ära nelivedu kasuta...
Patrol Y60 35'' Silverstone
Bensiiniga võite pintsleid pesta, diislis peitub jõud!
55676422 kui vaja abi vms
niiz
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: P Apr 06, 2014 6:38 pm

Re: Sorento vahekast?

Postitus Postitas niiz »

Sai veel vaadatud sümptomeid garaazis. õhupump ei jää seisma. Pumba kohta ei oska midagi öelda. üks voolik jookseb kardaani risti peale ja selle all on ka teine otsik. kui panen näpu sinna ette siis jääb pump vait. Tõstsin ka esimese ratta õhku et vaadata kuidas käitub. ratast keerutades tundub, et vahepeal nagu võtaks korra esisilla järgi ja siis tuleb kohe järelt ära. kui panin näpu pumba lahtise otsa ette siis jäi pump vait aga ratast enam kinni ei võtnud.. Huvipärast võtsin ka vooliku pumba juurest lahti ja siis hakkas õli sealt välja pritsima.Tundub et eelmine omanik on midagi seal teinud, sest pumbal oli üks kinnituspolt puudu.
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 663
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Re: Sorento esisild ei rakendu

Postitus Postitas Uko »

Esiotsal lülitatakse pooltelge kas kokku või lahti,õhuga.Silla pea on membraani korpus .Kui kolks käis siis keerati esiots vahekastist järgi.Ilmselt membraan katki kui õhupump ka seisma ei jää.Olen ise ka viljandi kandis kui väga häda.Numbri peaks siit leidma.
olge marurahulikud!
Vasta

Mine “Kia”