Nii selline mure siis eile sai auto aetud tagumikuga vähese kallaku peale ja täna oli vaja siis sõitu minna aga mis jama auto ei käivitu ,kõik nagu toimib ilusti armatuuris tuled põlema ja kui eelsüüte küünlad kustunud ja nii kui start anda teeb starter ainult plõks ja kõik (ringi ei käi) nagu miski plokeeriks .Sai proovitud nii parkingu kui ka neutraali peale ja ei midagi.Niipalju kui starterile ligi pääses sai juhtmed ülevaadatud ja liigutatud et äkki ei saa ühendust aga ei midagi.
Mainin ära et aku uus.
mure GC 3.1 99a ei võta starterit taha
Moderaatorid: jr, vtl, Moderators
Re: mure GC 3.1 99a ei võta starterit taha
Vahetasid akut, liigutasid juhtmeid, mõni ei anna ühendust, ja aku ei saanud korralikult laadida.
Kontrolli ühendused üle, ja lae akut .
Kontrolli ühendused üle, ja lae akut .
Päris mitu vedavat ratast.
5249634
5249634
Re: mure GC 3.1 99a ei võta starterit taha
Nii sai kõik juhtmed ja ühendused üle vaadatud ja seal viga ei ole, viga ikka starteris ei ühenda taha ,arvatavasti tõmberelee. Sai siis starter maha võetud (on ikka koht leitud sellele kuidagi juurde ei pääse) .Hiljem testin aku peale ära kas funkab ja kui ei siis osadeks ja eks paistab kas saab sellest asja või uut vaja, sest näha on et seda juba eelnevalt remonditud.
Küsin ette ära igaks juhuks kui keegi teab kust saada hea hinnaga korras starterit siis pakkumised teretulnud,
Küsin ette ära igaks juhuks kui keegi teab kust saada hea hinnaga korras starterit siis pakkumised teretulnud,
Re: mure GC 3.1 99a ei võta starterit taha. Teema lukku
Tulemus olemas starter töötab ja auto sõidab, viga siis rootori kontaktis ja magnetid olid sitased .Sai puhastatud ja määritud ära ja asi vonks.