Koht, kus saab arutada 4x4 teemadel, leppida kokku aegu, sõitude kohti ja muidu informatiivne koht / Information about different 4x4 events, safaries and adventures in Estonia and abroad.
Tänaks ka korraldajaid suurepärase raja eest (linnamaasturid). Paar teed ei sobinud väsinud amortidega autole ja kõlarid logisesid küljest ära , kuid igati tore rada oli! Auto saime natuke mudaseks, mida ka lubati!
Jääme järgmist korda ootama!
Suur kiitus orgunnijatele,rada oli SUPPER.Rada oli tehtud nii,et tahtlikult ei pidanud autot lõhkuma ja 30 tolli rehviga ja ühe sillalukuga oli vaja vintsi kasutada korda kümme ja seda ka ainult korraks,nagu vanasti oli TR-1 rajal.Ei leidnud ühtegi sellist punkti,mis oleks pandud niimoodi,et meelega võistlust venitada,nagu seda tehakse karikasarjas kus punktides tekivad järjekorrad,sest vintsimata sinna kindlasti ei saa.Mehed viitsisid asjaga vaeva näha.Kuigi raiesmikke oli sõites näha küllaga,siis need olid ikka metsaveotraktoritele,mitte võistlejatele.Sellise stardimaksu eest niipalju ära TEHA on omaette tulemus.Sooviks ka mingit sügissõitu ja ka kindlasti jõulusõitu.OLGE TUGEVAD.
Tänud ka "Sanitarka" meeskonna poolt.Nüüd "uue"auto eriti nõrgad kohad teada ja saab edasi liikuda (pidur on tõesti kiiruse surm ).Mõnes kohas oli jube hea meel, et masin koosneb rauast mitte plastmassist
KVF 750...Jõhker Jõud , Uaz 3962 Sanitarka Viis null123 kuus seitse
Meie poolt ka tänud korraldajatele ja rajameistritele, linnakates ja üleüldse osalesime esimest korda ja jäime kõigega väga rahule. Auto saime ikka väga poriseks ja ka näpp sai kuradile antud. Nüüd edasi autot ja kaardilugejat arendama
Marjulisedki tänavad korraldajaid suurepärase raja ja korralduse eest!
Kogemustepagas esmase osavõtu kohta sai suur, alates sellest, et TomTomiga võib esimeses vesisemas lõigus lutsu visata ja lõpetades sellega, et aknapesuvedelikku tuleb lisaks varuda jne.
Auto sai mudaseks nagu oli lubatud, polügooni suurepärased kruusateed nõudsid ka oma, pooleks läinud amordi näol.
Pisik tekkis ja loodan järgmistel üritustelgi kohal olla.
Tänud!
Marjuline
http://WWW.SEDEO.EE - Päike sinu koduaias!
Aiamööbel, kiiged, aiad, piirded, terrassid.
Tel: 5282338
Tore oli! Üks korda läinud nädalavahetus. Lehtses on alati head rajad olnud, olgu see tavaline safari või asjaarmastajate jõuproov. Ega alati Lehtsest terve autoga välja ei saa aga seekord juba hommikul otsustasime, et seekord teeme kõik vastupidi ja nii me ka vastupäeva punkte võtma hakkasime. Ei kiirustanud, nautisme ilma ja kustutasime vahepela kaljaga janu. Ka mudaseks saime ühes augus mille sügavust mõõtma läksime ja saime teada, et auk oli sügav, lisaks väga järskude ja kõva servaga. Tuli vints lahti kerida. Veel tuli vintsi kasutada kohas, kus rahvas arvas, et ei ole vaja. Kuna aga ei olnud plaanis saltosid visata vaid tervena lõppu jõuda, siis panime igaks juhuks nina puu külge kinni. Üllatusvintsimine oli ühe raiesmiku serval kus hetkega esisild maa alla kadus ja siis me 2 kändu välja juurisime enne, kui uuesti maa peale tagasi saime. Oleks ette vaadanud, ei oleks pidanud seal vintsima.
Meile selline tasa ja targu liikumine sobib, ei saa ju sellise eaka liikuri käest kiiret tempot nõuda.
Järgmisel korral Lehtses oleme jälle kohal. Võibolla varem kui arvata võiks.
Tänud korraldajatele!
Aarne ja Robby
Metsast oled sina tulnud ja metsa pead sina minema.
Krt. Kõigil emotsioonid laes. Kahju, et ise tulla ei saanud. Selgus, et lubade kehtivus läbi ja sellega tegelemine ei andnud võimalust kohale tulla. Loodame, et jaanisõit ikka tuleb?
Viimati muutis kiiking, P Mai 01, 2011 9:05 pm, muudetud 1 kord kokku.