Jeeb GC 2.7 Ei käivitu külmadega!

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

ashoot
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: R Nov 16, 2012 1:53 am
Asukoht: Harjumaa

Jeeb GC 2.7 Ei käivitu külmadega!

Postitus Postitas ashoot »

Mure selline et Jeeb GC 2.7 (2002a) diisel mootoriga,lihtsalt ei lähe hommikuti käima miinus kraadidega,isegi ei luba :( Oman autot 1.5 kuud,ostes oli juba volkari küttefilter peal,ehk see on probleemiks? Kuna tegemist on mersu mootoriga,siis ostes ei kahtlenud,kuna diisel mersusid on mul varem mitu tükki olnud,külmaga alati on mootor käima läinud hästi!
Viimati muutis ashoot, E Dets 10, 2012 12:48 pm, muudetud 2 korda kokku.
Grand Cherokee 2.7 crd
ashoot
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: R Nov 16, 2012 1:53 am
Asukoht: Harjumaa

Re: Jeeb GC 2.7 Ei käivitu külmadega!

Postitus Postitas ashoot »

Samas mõne korra on kah käima läinud ise,pikka käijamisega,siis järsku käivitub ja töötab ühtlaselt. Täna oli rohkem külma,ja sain tööle tänu soojapuhurile,nimelt olin selle pannud kapoti alla ,tekk peale,ja umbes 1 tunni aja soojendasin.
Viimati muutis ashoot, E Dets 10, 2012 1:48 pm, muudetud 1 kord kokku.
Grand Cherokee 2.7 crd
ashoot
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: R Nov 16, 2012 1:53 am
Asukoht: Harjumaa

Re: Jeeb GC 2.7 Ei käivitu külmadega!

Postitus Postitas ashoot »

On uued filtrid,ja talvine kütus!
Grand Cherokee 2.7 crd
Kasutaja avatar
samru
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 160
Liitunud: K Okt 06, 2010 7:40 pm
Asukoht: Harjumaa

Re: Jeeb GC 2.7 Ei käivitu külmadega!

Postitus Postitas samru »

Oeh, nendest crd käivitusjamadest jahutud siin oksendamiseni (otsing foorumis on abiks), 99% juhtudest on probleem kulunud pihustitega. Pihustite tagasivool liiga suur. Nii et vut-vut remonti ja tehakse pihusti(d) korda (halvemal korral tuleb uus pihusti muretseda) ning käivitub nagu muiste. Võid ka ise mensuuridega tagasivoolud ära mõõta ning seejärel vigase pihusti(d) remonti viia.
Viimati muutis samru, E Dets 10, 2012 1:56 pm, muudetud 1 kord kokku.
Yukon
ex: GC 2.7 CRD 2"lift
Kasutaja avatar
lairer
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 105
Liitunud: E Veebr 06, 2012 9:14 am

Re: Jeeb GC 2.7 Ei käivitu külmadega!

Postitus Postitas lairer »

Pihustid kindlasti üle kontrollida! Annab kohe esimese miinuse tunda ja käima ei lähe. Tüüpviga: tagasivool suur.
Karla auto ja teised diislitega tegelevad firmad tegelevad. Neid tehakse seal vist iganädal. Uue pihusti hind vist kuskli 6000 kroonis juures vanas rahas.
2002 grand cherokee WJ 2,7 CRD
ashoot
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: R Nov 16, 2012 1:53 am
Asukoht: Harjumaa

Re: Jeeb GC 2.7 Ei käivitu külmadega!

Postitus Postitas ashoot »

Mis valemiga ma saaks hommikuti autot käima,kiiremal viisil?Muidu mootor käies töötab ilusti. Praegu ei ole vahendeid remontimiseks, olen juba selle autosse päris palju investeerinud. Tänud!
Grand Cherokee 2.7 crd
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: Jeeb GC 2.7 Ei käivitu külmadega!

Postitus Postitas ibra »

ashoot kirjutas:Mis valemiga ma saaks hommikuti autot käima,kiiremal viisil?Muidu mootor käies töötab ilusti. Praegu ei ole vahendeid remontimiseks, olen juba selle autosse päris palju investeerinud. Tänud!
Aja sooja ruumi.
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
Kasutaja avatar
samru
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 160
Liitunud: K Okt 06, 2010 7:40 pm
Asukoht: Harjumaa

Re: Jeeb GC 2.7 Ei käivitu külmadega!

Postitus Postitas samru »

ashoot kirjutas:Täna oli rohkem külma,ja sain tööle tänu soojapuhurile,nimelt olin selle pannud kapoti alla ,tekk peale,ja umbes 1 tunni aja soojendasin.
Ise küsid, ise vastad. Ega palju rohkem mõistlike variante ei olegi. Vaata ainult, et masinat maha ei põleta!
Yukon
ex: GC 2.7 CRD 2"lift
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Jeeb GC 2.7 Ei käivitu külmadega!

Postitus Postitas tuningman »

samru kirjutas:
ashoot kirjutas:Täna oli rohkem külma,ja sain tööle tänu soojapuhurile,nimelt olin selle pannud kapoti alla ,tekk peale,ja umbes 1 tunni aja soojendasin.
Ise küsid, ise vastad. Ega palju rohkem mõistlike variante ei olegi. Vaata ainult, et masinat maha ei põleta!
Mõned aastad tagasi sai tuttav oma fordist niimoodi lahti.
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
kadjakas2000
Rock Crawler
Postitusi: 863
Liitunud: N Okt 28, 2010 10:55 am
Asukoht: Männiku slumm

Re: Jeeb GC 2.7 Ei käivitu külmadega!

Postitus Postitas kadjakas2000 »

ashoot kirjutas:Mis valemiga ma saaks hommikuti autot käima,kiiremal viisil?Muidu mootor käies töötab ilusti. Praegu ei ole vahendeid remontimiseks, olen juba selle autosse päris palju investeerinud. Tänud!
Defa. :roll: Arvan, et spiraali koos juhtmetega saab miski sotiga kätte. Paar tunnikest pusimist- ja tehtud ta on.
Kasutaja avatar
samru
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 160
Liitunud: K Okt 06, 2010 7:40 pm
Asukoht: Harjumaa

Re: Jeeb GC 2.7 Ei käivitu külmadega!

Postitus Postitas samru »

kadjakas2000 kirjutas: Defa. :roll: Arvan, et spiraali koos juhtmetega saab miski sotiga kätte. Paar tunnikest pusimist- ja tehtud ta on.
Eks CRD'l kulub defa vms niikuinii marjaks ära, aga sama rahaga enamvähem saaks ka ühe pihusti remonditud.
Yukon
ex: GC 2.7 CRD 2"lift
ashoot
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: R Nov 16, 2012 1:53 am
Asukoht: Harjumaa

Re: Jeeb GC 2.7 Ei käivitu külmadega!

Postitus Postitas ashoot »

Ma arvan,et 1 pihusti peaks lollitama,siis kui autot käima saan,peab laskma mootoril töödata 5-10min,muidu gaasipedaalile vajutades kaob 1 silinder ära,kuid see ongi ainult külmast peast. Kui need 10 minutit ära oodata ja siis sõitma minna,siis töötab mootor laitmatult! Sooja ruumi mul ei ole,garaaz alles projektis. Kus kohas saaks odavamalt kindlaks teha kumb pihusti lolli mängib? Ja see Defa plokkisoojendus,kust seda saaks koos paigaldusega? Ette tänades!
Grand Cherokee 2.7 crd
Kasutaja avatar
zyon
Fitting 38"
Postitusi: 393
Liitunud: R Mai 11, 2007 2:07 pm
Asukoht: Tartu

Re: Jeeb GC 2.7 Ei käivitu külmadega!

Postitus Postitas zyon »

Mul ka sama teema. Kas eelsüüteküünaldes ei või asi olla? Kuni -6C käivitub aga suurema miinusga enam mitte.
Jeep Grand Cherokee Overland 2014
ex Hyundai Santa Fe '06 & Hyundai IX55 '09
ex Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD '02, 2" tõste & all 245x75R16 ehk 31"
ex Jeep Cherokee Country Club 4.0 '90 4" tõste + 31" Nexen Roadian MT
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Jeeb GC 2.7 Ei käivitu külmadega!

Postitus Postitas TiitR »

ashoot kirjutas: Ja see Defa plokkisoojendus,kust seda saaks koos paigaldusega? Ette tänades!
Üks variant oleks Autoekspert (KG Knuttson), uurisin isegi sealt. Minu omale maksis Defa koos paigaldusega mingi 200€ (kui soovid lisaks salongipuhurit, siis läheb hinnale juurde).
Kasutaja avatar
lairer
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 105
Liitunud: E Veebr 06, 2012 9:14 am

Re: Jeeb GC 2.7 Ei käivitu külmadega!

Postitus Postitas lairer »

Mina soovitaks teema algatajal enne probleem selgeks teha, kui hakata mingeid lisaseadmeid külge ostma. http://www.diislikeskus.ee/ teeb suhteliselt normaalse hinnaga pihustite tagasivoolu kontrolli ära.
Enne muidugi vaja käima saada. Ise kunagi panin selle pihustatava eetriga, kui kuidagi ei saanud. Aga sellega tuleb ka ettevaatlik olla. Kord lasi sõber liiga palju ja turbo lõdvik lõi pauguga lõhki...
2002 grand cherokee WJ 2,7 CRD
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”