häda vin-koodidega

Gaz 69, UAZ 469 või Gaz 66 või ZIL. Ühine nimetaja kogu Vene maasturliikurite kohta. Olgu ta siis veok või sõiduk. Lubatud ka roomiksõidukid ja sõjaväetehnika.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Vasta
AloK
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: K Nov 04, 2009 10:10 am

häda vin-koodidega

Postitus Postitas AloK »

Tervitus.

Suur jama lahti.... Olen väga palju raha magama pannud, et oma UAZ elustada ja mudakõlblikuks teha. Nüüd selgub, et ma ei saa seda enam registrisse. Palun nõuannet.

Probleem: UAZ 31352 aastast 1991 oli mul paberitega ja puha, vahepeal oli ülevaatuski tehtud. Nüüd käis see remondist läbi, kus lisaks muule sai ka kere täiesti uue vastu vahetatud ja mustaks värvitud. Nagu ikka kere plekilapakas numbritega sai ümber tõstetud. Nüüd selgub, et mitte ükski number tehnilises passis ja plekilapakal ei vasta. Muid numbreid vanal kerel ei ole, see on järgi vaadatud. Ka mitte seal, kus foorum soovitab otsida ( http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=1009 ). Ilmselt numbrite mittevastavus oli juba siis, kui mina masina ostsin, aga siis seda ei kontrollitud.

Mis teha, kas kellelgi on kogemusi jagada. Kui kellelgi on trükimusta mitte kannatavaid soovitusi, siis telefon on 5158745

Edu,

Alo
Muidu mudasronimisest huvitatud.
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Laena või osta numbrirauad. Ja sõltuvalt auto passi vanusest ei ole vaja uuema passiga autot ette näidata(mis siis et pole ei kindlustust ega ülevaatust). Samas võib TÜV mees ka ülevaatuse puhul numbreid kontrollida.
Kasutaja avatar
carpets
Rock Crawler
Postitusi: 831
Liitunud: N Okt 25, 2007 6:29 pm
Asukoht: Kuusalu vald/Kõnnu/Valgejõe

Postitus Postitas carpets »

Aga kui sul olid paberid olemas,siis kuidas need registrist ise kustusid?
AloK
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: K Nov 04, 2009 10:10 am

Postitus Postitas AloK »

Carpets,

Loe tähelepanelikult uuesti probleemi osa läbi. Numbrid ei ole kustunud, vaid neid vanal kerel ei ole kunagi ilmselt olnudki. Nüüd uuel kerel on arusaadav, et neid ei ole.
Aga tänud kõigile ja ka priva nõuande saatjale. Probleem lahenes numbriraudadega.

Edu,

Alo
Muidu mudasronimisest huvitatud.
Vasta

Mine “UAZ / GAZ / ZIL jt”