Lc100 küsimus

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 625
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Lc100 küsimus

Postitus Postitas Uko »

Palju siin 100 omanike on ,oskab ehk keegi öelda kuidas see auto võrreldes 92kw 90 võrreldav on.Mul pole muud midagi võrrelda.No üks chevi k1500 küll on aga see vist natuke tundub teine asi.Nimelt selle kw hulga kohta mis peaks olema tundub see asi kuidagi väga jõuetu.90 jõudis keeramise pealt kui talda anda isegi esimesed rattad ringi tõmmata,no see ei tee midagi.Tea kas turbiin on kuidagi nõrk vedama või?Ameeriklane ikka hüppab koha pealt minema.Krt enam hästi ei mäleta kuidas see 90 läks aga oleks nagu parema tõmbega olnud.Kui mingi käik sisse tõmmata siis nagu ära hakkab kuidagi liikuma aga ..kuidagi nagu nadi või? Turbiini lukustamise aeg tundub nagu kiirus ei ole ka veel päris käes,natuke nagu suur tundub see vahe enne lukustamist ja peale olema.On keegi kunagi kasti turbiini vahetanud üldse?Kus kohast üldse saada? Ja veel üks asi,õlisurve on ka väga väike,kas kepsusaalede vahetus aitab või mootor ikka maha ja raamid ka vahetusse? Õli sai muidugi 5w30 mobil,liiga peenike või?
Olge terved ja kodus!
olge marurahulikud!
armiline
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 112
Liitunud: K Aug 08, 2007 10:10 pm

Re: Lc100 küsimus

Postitus Postitas armiline »

Tere !

Ei saa küll kurta et selle autol jõudu pole, minek on ikka suht mõnus. Eks ta kaalub ka omajagu ja kui suuremad rattad all on siis see pisut ka teeb tuimemaks. Sul ikka mingi muu kamm seal. Vaata see mootori asi üle, sinna peaks saama ju arvuti järgi panna. Õhulugeja või turbo miski jama.

Lauri.
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 625
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Re: Lc100 küsimus

Postitus Postitas Uko »

Näidud arvuti järgi nii nagu vaja,originaal mõõdus rattad ja suvekad.Ainult seda 150 kw küll ei tunne.Tundub et pump ei anna selleks vajalikku kütusekogust välja.Näis ,Poolast peaks tulema mingi väike tuuningu box.Peaks saama mitut seadet panna pumbale ,eks näis.Käivitub minu arust hästi,musta ei tule,see ilmselt ongi probleem.Kui ikka peale ei anta ega siis ei lähe ka.
olge marurahulikud!
Vasta

Mine “Toyota”