Niva 1.7 pritsung käivitus probleem.

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
Vazvusser
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: E Mai 13, 2019 11:59 pm

Niva 1.7 pritsung käivitus probleem.

Postitus Postitas Vazvusser »

Tere!

Mootor : 1.7 i pritse
Aasta:2003
Otsisin mis ma otsisin, ei leidnud sellist teemat.
Juhtus nii et sai niva metsas ära uputatud, vasaku nurgaga rattakoopani vees. Tunnikese möödudes sai pill kuivale, selle ajaga oli salongi immitsenud pisut vett, vesi välja ära pillutud sai siis proovitud nivat käima saada, ei lähe, ei lülita küttepumpa taha. Relee(tõenäoliselt) ei teinud kohe mitte mingit häält. Seisis siis öö ära. Teise päeva õhtul läks käima, puterdas ja tossas aga töötas, töötas 5 min. Suri välja ja enam käima ei lähe. Relee ainult plõksub, nii tõmmates kui ka lihtsalt võtmest panna. Küttepump asendatud BMW küttepumbaga seega surinat on salongi kuulda. Kuna relee plõksub käivitades, töötab küttepump samamoodi "relee plõksumise taktis." Immo kaela süüd isiklikult ei ajaks hetkel. Sest immo piiks käib ilusti ära.
Ehk on kellegil ideid mis niva soovida võiks?
Kasutaja avatar
Nifa21
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 135
Liitunud: E Jaan 11, 2016 1:37 pm

Re: Niva 1.7 pritsung käivitus probleem.

Postitus Postitas Nifa21 »

Võib-olla aju sai vett. Kas ajus sees või siis pistiku juures niiskus/vesi. Salongis all vasakul jalgade juures plastiku taga on aju, kaitsmeploki all. Võta aju välja, tee lahti, kuivata kui vaja. Lihtne töö. Ei tea, kas see aitab, aga sealt võiks alustada.

Kui käima ei saa, siis mul üks aju garaazis. Aju peal on number, tee sellest pilti ja saada mulle moblale. Kui nr klapib, siis saab proovida, kui nr ei klapi, siis proovida võib, aga ei usu, et toimib.

Ferdi
555 510 25
VAZ 21213 Niva '05
Niivamehed saavad eelisjärjekorras taevasse!
Räägin 555 5kümme 2viis
Vasta

Mine “Niva”