1. leht 3-st

JEEP Grand Cherokee 2,7 CRD 2003

Postitatud: P Apr 08, 2007 5:21 pm
Postitas Lundve
Sai siis soetatud selline aparaat ( pool usa raud). Halba sõna pole öelda , asi liigub traktori kohta ikka looma moodi edasi.

Paar küsimust oleks, seega, kui kellelgi analoogne auto siis pm abiks

http://www.usaraud.ee/index.php?id=5_5_20_743

Postitatud: P Apr 08, 2007 5:24 pm
Postitas Lundve
Eile siis pikemalt sõidetud Talinn-Tartu-Tallinn ja ilmnenud ka mõningad plussid ja miinused:

1.Küttekulu suht meeldiv 9l.100km.
2.Sõita on muidugi oluliselt harjumatum, kui vana Jeebiga, ujub ja leiab kõik roopad ja augud ülesse. ( viga võib muidugi olla ka rehvides ja nt rooliamordis?)
3.Turbo ümbrus tahmane!!!! Mis krdi jama see võib olla? Kuna tegelt see garantiiga auto siis eriti ei morjenda aga huvitav oleks teada ikkagi. Samas turbo töötab.


Pilt
Pilt

Postitatud: P Apr 08, 2007 8:50 pm
Postitas ennukas
Väike tüüpviga kipub olema: väljal.koll.pükste.tih. :roll:

Postitatud: P Apr 08, 2007 8:54 pm
Postitas Lundve
ennukas kirjutas:Väike tüüpviga kipub olema: väljal.koll.pükste.tih. :roll:
kui mõtlema hakata siis vbolla küll, kuna suuremal pöördel teeb valjumat häält justkui ka.

Postitatud: P Apr 08, 2007 9:08 pm
Postitas Lundve
ennukas kirjutas:Väike tüüpviga kipub olema: väljal.koll.pükste.tih. :roll:
Oskad rooliteema kohta äkki ka paar sõna öelda?
kõik tänavaaugud ja värgid teravalt kohe rooli tunda. samas rooliloksu nagu ka ei ole ja ujub maanteel ka kuidagi imelikult.
Kas rooliamordist võib midagi sõltuda?

Postitatud: P Apr 08, 2007 9:38 pm
Postitas jr
Rooliamordist mitte, too leevendab metsas kände ja auke, et rannet ära ei taoks rooli taga valgel inimesel. Ujumisele ei aita ei kaasa ega võta vähemaks.

Postitatud: P Apr 08, 2007 9:43 pm
Postitas Lundve
jr kirjutas:Rooliamordist mitte, too leevendab metsas kände ja auke, et rannet ära ei taoks rooli taga valgel inimesel. Ujumisele ei aita ei kaasa ega võta vähemaks.
aga ongi ju nii, et kehva kattega tänaval on kõik augud ja asjad kohe käega tunda. selline tunne on,et miski peaks seda aukude rooliga tunnetamist leevendama

Postitatud: P Apr 08, 2007 9:47 pm
Postitas jr
No aga võta amort lahti ühest otsast ja vaata kas töötab või mitte. Üldiselt korras silla puhul tänavatel küll amorti tunda pole. On või ei vahet pole rooli taga. Kontrolli oma vardad ja munakud kõik üle, kaasaarvatud roolikarbi võlli loks alt käpa juurest. Siis vaata üle ülemine-alumine käändmikulaager ja rattalaagrid. Kui tänavaaukude täristamist on rooli tunda, siis ikka miskit kulunud peab olema.

Postitatud: E Apr 16, 2007 5:07 pm
Postitas Lundve
Nii. Läbi oli siis turbo klamber, tänu millele turbo puhus tahmast sodi kapotialla laiali. Seoses vahetusega hakkas auto oluliselt paremini liikuma ka.

Ujumise kohta tundub, et arvatavalt tahab sild regulli ja ka see probleem peaks lahenema. Veermikuosas anomaaliaid ei täheldatud.

Postitatud: E Apr 16, 2007 8:51 pm
Postitas paevaline
Lundve kirjutas: Kuna tegelt see garantiiga auto siis eriti ei morjenda aga huvitav oleks teada ikkagi.
Teemast nati eemale aga kui pikk antud auto garantii mudu on?
Kas USA'st toodud?

Postitatud: E Apr 16, 2007 9:51 pm
Postitas ennukas
Pakun, et kuna CRD, siis EURO.
üldgar.:2-a läbisõidupiiranguta
kere: 7a välistele met.pindadele

Postitatud: E Apr 16, 2007 10:02 pm
Postitas raimo
paevaline kirjutas:
Lundve kirjutas: Kuna tegelt see garantiiga auto siis eriti ei morjenda aga huvitav oleks teada ikkagi.
Teemast nati eemale aga kui pikk antud auto garantii mudu on?
Kas USA'st toodud?
Silberist saab maasturile ainult üheaastase garantii.

Postitatud: E Apr 16, 2007 10:25 pm
Postitas ennukas
raimo kirjutas:Silberist saab maasturile ainult üheaastase garantii.
Jeep`ile? Oled Sa kindel?

Postitatud: E Apr 16, 2007 10:45 pm
Postitas raimo
Kui ostsin oma jeebu kasutatult ja selgus, et üks vidin tahab vahetust siis sain just sellise vastuse, et garantii Grand Cherokeele on 1 aasta ning seda vidinat ei saa enam garantii korras vahetada.

Postitatud: E Apr 16, 2007 10:51 pm
Postitas ennukas
Jaah, aga kui ma nüüd ei eksi, siis Sinu auto on eestisse saabunud kasutatult ...saksast? ..usast? Euroliidust toodud autole peaks ka olema kaks, kuid ei pruugi....
Eestist uuena müüdud autodele on 2a.

Mis jupp see oli? Põhjus võib ka olla, et norm.kulu det.-dele, nagu näit. pid.klotsid -kettad, on gar. kas 20tuh. või kuni aasta.