1. leht 1-st
Hiluxi akutuli
Postitatud: T Apr 21, 2015 6:52 pm
Postitas kromit
Tere. Masin siis 2007 a. 88 kw ja mureks see, et akutuli suurtematel pööretel (1500+) trassil sõites hakkab vilkuma. Kohapeal tuuritades või pöördeid hoides on kustus.
Kas põhjuseks võivad olla vanad akud, genekas ise või miski muu?
Re: Hiluxi akutuli
Postitatud: R Apr 24, 2015 1:24 pm
Postitas jaanberg
ilmselt on genekas.
Enda omal oli selline anomaalia, et ükspäev jäi tuli põlema ja pinget mõõtes, oli nagu kõik korras.
Profilaktika mõttes sai genekas maha võetud ja lasin üle vaadata, midagi hullu nagu viga pold.
Tuli väja, et kuskil kere/silla all olevat olnud üks juhe mis oli töölepingu lõpetanud, peale juhtme parandust oli kõik jälle kikimiki.
Re: Hiluxi akutuli
Postitatud: R Apr 24, 2015 8:36 pm
Postitas helar
Pakun ,et gene taga pistikus /juures mõni juhe katki. Ei mäleta palju neid sinna pistikusse läks aga kui üks neist katki ,tekivad anomaaliad ,kuid gene reaalselt laeb.
Re: Hiluxi akutuli
Postitatud: R Apr 24, 2015 10:28 pm
Postitas kromit
Sai siis täna uuritud juhtmeid ja ei paistnud kusagil häda olema. Tuleb genekas maha võtta ja remonti või uus panna.
Re: Hiluxi akutuli
Postitatud: E Apr 27, 2015 8:23 pm
Postitas kromit
tänaseks uus genekas ja tuli kustus
Re: Hiluxi akutuli
Postitatud: E Mai 04, 2015 9:27 pm
Postitas ajudoktor
See geneka vahetus tehtud paljudel, pole ka mingi ime, sest need autod tulevad tehasest taastatud genekatega ja juppe neile tellida eraldi ei ole võimalik.