1. leht 1-st

Jeep gc wj esisild

Postitatud: K Jaan 28, 2015 7:04 pm
Postitas jeeps
Tere nimelt probleem selline, Jäin lumme kinni peale mõnda aega kaapimist sain välja. Aga peale seda tuli esisilda mingi hääl kui gaas maha lasta nagu, grrrrr ja nii ühtlaselt kuni gaasi vajutamiseni või pidurdamiseni , ehk siis pidurdades kaob ka hääl ära! Tänaseks olen vahetanud diffri laagrid, ratta laagrid! Kuid hääl ikka alles ! Sild siis Dana 30

Re: Jeep gc wj esisild

Postitatud: R Jaan 30, 2015 7:41 am
Postitas MaxK.
jeeps kirjutas:Tere nimelt probleem selline, Jäin lumme kinni peale mõnda aega kaapimist sain välja. Aga peale seda tuli esisilda mingi hääl kui gaas maha lasta nagu, grrrrr ja nii ühtlaselt kuni gaasi vajutamiseni või pidurdamiseni , ehk siis pidurdades kaob ka hääl ära! Tänaseks olen vahetanud diffri laagrid, ratta laagrid! Kuid hääl ikka alles ! Sild siis Dana 30

Peale korralikku müttamist on tavaline kui puruneb esikardaani vahekasti poolne liigend. Vaata too üle ning muidugi ka veovõlli liigendid mis on vähem tõenäoline.

Re: Jeep gc wj esisild

Postitatud: R Jaan 30, 2015 9:08 am
Postitas jeeps
see korras arvan , et vale hambumine täna kontrollin uuesti üle !

Re: Jeep gc wj esisild

Postitatud: R Jaan 30, 2015 10:13 am
Postitas margus61
Mul oli kunagi G-ga samasuguste sümtomitega jama keset Kõuekõmina turisti.

Olin käbi mutri stoperdamata unustanud ja see oli ennast lahti kerinud. Selle tulemusena suur pikilõtk difri vedaval võllil. Gaasi andes istus käbi enam-vähem pesas laagri peal ja hääli polnud. Pidurdades liikus taldriku poole ja hambumus läks aia taha.

Ehk siis soovitus mõlema difri vedavate võllide (piki)lõtkud ära kontrollida.

Re: Jeep gc wj esisild

Postitatud: R Jaan 30, 2015 8:53 pm
Postitas jeeps
Vist sain täna toimima, kunagi keegi oli vahetanud käbivõllil laagrid ära aga difeipoolne laagri saale minu laagrist ca1,5 mm laiem ja selle pärast originaal. Seib vahelt välja võetud! . Sai siis seib tagasi ja asi hakkas toimima

Re: Jeep gc wj esisild

Postitatud: R Jaan 30, 2015 9:12 pm
Postitas Ax
Need seibid on reguleerimiseks, kuda tigu ja taldrik hambuvad. Kui töötab siis ju hästi.

Re: Jeep gc wj esisild

Postitatud: L Jaan 31, 2015 7:14 am
Postitas jeeps
Ax kirjutas:Need seibid on reguleerimiseks, kuda tigu ja taldrik hambuvad. Kui töötab siis ju hästi.
Tean jah aga kui teed esimest korda diffri remonti ja isegi ei tea , et sellised asjad võiks seal olla siis paneb ju pead kratsima:) õnneks sain abi Raidilt , tänud talle!