1. leht 1-st

Sisemus

Postitatud: P Mai 21, 2006 12:28 am
Postitas mtvx
Käsil on siis niva sisemus, mis on katki ja kõvasti aastaid näinud .
Plastid mis seal on on mõralised ja puru neist enam asja ei saa. Ise olen mõelnud et käia auto üle vildi taolise riidega , pagasnik ja kuni juhini välja . VÕi mis teie pakuksite välja ?

Postitatud: P Mai 21, 2006 6:49 am
Postitas boob
Oleneb, mis otstarbel sa seda masinat kasutama hakkad.
Ise mõtlen just oma Länkaril riidest matid seest välja liskuda, kuna olen masinaga kaks korda nii sügavale sattunud, et salong ujub. Kuradi vastik on masinat seest kuivatada :evil:

Postitatud: E Mai 22, 2006 4:52 pm
Postitas mtvx
Masin siis linnas sõitmiseks rohkem .

Postitatud: K Mai 24, 2006 2:40 pm
Postitas omrisiim
Ehk miski odava nahaga(kunstanhaga) vms. ei kujuta küll ise eriti ette aga olen mõelnud sellepeale, sest endalgi plaanis sisustust ümber tegema hakata. endal on armatuurgi küllaltki päikest saanud ja ära lõhenenud, mõtlesin et teeks uue armatuuri kah kohe. asi muidugi ette võtmises. Kui miskit teedsiis anna kindlasti meilegi teada ;)

Postitatud: L Mai 27, 2006 7:17 pm
Postitas mtvx
Ma ise tean juba küll mismoodi ma teen . Ma teen sellise karvase riidega pagasnikust kuni ette välja . Liistud ka ja nii .
Esmalt vaja aga põhi ära teha ilusti, et saaks keevitada uued kinnitused uute istmete jaoks .

Aga sisu nu see on alles eet . Hetkel hakkas peavalu tekitama Niva elektrisüsteem , ei leia viga üles muudkui lööb kaitseid läbi . Ehk on kedagi VIljandis kes tunneb Nivat läbi ja lõhki .