1. leht 1-st

Patroli aastane remondikulu

Postitatud: K Aug 10, 2011 11:30 am
Postitas Jopinto
Ettevõte soovib, et loobuksin ametisõidukist ja kasutaksin oma Patrolit. Kui suure hoolduskuluga (remont) peaksin aastas arvestama, kui kuu läbisõit suureneb ca 1500-2000km, 90% linnas. Faktos käisin tehnilises kontrollis ja kõik on ok.

Auto:
12/2004, 3.0 diisel 118kW, manuaal kast. Ls 117 000km, Saksa esinduses hooldatud kuni 75 000, täna teen täis ringi hoolduse ise ära (Sillad, mootor, kastid)

Kuna olen alles uus Patroli kasutaja siis tekib küsimus, kui palju eurosid võiksin aastas planeerida mitteplaanilistele hooldustele/remontidele? :c

Suht ennustamine aga ehk on kellelgi kogemusi!? :?:

Re: Patroli aastane remondikulu

Postitatud: K Aug 10, 2011 12:01 pm
Postitas TiitR
Kunagi oli vist nii, et firmalt said kuluhüvitist mootori kubatuuri järgi (peast enam numbreid ei mäleta)? Et 2,5L oli natuke väiksem hüvitis kui 3,0L. See siis ametlik versioon (rohkem pigem küttekomp.), kuid kindlasti sõlmi eraldi kokkulepe ja kui vähegi võimalik, siis varuga 8)

Re: Patroli aastane remondikulu

Postitatud: K Aug 10, 2011 2:25 pm
Postitas KKKKKK
Olen ise sarnaste küsimuste ees seisnud. Suures plaanis kui mõnd autut kasutand ikka elu jooksul oled siis väga laia laastuga ikka teada põhikulud. Lisaks küttele ja remondikulule olen ma alati pannud ette mingi summa juba selle eest, et ettevõte saaks selle autoga arvestada, et teisipidi nagu selle eest sa peaks siis garanteerima vajadusel auto sõiduvalmis oleku.
Kui ettevõte ei taha enam liisida aga vajadus sõita on siis pane lisasumaaks ette kasvõi pool eelmise pilli liisingust või 80% või ......... täitsa kokkuleppe asi. Või teete iga jupi hinna pooleks jne.
Hoopis teine teema kui autu on old niiütelda lisaväärtuseks ametiposti juure. Homiku ohvissi ette ja õhta baari tiiruga kodu poole jne. :D Siis on ettevõtte seisukohalt muidugi sinu pigistamiseks rohkem ruumi. Tahad sõida aga pole kohustus.

Re: Patroli aastane remondikulu

Postitatud: P Dets 18, 2011 6:18 pm
Postitas Jopinto
See variant jäi katki, kasutan ikka tööalaselt ettevõtte autot. Kuna autot igapäev vaja siis natuke muresid vähem, kui peaks midagi ootamatut juhtuma...