1. leht 1-st

Piduriklotsid Grand Chero WJ/WG-le -02 kristliku hinnaga. :)

Postitatud: T Veebr 01, 2011 11:37 am
Postitas kadjakas2000
http://www.osta.ee/16869965
Äkki kellelgi on vaja?

PS. Ei ole ise müütaja. Küll aga soetasin samalt tegelaselt `02up WG-le klotsid, Japanparts kiri on peal ja kõik sujus libedalt, nii ost-müük kui hilisem installimine. Kiidan. :)

Re: Piduriklotsid Grand Chero WJ/WG-le -02 kristliku hinnaga

Postitatud: T Veebr 01, 2011 9:44 pm
Postitas v6rrimees
kadjakas2000 kirjutas:http://www.osta.ee/16869965
Äkki kellelgi on vaja?

PS. Ei ole ise müütaja. Küll aga soetasin samalt tegelaselt `02up WG-le klotsid, Japanparts kiri on peal ja kõik sujus libedalt, nii ost-müük kui hilisem installimine. Kiidan. :)
Nii igaks juhuks mainin, et sellele tootele on omane ka vanakooli kriuksuv hääl pidurdamisel.

Erko

Postitatud: T Veebr 01, 2011 10:41 pm
Postitas helar
Nii igaks juhuks mainin, et sellele tootele on omane ka vanakooli kriuksuv hääl pidurdamisel
ja seda ravib edukalt nt kent`i vasemääre. otse friktsioonkattele! nii a`la 5000km rahu ja vaikust...

Postitatud: T Veebr 01, 2011 11:29 pm
Postitas FlammablE
Sai just vahetatud esisillas klotsid+kettad Delphi ja maksid väikese alega ca 80 euri kokku. Niiet Jeepi pidurijupid ei maksa niiehknaa suurt midagi. Eelmised odavamadd IPS? vms noname klotsid kippusid kriuksuma ja tolmasid jubedalt. Iseenesest pidasid alla 250 eeki klotsikomplekti kohta üllatavalt kaua vastu ja pidurdasid ka ok.
Enne kui aastaarvu järgi klotse osta, tasub korra üle vaadata, et pole vanema aastaarvuga autol supporteid uuema tüübi vastu vahetatud. Neid vahetati ka garantiikorras tehase poolt. Samas võib ka 2003 aastaarvuga autol ATS nn vana tüübi sadulat kohata.

Edit: kuhu see vasemääre läheb? Klotsi ja ketta vahele?