1. leht 1-st
M: LC 120 snorkel
Postitatud: P Dets 26, 2010 11:00 pm
Postitas PARUN
Vahendan siis sõbra kuulutust seekord.
On üle jäänud snorkel kasutatud kujul.
Küljes oli Toyota Land Cruiser 120 , 2005 3,0 D 122 KW
Teistele länkaritele sobivust ei oska õelda, eks asjahuvilised uurivad ise välja või teab keegi selle sobivust?
Ise käega katsunud ei ole seda snorklit, Seega tootjat ei oska õelda.
Kohale toimetamis probleemi ei ole.
Selle hinnapoliitikaga on nüüd nii, et kahjuks ei tea selle torukese väärtust ja omanik ammugi mitte.
Rohkem infot saab tel 51922951
Timmo.
Ja paar pilti ka

Postitatud: P Dets 26, 2010 11:14 pm
Postitas tarmo
Mingi hind tuleks (omanikul) siiski välja mõelda ja siia kirja panna...
Postitatud: E Dets 27, 2010 9:04 am
Postitas PARUN
No hindame selle väärtuseks esialgu siis 2.7k eeki
172.- eur
Postitatud: E Dets 27, 2010 3:09 pm
Postitas Andrus Michelis
Ma pakuks selle eest tonna, eeldusel, et omanikuvahetuseks ei pea eriti kaugele sõitma ja protseduur liiga keerukaks ei kujune. Tallinn. Lihtsalt pakkumine.
Postitatud: E Dets 27, 2010 3:33 pm
Postitas uputaja
Iseenesest selline toruke üsna kallis lugu ju

Postitatud: E Dets 27, 2010 8:05 pm
Postitas PARUN
Iseenesest tegu ju suht uue autoga, millel ei hakka ilmselt nii kanali, ega sumpsitorust nikerdama sellist jublakat. Kuskil hunnikus kuhjas ka neid ei vedele, seega peaks suht defka olema ja 2,7k hea hind. Iseasi, palju on neid lc omanikke, kes vajaksid taolist tuukritoru.
Postitatud: T Dets 28, 2010 1:38 pm
Postitas Andrus Michelis
PARUN kirjutas:Iseenesest tegu ju suht uue autoga, millel ei hakka ilmselt nii kanali, ega sumpsitorust nikerdama sellist jublakat. Kuskil hunnikus kuhjas ka neid ei vedele, seega peaks suht defka olema ja 2,7k hea hind. Iseasi, palju on neid lc omanikke, kes vajaksid taolist tuukritoru.
Selles see uba ongi, 1-1,5 tuhande eest oleks ma valmis selle oma lattu tõstma, lootusega see kunagi auto külge siduda.
Mõttele, et selline vidin võiks olla olen tulnud 2x. Korra venemaal, mööda kruusateid rallides arvasin, et kõrgemal võiks äkki õhus vähem tolmu olla. Ja korra ilges lumetuisus, kui lumi sõna otseses mõttes mattis kinni auto hingamise. Tõsi, venes oleks pigem salongivendile sääne toru ära kulunud.
Aga paanikat pole, pakkumine on jõus. Täishinnaga ma seda vidinat ilmselt ealeski tellima ei hakkaks.
Postitatud: T Dets 28, 2010 6:15 pm
Postitas PARUN
Andrus Michelis kirjutas: Aga paanikat pole, pakkumine on jõus. Täishinnaga ma seda vidinat ilmselt ealeski tellima ei hakkaks.
No aga siis sul ongi ju võimalus see omastada 2.7k

Postitatud: K Dets 29, 2010 9:21 am
Postitas Andrus Michelis
No aga siis sul ongi ju võimalus see omastada 2.7k

[/quote]
Jään ootele!.
