1. leht 1-st

Y61 3.0d 2001a Jahtutusvedelik kaob ära

Postitatud: K Okt 20, 2010 7:12 am
Postitas patrol61
Kõigepealt avastasin, et sellest paisupaagi all olevast valgest, ülevoolu vms paagist, kaob jahutus vedelik ära. Täiesti tühjaks. Kontrollisin, et kas on katki, kuid ei leki, panin vedeliku tasemed paika tagasi. Kuid mõni aeg hiljem avastasin et alumine paak jälle tühi ning ka ülemises paagis on tase langenud. Sooja mootoriga olen vaadanud, et kas äkki surve sees, et ajab paakidest üle ääre välja, kuid ei ole seda märganud. Kas võib olla plokikaane tihend, vms probleem ?

Postitatud: K Okt 27, 2010 1:33 pm
Postitas Smithers
Radikas ei leki? Pane kuskile kuivemasse ruumi ööseks seisma ja pane paber autole alla... Jahutussüsteem hakkab lekkima siis kui süsteem maha on jahtunud.

Postitatud: K Okt 27, 2010 1:56 pm
Postitas henry672
Valget suitsu ka ei aja?

Postitatud: K Okt 27, 2010 5:16 pm
Postitas seff
õlitase ei ole tõusnud?

Postitatud: N Nov 04, 2010 7:01 pm
Postitas Metzikmeez
Kas tegu aut.kastiga autoga? Mul oli hiljaaegu samalaadne lugu LC -ga. Kah jahutusvedelik hakkas vaikselt kaduma. Tuli välja, et jahutusradikas oli läbi mädanenud mingist kohast ja lasi vedeliku käigukasti õliradikasse. Ja sealt ka käigukasti. Õnneks sain jaole kiiresti ja piisas ainult käigukasti pesust ja radika vahetusest.(kuigi ka see oli kulukas). Esialgu vaatasin ka,et mootoriõli ok ja valasin aga jahutusvedelikku radikassee juurde. Mingil hetkel aga avastasin auto alt kollakasvalge löga laigu - segu oli hakanud välja voolama mingist õhutusaugust. Seega soovitaks kontrollida ka käigukasti vedelikke!

Postitatud: T Nov 09, 2010 6:30 pm
Postitas patrol61
Külma ilmaga käivitades alguses tuleb valget suitsu, eriti siis kui sisse lülitada see soojendus nupp, kuid seda tuleb umbes 1 min, siis on läbipaistev.

See alumine paak on lihtsalt tühi, nagu katki oleks, aga näha ei ole et oleks kuhugi voolanud :(

Postitatud: K Nov 10, 2010 11:25 pm
Postitas lok665
Ei taha sind kurvastada aga sellel mootoril võib see plokikaane tihend sellist käitumist küll tekitada,endal kunagi läbielatud teema.Healjuhul on veepumbas leke ja seda tuvastab vaid tõsise lekke olemasolul, kuna sõidust tulles mootor suht kuum ja lekkinud vedelik lihtsalt kuivab enne ära.
Jõudu remontimisel