1. leht 1-st

Jimny mootorituli

Postitatud: T Veebr 02, 2010 10:21 am
Postitas kiisuke
Tere asjapulgad! Mu Jimnyl ei kustu mootorituli ära,kas keegi oskab vihjeid anda et mis võiks viga olla :( ,ise vaatasin vaid seda et mootoriõli oli normis. Ega temaga liikuda ei tohi?

Postitatud: T Veebr 02, 2010 2:06 pm
Postitas Heinza
Seda võivad põhjustada väga paljud asjad, esimene kohe mida tasuks kontrollida on spidomeetri andur vahekasti küljes , kui sealt juhe lahti või vigane siis kohe tuli põleb, järgmine anomaalia on õhupuhastis olev temperatuuri andur , aga selle ülejäänu kindlaks tegemiseks on ikka väga tark tegu teha diagnostika . Seni kuni punaseid tulesid armatuuris ei põle võid mõistlikult sõita . Kollane näitab hoiatab , et mine lähimasse remondi kohta :wink:

Postitatud: T Veebr 02, 2010 6:01 pm
Postitas rommi@rommi
kui oled Tallinna inimene siis helista vaatame aparaadiga üle mis viga.
5242012 Rommi

Postitatud: T Veebr 02, 2010 11:48 pm
Postitas rakett
Ja kui Rakvere poole asja tundub olevat, võid helistada. 55611776

Postitatud: N Veebr 04, 2010 11:56 am
Postitas kiisuke
rakett kirjutas:Ja kui Rakvere poole asja tundub olevat, võid helistada. 55611776
Tänan teid näpunäidete eest ja külla kutsumast aga ma ei julge temaga siit kuhugi liikuda enne kui kindel olen et sõiduga midagi totaalselt ära ei riku, Tallinn ja Rakvere jäävad ikka liiga kaugele...tuleks muidu kindlasti :)

Postitatud: N Veebr 04, 2010 1:53 pm
Postitas JAN007
igatahes Grand Vitaral on mootori tulukese üks peamisi põhjuseid (minul seni ainuke ja korduvalt) lambda andur, see jubin ei pea vahest aastatki vastu.

Postitatud: N Veebr 04, 2010 7:39 pm
Postitas Landy
Need korrad , kui olen Jimnyga kokku puutunud, oli "Check engine" tuluke püsti reeglina siis kui kasti küljest andur katki vüi juhe lahti. On teine lolli koha peal.

Postitatud: R Veebr 19, 2010 10:01 pm
Postitas ehitusmasin
Heinza kirjutas:Seda võivad põhjustada väga paljud asjad, esimene kohe mida tasuks kontrollida on spidomeetri andur vahekasti küljes , kui sealt juhe lahti või vigane siis kohe tuli põleb, järgmine anomaalia on õhupuhastis olev temperatuuri andur , aga selle ülejäänu kindlaks tegemiseks on ikka väga tark tegu teha diagnostika . Seni kuni punaseid tulesid armatuuris ei põle võid mõistlikult sõita . Kollane näitab hoiatab , et mine lähimasse remondi kohta :wink:
Oma autol spido andurit pole(pistik ripub),ja filtri kopsiku küljes olev andur ei mõjuta muhvigi :roll: :c tuli ei põle noh :tooth:,kui just pedali andmine vähe tooreks ei lähe :wink: siis vahest vilgutab.

Postitatud: R Veebr 19, 2010 11:56 pm
Postitas Stupiduser
Ehitusmasinal on ilmselgelt pirn armatuuris läbi põlenus :D

Kiisuke kimagu aga rahulikult Rommi juurde, ei juhtu hullu midagi. Jimny suht low-tech ja lollikindel.