1. leht 1-st

Patrolil sai diisel otsa ja enam käima ei saa.

Postitatud: N Juun 02, 2005 1:31 am
Postitas saar
Asi selles et käisin metsas ja diisel sai otsa. Enam käima ei saa. käsipump, see millega pumpad surve üles laseb diislil tagasi voolata ning see lööb kuskilt vahelt õhu vahele. Ühesõnaga on mõitus otsas ja teha ma midagit ei oska :cry:

Re: Patrolil sai diisel otsa ja enam käima ei saa.

Postitatud: N Juun 02, 2005 1:03 pm
Postitas saar
saar kirjutas:Asi selles et käisin metsas ja diisel sai otsa. Enam käima ei saa. käsipump, see millega pumpad surve üles laseb diislil tagasi voolata ning see lööb kuskilt vahelt õhu vahele. Ühesõnaga on mõitus otsas ja teha ma midagit ei oska :cry:
Vähemal öelge mis on viga käsi pumbal et ta lõõb õhku vahele või seda kuidas seda oannab parandada ja kui palju läheb maksma

Postitatud: N Juun 02, 2005 1:08 pm
Postitas isakene
Kirjast ei selgu, kas Sa kõrgsurvepumba peast lasid õhu välja? Kui ei lasknud, siis võid pumpama jäädagi. Vahel on vaja õhutamist mitu korda korrata, neid nurgakesi, kuhu õhku jääb, on vanal patrolil palju.
Teine asi, mis mõjub, on etteandepumba klapid, need muutuvad aja jooksul karedaks ja ebatihedaks. Kättesaamiseks tuleb etteandepumba küljest keerata maha käsipump ja väljuva kütuse nippel ning seesolevad plastikklapid siledaks lihvida.

Postitatud: N Juun 02, 2005 1:33 pm
Postitas rommi
kas toosama sõit, kus lühike patrull kreeni vajus ;)

Postitatud: N Juun 02, 2005 2:40 pm
Postitas saar
isakene kirjutas:Kirjast ei selgu, kas Sa kõrgsurvepumba peast lasid õhu välja? Kui ei lasknud, siis võid pumpama jäädagi. Vahel on vaja õhutamist mitu korda korrata, neid nurgakesi, kuhu õhku jääb, on vanal patrolil palju.
Teine asi, mis mõjub, on etteandepumba klapid, need muutuvad aja jooksul karedaks ja ebatihedaks. Kättesaamiseks tuleb etteandepumba küljest keerata maha käsipump ja väljuva kütuse nippel ning seesolevad plastikklapid siledaks lihvida.
Sai asja korda, vedasime auto taga kuna kõik õhk voolikutest ära kadus, siis koha peal panime starteriga käima kuni jäi mõne silindri abil tiksuma, siis keerasime pihustitel pealt mutrid lahti ja siis kinni. Nii tegime järjest ja mitu korda. Siis sõitsime ringi ja masin käb nüüd nagu tsaika :D

Postitatud: N Juun 02, 2005 4:48 pm
Postitas isakene
ozzzaa :shock: pidi see vast ettevõtmine olema... muidu on õhu väljalaskmiseks kõrgsurvepumba peal kruvi...

Postitatud: R Juun 03, 2005 12:30 am
Postitas saar
isakene kirjutas:ozzzaa :shock: pidi see vast ettevõtmine olema... muidu on õhu väljalaskmiseks kõrgsurvepumba peal kruvi...
Mis teha kui hilja räägitakse :D , pea asi et käib

Postitatud: R Juun 03, 2005 9:19 am
Postitas kala
rommi kirjutas:kas toosama sõit, kus lühike patrull kreeni vajus ;)
see pole see patrull,tal pole siin kasutajat

Postitatud: R Juun 03, 2005 10:44 am
Postitas jr
Oleks võinud helistada, ma oleks kohe öelnud kus see kruvi on.
Tel number mul allpool olemas :)