1. leht 24-st
Väljasikutamisi?
Postitatud: K Mär 26, 2008 1:36 pm
Postitas Kilpkonn
Palju siis täna sõidu- ja muiduautodele abiks olete olnud? Kraavist/hangest välja sikutanud jms.

Re: Väljasikutamisi?
Postitatud: K Mär 26, 2008 1:40 pm
Postitas tt
Kilpkonn kirjutas:Palju siis täna sõidu- ja muiduautodele abiks olete olnud? Kraavist/hangest välja sikutanud jms.

lasname põlvini lumes paar masinat olid ees, sai teisi nats sikutatud
Postitatud: K Mär 26, 2008 1:49 pm
Postitas boob
Mulle jäi kaks kinni istuvat masinat hommikul teele ette, mõlemale sai ka abi pakutud kuid miskipärast mõlemad keeldusid
Ülejäänud päeva olen kontoriaknast vaadanud erinevaid huvitavaid situatsioone...

Postitatud: K Mär 26, 2008 1:57 pm
Postitas Kuzmitz
Tänane skoor: kaks väljasikutamist ja üks kord ise väljatõmmatav

. Seda hommikul enne töölejõudmist. Ehk saab õhtul veel "tööd" teha...
Postitatud: K Mär 26, 2008 2:00 pm
Postitas Kilpkonn
Mu enda praegune "skoor" on üks kraavist sikutamine ja üks niisama kondiauruga lükkamine...
Postitatud: K Mär 26, 2008 4:17 pm
Postitas Ptyyp
Mul täna kaks sikutamist! Ühe maja ees sai tõmmatud väikest Golfi koos suure hangega.

Teised masinad said ka peale seda liikuma! Sai veel aidatud ühte Audit.
Postitatud: K Mär 26, 2008 4:53 pm
Postitas aymur
no,ommiku 5.30 ajal yks BMW vahetult minu ees põllu peale sõitis,sai välja sikutatud
5km eemal yks Opel eurokraavis oli,sellega läks nats kauem aega,aga kätte sain

Postitatud: K Mär 26, 2008 6:27 pm
Postitas Kiviraidur
sain kah peterburi teel yht mersu bussi tagasipöördel lükata

kuna vaseke oli täitsa lootusetus seisus.
Postitatud: K Mär 26, 2008 7:02 pm
Postitas coollaager
päeva resultaat: üks suvekummidega BMW ja Ford. sikutamine toimus väikese Seat (lepatriinu) Toledoga mis loomulikult polnud selliseks katsumuseks valmis ja tagajärjed käes: summuti kadus lumehange, niigi kehvake tagumunekäik kadus sootuks kastist ning ega sidurgi enam esimeses nooruses polnud.

Niisiis paar tundi summuti remonti ja liigun edasi ja ainult edasi, mitte meetritki tagasi, sest seda võimaldav hammasratsate kombinatsioon lõpetas toimimise

Postitatud: K Mär 26, 2008 7:40 pm
Postitas Loom
esiveolise toyota celicaga sai abistatud t2na yht rav4 ja 5 seeria buumerit
kuskilt j22nd meelde v2ljend: "Rehv on, pole meest vajagi!"

Postitatud: K Mär 26, 2008 8:04 pm
Postitas piloodihakatis
Hommikul tööleminnes jäi üks natuke lootusetu volvo ette keda sai aidatud.... õnneks kahjuks rohkem ise ei näinud kedagi. Veel sai aidatud ühte klienti telefoniteel kes oli nats kõhupeale jäänud RRS TDV8-ga. Aga ka tema sai kenasti edasi liikuma. Eks vaatame mis homme hommik toob.
Samas ise ka juba teist päeva suverehviga

Postitatud: K Mär 26, 2008 8:08 pm
Postitas yanekk
Enda kontole võin täna lisada ~7,5 tonnise Volvo sadulveoki liikuma tõmbamise,Laagri Neste ees.
Rekkamees vaatas mind vähe imelikult,kui aga kõik neli ratast asfaldi endale alla kraapisid,tuli Volvo suht kergesti järgi.Ja rekkamehe tänusõnad on juba klass omaette.
Postitatud: K Mär 26, 2008 8:16 pm
Postitas Shrek4x4
piloodihakatis kirjutas:Hommikul tööleminnes jäi üks natuke lootusetu volvo ette keda sai aidatud.... õnneks kahjuks rohkem ise ei näinud kedagi. Veel sai aidatud ühte klienti telefoniteel kes oli nats kõhupeale jäänud RRS TDV8-ga. Aga ka tema sai kenasti edasi liikuma. Eks vaatame mis homme hommik toob.
Samas ise ka juba teist päeva suverehviga

Ma kasutasin su autot ühe mazda tõmbamiseks ka,su auto arvele võib kanda juba kaks tõmbamist.
Postitatud: K Mär 26, 2008 9:17 pm
Postitas Loom
niih mina siis lisan natuke yle pooletunnise v2ljask2iguga kaks taxoMersut ja yhe volks passati. Uus labidas sai oma ristsed.
A mulle selline kevad meeldib

Postitatud: K Mär 26, 2008 9:42 pm
Postitas taxopets
yanekk kirjutas:Enda kontole võin täna lisada ~7,5 tonnise Volvo sadulveoki liikuma tõmbamise,Laagri Neste ees.
Rekkamees vaatas mind vähe imelikult,kui aga kõik neli ratast asfaldi endale alla kraapisid,tuli Volvo suht kergesti järgi.Ja rekkamehe tänusõnad on juba klass omaette.
Sa ära unusta ka üht taksot.
