Raadio kood on olemas aga ei saa enam sisestada.
Kuni mingi hetkeni oli elu tore, siis käis akuklemm pealt maha paar korda ja nüüd näen lihtsalt kirja "code in".
numbrid 1-4 peaks võimaldama koodi sisestamist aga midagi ei toimu ja kiri ekraanil ei muutu.
Nupud ise nagu töötavad, sest saan vabalt valida, mis cd plaati väljutada. Akuklemm on veel korduvalt ära käinud. Oodatud on nii akuklemm maas, kui ka "code in" kirjaga, tunde.
kellelgi mõtteid, mida võiks proovida?
On kellelgi samasugust raadiot üle? android-telekaid ei soovi.
Patrol y61 raadioga häda
Moderaatorid: jr, Moderators
-
kasutaja59
- Off Roader Wannabe
- Postitusi: 28
- Liitunud: E Mär 19, 2018 10:48 am
Patrol y61 raadioga häda
ostan VW taro või Hilux V 89-97 sõltuvalt seisukorrast varuosadeks või taastamiseks.
-
kasutaja59
- Off Roader Wannabe
- Postitusi: 28
- Liitunud: E Mär 19, 2018 10:48 am
Re: Patrol y61 raadioga häda
Ise küsin, ise vastan - ehk on kellelgi tulevikus abiks. Sama raadio on kasutusel ka Nissan X-trail -il, tootekood 28188EQ300 .
Päring internetist ja lammutuskodadest annab päris palju tulemusi, kuid enamustel pakutavatel raadiotel ei ole lahtilukustamiseks vajalikku koodi.
Kuna minu raadiol ei töötanud esipaneeli nupud, siis tellisin kõige odavama ilma koodita raadio (ca. 25EUR), vahetasin ära esipaneelid ja viga kadus - sain edukalt sisestada oma raadio koodi teise raadio esipaneeliga.
Sellega võib teema lugeda ammendatuks ja panna lukku.
Päring internetist ja lammutuskodadest annab päris palju tulemusi, kuid enamustel pakutavatel raadiotel ei ole lahtilukustamiseks vajalikku koodi.
Kuna minu raadiol ei töötanud esipaneeli nupud, siis tellisin kõige odavama ilma koodita raadio (ca. 25EUR), vahetasin ära esipaneelid ja viga kadus - sain edukalt sisestada oma raadio koodi teise raadio esipaneeliga.
Sellega võib teema lugeda ammendatuks ja panna lukku.
ostan VW taro või Hilux V 89-97 sõltuvalt seisukorrast varuosadeks või taastamiseks.