Help!!!

ning ka Minerva, Tempo, Santana, SVX ja muid LR hübriide puudutav.

Moderaatorid: Landy, Moderators

Thea
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: E Mai 09, 2005 4:53 pm

Postitus Postitas Thea »

tarmo kirjutas: Millisesse töökotta siis lõpuks maha prantsatasid oma killavooriga? :)
CarStop, Turu tänaval...asjalik, kiire, korralik teenindus..oli hinnang...
Thea
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: E Mai 09, 2005 4:53 pm

Postitus Postitas Thea »

jr kirjutas:Aaa, selge amort poodi kõva jõuga kinni seibi poolt ja lisaks sellele seib takistas ka amordi normaalset tööd. Seda ka varem nähtud, ikka juhtub. Hea, et asi korras nüüd!
Just, just...sa panid kõik selle ilusasti ja selgelt kirja...mida ka mulle telefonis räägiti ... uhhhh(väljahingamine) :)
Thea
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: E Mai 09, 2005 4:53 pm

Postitus Postitas Thea »

:) Mehe seiklused teel parandusse, tagumikust väga-väga õõtsuva LR-ga :)
Tartu-Jõhvi maanteel tõtt vahtimine põdraga, keda see õõtse vägagi erutas. Sama palju kui Tartu tüdrukuid. Kes küll erinevalt põdrast ka lehvitasid ja silma tegid :wink: Põhjus, isegi foori taga seistes, jätkas auto sügavlainelist õõtsumist :P
daffid
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 196
Liitunud: R Juun 06, 2003 8:47 am

Postitus Postitas daffid »

/snip
Sama palju kui Tartu tüdrukuid. Kes küll erinevalt põdrast ka lehvitasid ja silma tegid :wink: Põhjus, isegi foori taga seistes, jätkas auto sügavlainelist
/sn2p

Hmm, mehed, koju amorte lahti kruvima! Ma olen ennegi kuulnud legende lainetuse ja õõtsumise teatavast mõjust naissugupoolele...

daff
Daniel
Fitting 44"
Postitusi: 402
Liitunud: T Veebr 25, 2003 4:10 pm
Asukoht: Garage
Kontakt:

Postitus Postitas Daniel »

daffid kirjutas: Hmm, mehed, koju amorte lahti kruvima! Ma olen ennegi kuulnud legende lainetuse ja õõtsumise teatavast mõjust naissugupoolele...
daff
juba sammukese Sinust ees :lol: :lol: :lol:
79,K30 Blazer,379td,400,208,-4",38"
Vasta

Mine “Land Rover”