Dziibivend ja ajud....

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4473
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Myrgel kirjutas:Oleks meil näiteks Eesti Offroad Klubi, millel oleks näiteks 1000 liiget ja keegi nendest saaks mingi munaga hakkama siis peaks end puudutatuna tundma. Nüüd jõudis kohale?
No... miski aeg tagasi oli teema, et Tartu külje all kusagil Tähtvere dendropargis keski suusarajad segamini sõitnud :evil:
Vähem kui nädal hiljem sõitsin ise suusarajal emajõe ja kanali vahelisel alal (ürituse korraldamiseks - linnavalitsuse kirjaliku loaga) - aga sitt tunne oli ikka, et miskid tegelased vaatavad, et nä lõhkus seal rajad ära nüüd tuli siia :roll:
Võimalik, et ei peaks end kuiski puudutatuna tundma, sest Tähtvere radasid ei lõhkunud keegi TORK'i liikmetest - aga siiski ...
tartuoffroad.ee
5581340
aivo141
Off Roader Wannabe
Postitusi: 20
Liitunud: T Jaan 05, 2010 1:53 pm

Postitus Postitas aivo141 »

Ah mis te siin ikka jutustate nendest jamadest . ei usu mina et keegi 4x4.ee-st selliste jamadega seotud on. siin ma arvan et on ikka inimesed kes mõtlevad peaga aga mitte...
oli isuzu trooper 2,8 TD 1990a.
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Postitus Postitas al »

aivo141 kirjutas:Ah mis te siin ikka jutustate nendest jamadest . ei usu mina et keegi 4x4.ee-st selliste jamadega seotud on. siin ma arvan et on ikka inimesed kes mõtlevad peaga aga mitte...
Kui siin foorumis on registreeritud kasutajaid ca 5000 ja neist kasvõi pooled omaksid maasturit ja neist omakorda pooled kasutaks seda sihipäraselt, oleks kogukond ikkagi piisavalt suur, et mõni must lammas sisse eksiks.
Täiesti ainuõige mõte jagada 4x4 kleepse jm atribuutikat ainult teada tuntud seltskonnale, et vältida teiste poriga ülevalamist.
aivo141
Off Roader Wannabe
Postitusi: 20
Liitunud: T Jaan 05, 2010 1:53 pm

Postitus Postitas aivo141 »

al kirjutas:
aivo141 kirjutas:Ah mis te siin ikka jutustate nendest jamadest . ei usu mina et keegi 4x4.ee-st selliste jamadega seotud on. siin ma arvan et on ikka inimesed kes mõtlevad peaga aga mitte...
Kui siin foorumis on registreeritud kasutajaid ca 5000 ja neist kasvõi pooled omaksid maasturit ja neist omakorda pooled kasutaks seda sihipäraselt, oleks kogukond ikkagi piisavalt suur, et mõni must lammas sisse eksiks.
Täiesti ainuõige mõte jagada 4x4 kleepse jm atribuutikat ainult teada tuntud seltskonnale, et vältida teiste poriga ülevalamist.
vot selles on sul kindlasti õigus
ju ma siis olen liiga sinisilmne :lol:
oli isuzu trooper 2,8 TD 1990a.
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanel »

Ma arvan et kokkuvõttes on see üks suur vastu tuult k***mine... Jälle see kaameli nali - lõpuks võid ju isegi ära tõestada, et sa kaamel pole, munad on aga ikka läinud.

Ma arvan, et sarnase jamaga on võidelnud ka ntx BMW entusiastid - võid rääkida ju pööblile Baieri mootoriehituse ajaloost ja handlingust ja vehkida kuskil trackday'del käimistega, sinu auto on ikka "pätibemm" ja kõik. Kui mõni sarnane kuskil linnas jama korraldab, tunned sa tema klubilise kuuluvuse vastu hetkekski huvi, uudist lugedes-vaadates?

Ega muud teha pole kui ise korrektselt käituda ja vaadata, et ka enda seltskond seda teeks. Tõrvatilku meepottidesse satub ikka ja võimle kuidas võimled, ega neid siis enam tulemuslikult välja roogi.
tegime pulli, aitab
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Järjekordne tase:
Džiibinaine sattus suusarada lõhkuma
http://www.virumaateataja.ee/?id=386258
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
empudogy
Fitting 38"
Postitusi: 385
Liitunud: E Okt 11, 2010 11:42 am
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas empudogy »

Kaitsen siis natukene pioneere, olin sellel ajas ise ka ajateenistuses, ning soovisime ka postid panna ligi 60-70cm maasse, kuid seda ei lubatud teha, sest pärast võtteid pidi see aed olema sealt kadunud umbes 3 nädala jooksul ja siis ei oleks küll tahtnud olla see isik, kes neid sealt välja kaevama hakkaks. Idee oli selles, et kui panna post maasse umbes 20 cm sügavusele(vesine oli see pinnas seal) siis külmub see sinna kinni ja saab küllaltki tugeva asja, aga keegi jõudis külmast ette.


Rakvere spordirada on autojuhtidele lemmik koht, kus sõitmas käia. Eelmine tal tegi seal "rallit" üks vanem lada, mis sealt ise enam minema ei saanud.

Autodel paraku on jah nii, et 6 ratast on vahetatavad, ning need pahandusi ei tee, kuid see 7-mes "sitaratas" kes antud olukordades roolis istub on vist vahetust vajav.

Lisaks üks positiivne külg ka. Eelmine nädal läksin mina maale oma väikese volvoga. Politsei pidas kinni, kuna mul on ta registrisse kantud sõiduautona ja ei ole all M+S rehve, siis kurjustas minuga ja tegi kirjaliku hoiatuse. Sõitsin edasi, umbes 5 km edasi oli see sama politsei kraavis... sõitsin hooga mööda, kuid siis läks ikka süda hardaks ja sõitsin tagasi. aitasin teele, sellepeale politsei kustutas mu hoiatuse ja ütles, et te Maasturi mehed olete paljuski eeskujuks!

Nii, et kiitus meile kõigile.!
Kasutaja avatar
empudogy
Fitting 38"
Postitusi: 385
Liitunud: E Okt 11, 2010 11:42 am
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas empudogy »

Ja üks asi meenus veel. Just maasturi mehed olid need, kes polügonile tulid appi katkist aeda parandama.

Seega Tänan teid kõiki Pioneeride nimel! Teie kaasa võetud kopast oli palju abi(Y)
Kasutaja avatar
Eints77
Fitting 38"
Postitusi: 398
Liitunud: L Mär 27, 2010 6:15 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Eints77 »

al kirjutas:
aivo141 kirjutas:Ah mis te siin ikka jutustate nendest jamadest . ei usu mina et keegi 4x4.ee-st selliste jamadega seotud on. siin ma arvan et on ikka inimesed kes mõtlevad peaga aga mitte...
Kui siin foorumis on registreeritud kasutajaid ca 5000 ja neist kasvõi pooled omaksid maasturit ja neist omakorda pooled kasutaks seda sihipäraselt, oleks kogukond ikkagi piisavalt suur, et mõni must lammas sisse eksiks.
Täiesti ainuõige mõte jagada 4x4 kleepse jm atribuutikat ainult teada tuntud seltskonnale, et vältida teiste poriga ülevalamist.
Sama moodi tehti ka mõned aastad tagasi Audclubis. Kleebiseid enam ei tehta ja numbri aluste kasutamise kohta kehtivad teatud reeglid, ning niisama poest neid osta ei saa:P Siiani on see muudatus ennast õigustanud.
Teostan Audi remondi, hooldus, elektri ja diagnostika töid...FORSS ja IDEEAUTO 5115122
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Dziibivend ja ajud....

Postitus Postitas Landy »

-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
MrMägilane
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 134
Liitunud: N Aug 27, 2020 12:09 pm

Re: Dziibivend ja ajud....

Postitus Postitas MrMägilane »

Lugesin ka seda uudist ja mõtlesin, et sellistelt vellodelt peaks sõiduki sundkorras ära annetama kellelegi, kes seda ka sihtotstarbeliseks kasutamiseks vajab... Ma saaks aru, et keeras teelt maha, "ups, suusarada", keerad 50 meetri pärast tagurpidikäigu sisse ja lased leebet, toksid roopad jalaga lund täis ja süda rahu (ei pea ka sellist käitumist päris normaalseks muide), aga kilomeetrite kaupa niimoodi maurata, selleks peab ajude asemel keev puder olema...
"Pole asja, mida ei saaks parandada"- kadunud vanaisa Evald. Lõpuks leidsid nad ta ikkagi üles.
Jeep Grand Cherokee Overland 2003 2,7crd 120kw
BMW 530D 2002 Touring 3.0d 142kw
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Dziibivend ja ajud....

Postitus Postitas v6sa »

Landy kirjutas:
E Veebr 08, 2021 6:50 pm
Jälleon suusarajad ette jäänud:
https://lounapostimees.postimees.ee/717 ... Eb0J61TEDI
Tegi eelluuret:
https://lugejakiri.ee/harku-suusarajale ... maratonil/
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2631
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: Dziibivend ja ajud....

Postitus Postitas helar »

Sellise teemaga on vaja veits diferentseerida. Näidake mulle offroaderit kes naudib sissesõidetud jälge. Me jätame ise raja.
.
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Dziibivend ja ajud....

Postitus Postitas puhvel »

helar kirjutas:
R Veebr 12, 2021 10:38 pm
Sellise teemaga on vaja veits diferentseerida. Näidake mulle offroaderit kes naudib sissesõidetud jälge. Me jätame ise raja.
.
:thumb:
XC 70
Vasta

Mine “Häbinurk”