Omavolitsemine Soodlas

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Veiko
I know how to fix stuff
Postitusi: 1196
Liitunud: R Sept 02, 2005 6:21 pm
Asukoht: Teel kuhugi...

Postitus Postitas Veiko »

Kas sa käisid kohal?

Veiko
+372 5232468

Life is short drive hard.

Ronin off-road-i meeskond
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4473
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Sebastien kirjutas:Oi kurrat kus sinna on alles prügi maha jäetud. Tiblad on sinna ennast õite ässalt sisse sättinud.
Lihtsalt kohutav.
No mis teha - eks lähme ja koristame siis ära !

Politsei tuvastas isikud - järelikult ka nende aadressid - veame neile koju selle sodi :twisted:
tartuoffroad.ee
5581340
kkerem
Off Roader Wannabe
Postitusi: 30
Liitunud: P Mär 19, 2006 3:59 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kkerem »

Mu jutt on küll veidi OT, aga...

esmalt tänud sellele 4x4 inimesele, kes seal asja avastas ja selle ka avalikuse ette tõi.

Probleem nimelt ei ole ainult Soodlas ja Jägala jõe ümbruses, vaid kõikjal, kus me korilastest ida-naabrid vabaaega käivad veetmas. Käies ise vahest kalal, siis läheb ausaltöelda meel kurvaks, kui palju s*tta on jäätud vedelema. Ma ei väida, et kõik meie armastatud vähemusrahvuse poolt jäetud on, aga ma pakun, et suhe on julgelt 80/20.

Minu üleskutse pigem oleks selline, et kus te näete lagastajaid, siis tuleks need kohe ülesse anda (ma küll ei tea, kas politsei iga sellise lagastamise, lõhkumise ja omavolitsemise peale reageerib, aga vähemalt on märk maas (enamik neist on tuvastatavad auto numbri järgi)) kkerem@vihkab, kui inimesed enda järel ei korista
subaru http://www.auto24.ee/used/698889
gone: Jeep XJ Pioneer '89, Jeep XJ Limited '91, Jeep GC '03
Sebastien
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: K Aug 25, 2004 5:59 pm

Postitus Postitas Sebastien »

Veiko kirjutas:Kas sa käisid kohal?

Veiko
Kohal neh.
Elan Aegviidus ja ükspäev käisime seal kalal.
Üldiselt on nii, et pidutsemas käivad seal ikka venelased. Peavad seda täitsa kohe enda kohaks. Prügi loomuliklt jäetakse maha. Eesti pole ju oma...aga muidu koguag, et vsjo nazi.
Pudelid vees segamini autoistmete ja muu pasaga.
Tallinna inimesed joovad seda vett.
Olen käpp kui talgud tulevad.
Labidas standard varustuses!
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Peale suvesõitu üks õhtupoolik ehk?
+372 5028488
Sebastien
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: K Aug 25, 2004 5:59 pm

Postitus Postitas Sebastien »

jr kirjutas:Peale suvesõitu üks õhtupoolik ehk?
Nädala sees sobiks hästi.
Labidas standard varustuses!
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Postitus Postitas smurhv »

olen käpp! võtan veel kaaslasi kaasa... :twisted: :evil:
Y61
#540 Mudmen
Kasutaja avatar
Raitz
Fitting 38"
Postitusi: 368
Liitunud: T Veebr 13, 2007 2:23 pm
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Politsei kohta ma ei oska öelda, kuid Keskkonnainspektsioon 1313 numbrilt kuulab raudselt suurima rõõmuga ära jutu selliste tegelaste kohta ja saadab ka oma inspektorid sinna asja uurima. Ehk siis peaks piisama kui neile öelda, et selles ja selles kohas loobivad kodanikud prügi metsa alla / põlluserva / jõeäärde. Võib muidugi juhtuda, et nad kohe ei suuda reageerida, aga asi fikseeritakse kindlasti. Juhul kui ühe piirkonna kohta tuleb vihjeid korduvalt võetakse asi kõrgendatud tähelepanu alla.
1 Hobujõud
vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vtl »

Raitz kirjutas:Politsei kohta ma ei oska öelda, kuid Keskkonnainspektsioon 1313 numbrilt kuulab raudselt suurima rõõmuga ära jutu selliste tegelaste kohta ja saadab ka oma inspektorid sinna asja uurima....
KKI-d on teavitatud nii telefonitsi kui kõik materjalid saadetud e-mailiga.
Pärase seda helistasid nad veel tagasi ja täpsustasid infot. Muuhulgas ütlesid muide, et kaks instantsi ei saa/ei tohi korraga ühe rikkumisega tegeleda - kui politsei juba tegeleb, siis pole neil esialgu midagi muud teha. Kui ütlesin, et ma ei tea, kuipalju ja kas üldse politsei seda asja tõsiselt võtab, sest a) kohapeal käinud politseinikud konstanteerisid küll fakti, et nii pole ilus, kuid piirdusid dokumentide kontrolliga; b) maardus piirduti vaid minu kirja koridoris (sic!) korrapidaja ukse vahelt vastuvõtuga, "ahah konstaabel juba käis kohal, siis pole Teil rohkem midagi vaja teha", kas minu kiri üldse registreeriti, sedagi ei tea - siis arvas KKI ametnik siiski, et uurib asja - "kahtlemata on tegu tõsise õigusrikkumisega".
Kasutaja avatar
Raitz
Fitting 38"
Postitusi: 368
Liitunud: T Veebr 13, 2007 2:23 pm
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

vtl kirjutas: Muuhulgas ütlesid muide, et kaks instantsi ei saa/ei tohi korraga ühe rikkumisega tegeleda - kui politsei juba tegeleb, siis pole neil esialgu midagi muud teha.
Täpsustaks siiski pisut...
See okastraat seal teel ja tee kõrval parkimine ja koerad, kes ohustasid inimeste tervist see on politsei rida. (kui neil paremat ideed pole, siis LE §17 alusel on neid võimalik karistada)
Lõkke tegemine väljaspool selleks tähistatud ja ettevalmistatud kohta, omavoliline puude raiumine, prügi laiali loopimine jne on KKI rida.
Üks asutus uurib ühte, teine teist asja. Erineva valdkonna rikkumised.
Lisaks sellele on nad sind kohustatud tevitama 15 päeva jooksul menetluse algatamisest või põhjendama menetluse mitte algatamist.
Ehk siis kui sulle pole mingit mõistlikku infot laekunud antud aja jooksul oleks sul mõistlik teha vastavasisuline kirjalik jäerlpärimine, et mis sellest asjast saanud on.
1 Hobujõud
pisike
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 103
Liitunud: N Mär 30, 2006 2:25 pm
Asukoht: Kiiu, Harjumaa

Postitus Postitas pisike »

kkerem kirjutas:Mu jutt on küll veidi OT, aga...

esmalt tänud sellele 4x4 inimesele, kes seal asja avastas ja selle ka avalikuse ette tõi.

Probleem nimelt ei ole ainult Soodlas ja Jägala jõe ümbruses, vaid kõikjal, kus me korilastest ida-naabrid vabaaega käivad veetmas. Käies ise vahest kalal, siis läheb ausaltöelda meel kurvaks, kui palju s*tta on jäätud vedelema. Ma ei väida, et kõik meie armastatud vähemusrahvuse poolt jäetud on, aga ma pakun, et suhe on julgelt 80/20.

Minu üleskutse pigem oleks selline, et kus te näete lagastajaid, siis tuleks need kohe ülesse anda (ma küll ei tea, kas politsei iga sellise lagastamise, lõhkumise ja omavolitsemise peale reageerib, aga vähemalt on märk maas (enamik neist on tuvastatavad auto numbri järgi)) kkerem@vihkab, kui inimesed enda järel ei korista
Käin aegajalt superilusas ja mõnusas Kaberneeme rannas, ujumas ja ka niisama. Sealse vaba kaldariba metsaalune on aga laagriplatsikesi täis ja pilt, mis avaneb teeb kurvaks. Mida kõike seal maha pole jäetud. Okastraattõkkeid küll pole, aga puude külge kinnitatud kasvuhoonekilest tuulevarjude räbalad on merelegi näha rääkimata muust sodist.
Vasta

Mine “Häbinurk”