Prügistamine looduses e. Ahvid Männikul!

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
TarviR
Rock Crawler
Postitusi: 671
Liitunud: E Mai 23, 2011 11:59 pm

Re: Ahvid Männikul!

Postitus Postitas TarviR »

Eraisik saab oma prügist mõningase ettevõtmisega mõistuspäraselt lahti. Samas kui juriidiline isik oled, siis on hinnasilt hoopis suurem. Ja selles ma arvan peitubki põhjus, miks suured ehitusprahi, rehvide ja pakendite prügihunnikud metsa alla jõuavad. Kui jorsile öeldakse, et võta see 50 rubla ja vii prügi ära, siis raha jääb jorsile ja prügi saab metsa.
D4D+R6+V6
tuhkur
Fitting 44"
Postitusi: 458
Liitunud: L Apr 06, 2013 8:08 am

Re: Ahvid Männikul!

Postitus Postitas tuhkur »

Huvitav ùritus.
Kasutaja avatar
donalds
True Off Roader!
Postitusi: 1280
Liitunud: R Nov 04, 2005 2:14 pm
Asukoht: tln

Re: Ahvid Männikul!

Postitus Postitas donalds »

Lapsik üritus, aga vb mind sitasti kasvatatud
Aega läheb aga asja saab...

Donald
58290905
ponsik
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: L Veebr 27, 2016 5:05 pm

Re: Ahvid Männikul!

Postitus Postitas ponsik »

klaPP kirjutas:
Kõige mõistlikum lahendus oleks vast siiski eraisikutelt tasuta prügi vastu võtta. Odavam kui hiljem seda korjata kuskilt. Enda südametunnistus loomulikult metsa alla viia ei luba !
Lihtsalt tasuta ära andmine mingil määral leevendab,aga lõplikult ei kaota probleemi.Kui 24/7 tasuta saab legaalselt ära anda vot see muudab.kodus paned koorma peale ja loovutamiskohas selgub-kinni,vaevalt valdav enamus viitsib tagasi koju tarida.
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 732
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Ahvid Männikul!

Postitus Postitas maksipoiss »

Ja enne koorma pealelaadimist ei ole kuidagi võimalik uurida kas jaam ka avatud on?
margus61
Zootramm
Postitusi: 717
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Re: Ahvid Männikul!

Postitus Postitas margus61 »

maksipoiss kirjutas:Ja enne koorma pealelaadimist ei ole kuidagi võimalik uurida kas jaam ka avatud on?
Mul näiteks on Tallinna jäätmejaamade lahtioleku kellaajad paberile trükitud ja ripuvad garaažis seina peal.
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Ahvid Männikul!

Postitus Postitas honkomees »

maksipoiss kirjutas:Ja enne koorma pealelaadimist ei ole kuidagi võimalik uurida kas jaam ka avatud on?
Märksõna "kuidagi" - uuri ja puuri kust saada see salajane töötaja nr, et teada saada, kas tal pole parajasti muud tööd käsil või tsükkel ... Norm inimene eeldab et tööajal on asutused lahti. Meil aga pead iga lihtsa asja tegemiseks olema detektiiv, mõni ime siis, et igaüks ei viitsi või ei oska ja viibki metsa oma prahi.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
AsTroSS
Fitting 44"
Postitusi: 491
Liitunud: L Mai 16, 2009 10:01 pm
Asukoht: linna lähedal maal

Re: Ahvid Männikul!

Postitus Postitas AsTroSS »

Mul oli paar aastat tagasi huvitav kogemus Paljassaare ohtlike jäätmete punktiga (täna enam seda seal ei ole)

Kuna see punkt on mu töökoha lähedal, siis garaazi koristamisel tekkinud värvid/õlid/rehvid ja igasuguna muu ohtlik kraam sai kärusse topitud ja mingil suvalise tööpäeva hommikul kohale mindud.

Platsil oli esimene küsimus:'firma või eraisik?
Vastuseks eraisisk , vastati: jah eraisikutelt on vastuvõtt tasuta aga tulge kahe päeva pärast!!
Me võtame eraisikutel ainult 2 päeval nädalas, (vist oli teisipäev ja reede) .. :c

Platsi tegelane saatis kontorisse ,kus kurjad kontori mutid tahtsid mind ära süüa ,et olin neid tülitama tulnud...

Seletasin neile,et suht ajuvaba olukord,et ohtlik kraam on kärus, raha maksma ei peaks,teie punkt töötab ainult kalendris vale kuupäev.

Neid mutte lahendusel leidmine ei huvitanud.

Ainult siis hakkasid asjad liikuma,kui pakkusin et valan koorma nende värava taha maha ja siis nad võivad oodata paar päeva ja siis platsile vedada.

Muidugi meie tulist vaidlust kuulis ka mingi direktori moodi mees,kes lahendas probleemi paari lausega
Mina sai käru tühjaks aga kurjad mutid olid pärast veel kurjemad..


Mina poleks muidugi kuhugi metsa alla vedanud aga mingi suvaline jorss oleks lihtsama vastupanu teed läinud...
Dodge Ram T25
Dodge Ram T35

Kui suureks saan ,siis ostan KRAZ 255B ......
Kasutaja avatar
klaPP
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 152
Liitunud: T Juul 08, 2008 1:33 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Ahvid Männikul!

Postitus Postitas klaPP »

donalds kirjutas:Ehituspraht, on 20 euri tonn, kui rääkida ei oska ja kohta otsida on oma prbleem. Kui yle maksad, ma viisin mõõbli raplasse prügilasse tasuta...
Miks ma pean rääkima ja tingima, et jäätmeid ära anda või kohta otsima ? Jäätmejaam ongi ju selleks mõeldud, et sinna viia. Teenus peab olema mugav, et inimesed ei lagastaks.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Ahvid Männikul!

Postitus Postitas Landy »

honkomees kirjutas:
maksipoiss kirjutas:Ja enne koorma pealelaadimist ei ole kuidagi võimalik uurida kas jaam ka avatud on?
Märksõna "kuidagi" - uuri ja puuri kust saada see salajane töötaja nr, et teada saada, kas tal pole parajasti muud tööd käsil või tsükkel ... Norm inimene eeldab et tööajal on asutused lahti. Meil aga pead iga lihtsa asja tegemiseks olema detektiiv, mõni ime siis, et igaüks ei viitsi või ei oska ja viibki metsa oma prahi.
Eks telefon ja interenet ole asjad, mida tänapäeval vaid valitutele ostuloa alusel antakse...
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
ponsik
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: L Veebr 27, 2016 5:05 pm

Re: Ahvid Männikul!

Postitus Postitas ponsik »

Landy kirjutas:
honkomees kirjutas:
maksipoiss kirjutas:Ja enne koorma pealelaadimist ei ole kuidagi võimalik uurida kas jaam ka avatud on?
Märksõna "kuidagi" - uuri ja puuri kust saada see salajane töötaja nr, et teada saada, kas tal pole parajasti muud tööd käsil või tsükkel ... Norm inimene eeldab et tööajal on asutused lahti. Meil aga pead iga lihtsa asja tegemiseks olema detektiiv, mõni ime siis, et igaüks ei viitsi või ei oska ja viibki metsa oma prahi.
Eks telefon ja interenet ole asjad, mida tänapäeval vaid valitutele ostuloa alusel antakse...
Kristjan kui sul nutifon siis tubli kolmandik vast kellel endiselt vana ja töökindel klots kus pole äppe ja muud jama.ka mul pole nutikat.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Ahvid Männikul!

Postitus Postitas Landy »

ponsik kirjutas:Kristjan kui sul nutifon siis tubli kolmandik vast kellel endiselt vana ja töökindel klots kus pole äppe ja muud jama.ka mul pole nutikat.
Kasutan igapäevaselt töökindlat klahvitelefoni ja saan ilma aigasugute äppideta kõik asjad aetud ning ka prügilate lahtiolekuaegade kohta info kätte.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Ahvid Männikul!

Postitus Postitas honkomees »

Tore infoajastu pole igale poole jõudnud :evil: . Oma vallas on info valla kodukal väljas, et töötab kahel päeval nädalas ja poole päeva (oli vist 10-14 vms, toimetab valla majanduspealik isiklikult), ühesõnaga tööl käivale inimesel ei sobi mitte kuidagi. Lähemal asuva naabervalla kodukalt leidsin vaid info, et alevis on jäätmejaam ja punkt. Õnneks tuttavate kaudu sain teada jäätmejaama töötaja telefoni ja jaama asukoha ning seeläbi ka teada, mil õnnestub sodist (ja oma rahast) lahti saada. Väikese ootamise järel (täpsus olla vaid kuningate privileeg ja avamise ajaks töötaja veel kohale polnud jõudnud) see ka õnnestus.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Ahvid Männikul!

Postitus Postitas honkomees »

Landy kirjutas:... Kasutan igapäevaselt töökindlat klahvitelefoni. ...
jajah, paar nädalat tagasi töökaaslastega soomes käies kukkusid tüdrukud kilkama, et muuseumis oli just minu telefon väljas, 2003 a mudel. Reageerisin solvunult, et mul on 2005 mai soetatud telefon, mis siiani originaalakuga töötab ...
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
Kasutaja avatar
rannamees
Rock Crawler
Postitusi: 692
Liitunud: L Okt 10, 2009 1:04 am
Asukoht: L-Virumaa

Re: Ahvid Männikul!

Postitus Postitas rannamees »

Selline teema ajab alati kaasasülitama.

Ilmselt läheks enne jumalapäike looja, kui ma jõuaks siia kõik looduse sittajad üles lugeda, metsad on sõna otseses mõttes risu täis veetud.
Paar päeva tagasi on keegi munn mu teeotsa truupi 3 vana talverehvi visanud- jäätmejaam on 2 km!
Paar nädalat tagasi on keegi munn oma nurgadiivani mu krundipiirile metsa vedanud. (2 aastat tagasi käisid seal teeme ära talgud).

Eelmine suvi sain 2 munni teolt kätte ja panin koristama, lisaks said kohaliku omavalitsuse ametmehe poolt veel hea laksu trahvi lisaks.

Pane või iselaskja üles, krt :floff
Olen alati nõus inimesega, kes on minuga samal arvamusel.
----------------
GC WK 3,0
ex- WJ 4,7, Dakota 3,9; GC WJ 4,7; Frontera Sport; GC WJ 2,7
Vasta

Mine “Häbinurk”