Äidähhh head offroodi inimesed- ehk miks jäi ära viimane karikasarja sõit.

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

kopakutt
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 192
Liitunud: E Mär 10, 2008 10:19 pm
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: Äidähhh head offroodi inimesed- ehk miks jäi ära viimane karikasarja sõit.

Postitus Postitas kopakutt »

Mu arvamus on, et kogu see jutt siin on mõtetu. Need kes seda loevad reeglina nii nagu selles videos ei toimeta. Aga need kes seal sigatsevad ei leia siit foorumist ühtegi tutavat tähtegi. Kodumaata tegelased.
Kasutaja avatar
LR90
I live off from the mud
Postitusi: 1563
Liitunud: T Dets 28, 2004 1:55 pm
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Äidähhh head offroodi inimesed- ehk miks jäi ära viimane karikasarja sõit.

Postitus Postitas LR90 »

See "ha-ha" kiivrikaameraga vend tundub eestlane olema, venekeel on aktsendiga.
kui suureks saan, hakkan DEFENDERIKS
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Äidähhh head offroodi inimesed- ehk miks jäi ära viimane karikasarja sõit.

Postitus Postitas LauriJ »

kopakutt kirjutas:Mu arvamus on, et kogu see jutt siin on mõtetu. Need kes seda loevad reeglina nii nagu selles videos ei toimeta. Aga need kes seal sigatsevad ei leia siit foorumist ühtegi tutavat tähtegi. Kodumaata tegelased.
Ei ole mõtetu. Vbla mõnele ässale jõuab kohale, et teised üritavad kultuurselt ja ametlikult asja teha ning näevad selleks tõsist vaeva. Siis tuleb mingi kamp ja situb kogu töö paari tunniga ära. Neil vb pohhui, tulid kuskilt kaugemast kandist lõbutsema ja mõne aja pärast pasandavad juba kellegi teise mängumaal.
kopakutt
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 192
Liitunud: E Mär 10, 2008 10:19 pm
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: Äidähhh head offroodi inimesed- ehk miks jäi ära viimane karikasarja sõit.

Postitus Postitas kopakutt »

Olen Sinuga, LauriJ, täiesti nõus, et neil pohhui. Nii käituda selleks peab olema eriline aju ehitus. Täna pasandavad siin, homme seal. Tean juhust kus sisserännanu ütles oma pojale- ega sa tänaval pole, et prahti maha loobid. Mina isiklikult pole väga palju käinud metsas sõitmas. Aga ühel esimesel väljasõidul jäi mulle väga hästi meelde peale grillimist koristatud plats. Isegi kustutatud söed võeti kaasa.
Ja see mõtetuse jutt on irooniaga öeldud. Respekt teema algataja suhtes.
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4647
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Äidähhh head offroodi inimesed- ehk miks jäi ära viimane karikasarja sõit.

Postitus Postitas uputaja »

LauriJ kirjutas:
kopakutt kirjutas:Mu arvamus on, et kogu see jutt siin on mõtetu. Need kes seda loevad reeglina nii nagu selles videos ei toimeta. Aga need kes seal sigatsevad ei leia siit foorumist ühtegi tutavat tähtegi. Kodumaata tegelased.
Ei ole mõtetu. Vbla mõnele ässale jõuab kohale, et teised üritavad kultuurselt ja ametlikult asja teha ning näevad selleks tõsist vaeva. Siis tuleb mingi kamp ja situb kogu töö paari tunniga ära. Neil vb pohhui, tulid kuskilt kaugemast kandist lõbutsema ja mõne aja pärast pasandavad juba kellegi teise mängumaal.

Need, kes seda loevad siin, käivad samati seal kandis urramas. Küsimus pole ainult atudes, autodega karvajalad käivad seal samamoodi " lõbutsemas"
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Äidähhh head offroodi inimesed- ehk miks jäi ära viimane karikasarja sõit.

Postitus Postitas beginner »

Pole näha jah. Algupärane on "private" ja teisel lingil "copyright claim".
Autorid on uue video pannud, millest Soodla jõe ületamine on välja lõigatud: https://www.youtube.com/watch?v=RzWy_w4ppUk
Vasta

Mine “Häbinurk”