järelemõtlemise nurgake

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: järelemõtlemise nurgake

Postitus Postitas tyyp07 »

Iga asja jaoks on oma aeg ja koht. Ja see nüüd ei ole kindlasti see õige koht kuhu oma oskusi proovima minna.

kermo kirjutas:Tegu minu autoga.. Sai tuttavale laenatud ja ei see siis kukkus idiootsusi tegema... Loomulikult ei ole avalikus rannas sõitmine normaalne, aga mingit erilist kuritegu ma siin ka ei näe... Loll läks randa jäi kinni sai trahvi ja kogu lugu... Mida siin järele mõelda on? Kus kohas on hirmus looduskahju?korralik mudarehv tekitab tee ääres kusepeatusel ka rohkem kahju kui antud olukorras seda tehti.!
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4647
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: järelemõtlemise nurgake

Postitus Postitas uputaja »

No on mure. Igal kolmandal lohakal on mingi maasturisarnane toode traakoni vintsi ja suva rehviga.
See wanabee ohvroader seltskond on enivei nii suureks läinud, et foorumis maailmaparandamine ei muuda sittagi.

Nõme oleks siis kui mingi seltskond jääks võistlusautodega kuskil " seakäokürva sihtkaitsevööndis" pildile.

Nii et, triikige sõrmi edasi ja pärast istuge kuum triikraud sisse. Peale seda tuleb kindlasti päike pilve vahelt maailma valu piiluma.

A.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: järelemõtlemise nurgake

Postitus Postitas Landy »

tyyp07 kirjutas:Iga asja jaoks on oma aeg ja koht. Ja see nüüd ei ole kindlasti see õige koht kuhu oma oskusi proovima minna.
Kurja, võtsid sõnad suust.

Eks ole isegi olnud juhauseid kus minevikus 4x4 masinag valel ajal ja vales kohas oldud või kõik maa/tee kasutamise paprid pole korras olnud, kuid vigu on tunniststud ja jõudumööda tagajärgi parandatud. Lauslollusi on püütud ikkagi vältida.

Meenus, et täpselt 15 aastat tagasi kevdel oli ka Land Roverite üritus kus sai piki Läänerannikut kimatud, jõgesid forsseritud ja liivas kinni oldud. Ajad ja seadused olid teised. Pregu riputataks ilmslet sellise teo eest mune pidi häbiposti. Kusjures kambas olid ka ELF-i ja LR esinduse autod, reklaamkrjad peal.ja esindajad sees. Kedagi ei häritud ja kellelegi silma ei jäädud.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Koorejaam
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 102
Liitunud: N Okt 04, 2007 9:22 pm
Asukoht: Piimapunkt

Re: järelemõtlemise nurgake

Postitus Postitas Koorejaam »

Tsiteerides klassikuid:"Tõelised autod ehitatakse ise." Antud situatsioonis oleks pidanud randa, naisteranda külastama näiteks sellise sõidukiga:

Pilt
ROTT
+3 72 55 55 55 27
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: järelemõtlemise nurgake

Postitus Postitas eerik2 »

Eile parkis üks klaperjahi kleepsuga tegelane Verevi ranna juures otse bussipeatusse... Niigi seal ruumi vähe, võiks nagu teiste tööst ka lugu pidada ja seda mitte takistada...
F-250XLT 7,3D
Kasutaja avatar
Madlobster
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 114
Liitunud: L Mär 28, 2015 11:41 am
Asukoht: Laagri

Re: järelemõtlemise nurgake

Postitus Postitas Madlobster »

eerik2 kirjutas:Eile parkis üks klaperjahi kleepsuga tegelane Verevi ranna juures otse bussipeatusse... Niigi seal ruumi vähe, võiks nagu teiste tööst ka lugu pidada ja seda mitte takistada...
Bussipeatuses võib seista täpselt nii kaua kuni ei takistata bussi. Kui tuleb buss pead kaduma. Enne ja pärast seisa palju tahes.
Pigi peab per*e minema!
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: järelemõtlemise nurgake

Postitus Postitas eerik2 »

Sa võid seal peatuda aga mitte parkida. Omaette tase oli muidugi maasturi parkimine esiratastega nö ooteplatvormile, kuigi peab ka tõdema, et antud kohas on ooteplatvorm asfalteerimata.

§ 20. Sõiduki peatamine ja parkimine
(6) Kõnniteel võib juht peatada sõiduki ka veose laadimiseks, kuid mitte lähemal kui 15 meetrit ühissõidukite peatuskohast ning jättes jalakäijale vabaks vähemalt 1,5 meetri laiuse käiguriba.

Kui soovid, võin ekstra ka pildi saata. Ei oleks uskunud, et sellist parkimisviisi siin õigustama hakatakse.
F-250XLT 7,3D
Kasutaja avatar
Madlobster
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 114
Liitunud: L Mär 28, 2015 11:41 am
Asukoht: Laagri

Re: järelemõtlemise nurgake

Postitus Postitas Madlobster »

Ei ole ma kedagi õigustanud lihtsalt peatuses peatumise fakti mainisin.
Mis ma selle pildiga ikka. Osad sõidavad uhkete masinatega ostukeskuses kuni korvini teised pargivad, kuidas jumal juhatab. "Ülipüüdlikud" (autot pargivad joonlauda kasutades, maanteel sõidavad just in case -10km/h) jälle pildistavad, filmivad ja kaeblevad. Osadel juhtudel on kiun õigustatud teisel juhul on selline Pavlik Marozovlus. Bussipeatus vähe laiem koht jooksin võssa kusele. 3 min hiljem olen delfis kui räige liiklushuligaan. Ei hakka siin rikkumisi keegi õigustama aga üle paari tauniva lalina ka ei maksa väga oodata.
Teinekord jäta silt aknavahele, et:
PALUME JÄRGIMNE KORD PARKIDA TEISI ARVESTADES!
Allkiri: Valvas kodanik Pudiverest vms :)
Pigi peab per*e minema!
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: järelemõtlemise nurgake

Postitus Postitas eerik2 »

Madlobster kirjutas: Teinekord jäta silt aknavahele, et:
PALUME JÄRGIMNE KORD PARKIDA TEISI ARVESTADES!
Allkiri: Valvas kodanik Pudiverest vms :)
Esiteks - minu postitus oligi just sellena mõeldud. Kui oleksin tahtnud sitta keerata, oleksingi võinud kogu kupatuse delfisse saata. Auto väljanägemise järgi on 99% tegu siinse foorumi liikmega ja seega postitus ainult siia ja justnimelt teema 'järelemõtlemise nurgake' alla ja ilma mingite andmeteta.
Teiseks - ära karju.
F-250XLT 7,3D
Kasutaja avatar
Madlobster
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 114
Liitunud: L Mär 28, 2015 11:41 am
Asukoht: Laagri

Re: järelemõtlemise nurgake

Postitus Postitas Madlobster »

Sa koguaeg arvad, et ma kas õigustan bussipeatusse parkimist või karjun vms
Suured tähed olid selles kontekstis, mis paprele kirjutada mitte selles kontekstis, et ma midagi väga valjuhäälselt öelda oleksin tahtnud.

Minu posti sisu oli suurusjärk selles suunas, et ei meeldi teisi häirivalt seaduserikkujad (rõhk on sellel häirival sõnal, pisikoerused käivad elu juurde) ja ei sümpatiseeri eriti ka pealekaebajad ja salaluurajad igat kusepeatust ja valepööret jäädvustamas.

Konkreetse juhtumi kohta ei oska midagi kosta. Oli ta seal reaalselt kellelgi jalus või ei olnud. Kaua ta seisis ja miks ta seisis (äkki katki vms) samuti ei tea.

Mulle pole vaja midagi tõestada. Algul lihtsalt mainisin, et bussipeatuses võib olla kui bussi ei sega. :) Kas ta segas või ei seganud ma tõesti ei tea. Kui segas ju siis om paha poiss kui ei seganud nu jumal temaga. Igapäe ei seisa selline porilammutaja ju rahvale näha :) las vahivad.

EDIT: Parkisin kaubanduskeksuse ees vabale kohale autode vahele (ilus rivi oli) tulin tagasi ümbert olid autod ära sõitnud ja minu suur kolakas ilutses täpselt nii et parkimiskoha triip oli kardaaniga ühel joonel. Kena pildi oleks sealtki mõni delfisse saanud ülbe jeebimees hõivas marketi ees mitu kohta :D

Sünnitavat tütarlast (no oli ikka viimane ots juba vähemalt hääle järgi :D hiljem selgus, et oli aega küll veel :D aga see selleks) haiglasse viies sõitsin teisi liiklejaid jälgides, mitte märkide, fooride ja joonte järgi. Kellegi pardakaamerasse oleks saanud kena video jälle. Igakord ei ole kõik nii pahad kui esialgu tundub.
Pigi peab per*e minema!
Kasutaja avatar
Roostekoll
Fitting 38"
Postitusi: 391
Liitunud: K Juul 31, 2013 9:24 pm
Asukoht: Tallinnacundimeesükskorsakov

Re: järelemõtlemise nurgake

Postitus Postitas Roostekoll »

Alates 20cm kliirensist võib ka põõsale tegelikult veidi lähemale ka sõita, et kusele minna - eeldusel, et ühtki muud eramaa-looduskaitseala keeldu ei riku.
Kui kedagi seal bussipeatuses ei häirinud, siis savi see. Sutsu totter siiski, et karvasem pill asfaldil seisab :mrgreen:
Parkida võib tee ääres asulas küll kui märk ei keela - seda aga siis bussipeatusest kaugemal.
Järelemõtlemiseks on aga ainet ikkagi. Igasugu eeskirjad-seadused on tehtud järgimiseks. Viimase aja liiklusuudistest ma parem ei hakka teemat tõstatamagi.

Offtopic: Isegi olen parkimisel täheldanud, et igasugused sedaanimehed ja muud koduperenaised oma vallamajadega alustuseks ise ei oska paralleelselt parkida ning kui selle vaba koha ka leiad, pargidki kardaan valgel joonel. Lihtsalt olude sunnil. Häbi on aga ikkagi. Teiste pärast. Ise higistad igas avalikus parklas, et mitte mingi hinna eest nelikveoliste mainet alla viia ja siis on kari oinaid kõrval.
Naljakas on aga see, et mul maja otsa peal, kus ma pisikese lohu-künka-augu otsa tavaliselt pargin, on hakanud mingi vahtraleht oma pisikest Daewood upitama "minu kohale". Üks snorkliga discomees pargib mudas - nagu kord ja kohus. Seal kippusid vahepeal ainult muponaudid armastuskirju kojamehe vahele jätma ja tava-autoga sinna tegelt polegi mõistlik ronida.
Lõpuks pargib igaüks nii nagu oskab ja sinna, kuhu mõistus võimaldab. Kasvatuse ja võimaluste küsimus sisuliselt.
Kus (parkimis)hundist juttu... Just vahtis moluraamatus vastu sihuke vaade. Feisspuukentsefaliidi vastu vaktsineerimata seda linki vist ei näe, ei tea. https://www.facebook.com/18415131160679 ... =1&theater
Sellised tegelased ajavadki harja punaseks.
Trolle pole olemas
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: järelemõtlemise nurgake

Postitus Postitas CaveMan »

Madlobster kirjutas: Minu posti sisu oli suurusjärk selles suunas, et ei meeldi teisi häirivalt seaduserikkujad (rõhk on sellel häirival sõnal, pisikoerused käivad elu juurde) ja ei sümpatiseeri eriti ka pealekaebajad ja salaluurajad igat kusepeatust ja valepööret jäädvustamas. .... jne plära ...
Ah mis sa siin plärised kui sa seal ei olnud ja midagi ei näinud. Järelikult oli pargitud bussipeatusesse ja segas bussil tööd tegemast kui see teema siin üles võeti.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
Madlobster
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 114
Liitunud: L Mär 28, 2015 11:41 am
Asukoht: Laagri

Re: järelemõtlemise nurgake

Postitus Postitas Madlobster »

CaveMan kirjutas:
Madlobster kirjutas: Minu posti sisu oli suurusjärk selles suunas, et ei meeldi teisi häirivalt seaduserikkujad (rõhk on sellel häirival sõnal, pisikoerused käivad elu juurde) ja ei sümpatiseeri eriti ka pealekaebajad ja salaluurajad igat kusepeatust ja valepööret jäädvustamas. .... jne plära ...
Ah mis sa siin plärised kui sa seal ei olnud ja midagi ei näinud. Järelikult oli pargitud bussipeatusesse ja segas bussil tööd tegemast kui see teema siin üles võeti.
Igasugu teemasi võetakse üles ka bussijuhti segamata. Kui sa võid pläriseda võin ma ka :wink:
Pigi peab per*e minema!
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: järelemõtlemise nurgake

Postitus Postitas v6sa »

Madlobster kirjutas: ...
Algul lihtsalt mainisin, et bussipeatuses võib olla kui bussi ei sega. :)
...
Võib, kuid see on Eestis tasuline. Nagu ka teised LS rikkumised. Kui pappi jagub, siis LS viimane poolik ning kogu KarS on sisuliselt sigaduste hinnakiri;)

Rääkimata sellest, et bussitaskus parkimine (mitte hetkeks peatumine!!!) sigadus bussijuhi ja -reisijate vastu on.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
Madlobster
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 114
Liitunud: L Mär 28, 2015 11:41 am
Asukoht: Laagri

Re: järelemõtlemise nurgake

Postitus Postitas Madlobster »

Oleks pidanud kriimustuse tiiva peale tõmbama.
Ikkagi ei ole lihtlabane pealekaebamine ja Pavlik Marozovlus minu silmis suurt väärt midagi.
Tekst, et keegi seisis kuskil valesti (naine parkis mul ka eile gaaraazi ukse ette täiesti viltu ka veel)
Kui soov kedagi puua siis peaks ikka põhjus ka olema. Mitte et sain pildi. Kolm päev olen juba aparaat ninal ringi käinud ja keegi pole ette jäänud.
Jutust ei ole mitte midagi aru saada peale selle, et seisis bussipeatuses. Kaua ta seal seisis, miks ta seal seisis ja kas reaalselt pidid penskarid üle kapoti ronima, et peatusest bussi pääseda või kas seal üldse buss käib?

Auto läheb katki Pavlik teeb pildi kohe puuakse.
Ja isegi see kui käis metsas ja korjas lapsele kohvitopsi täie mustikaid ilma, et bussi seganud oleks, et mis nüüd on siis? (seda ei ole kirjas, mida või keda ta reaalselt segas) Oma rahva peale kräunumas käia :?

Kui on reaalselt tuli ülbelt parkis, penskar kukkus, buss seisis tunni, jne siis jah, nii kirjutagi, et kulla kaasfoorumlane tõmba oksa koomale.
Nägin Jeepi bussi peatuses pole kellegi jutt ega asi :evil:

Pavlikud kurat vaadake peeglisse :evil:
Kunagi pole kiiruga kuskil parkinud vaja midagi kähku viia tuua?
Kus kurat teist pooled TÜV saavad?
Kiirus on alati pigem alla kui peale?
Viimati muutis Madlobster, K Aug 12, 2015 5:05 pm, muudetud 1 kord kokku.
Pigi peab per*e minema!
Vasta

Mine “Häbinurk”