Natuke virtsa taas..

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Külahull
Rock Crawler
Postitusi: 599
Liitunud: K Okt 08, 2008 8:55 pm

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas Külahull »

Kas kuskil on midagi kirjas, mille vastu inimesed eksisid või mis oli nende rikkumine????
Ehk see siis:
5.5. Keelatud on:...
5.5.4. mootorsõidukiga haljasalal, kõnniteel, avalikes
randades, mängu- või spordiväljakul väljaspool selleks
ettenähtud kohta sõitmine
ja parkimine (v.a hooldust teostavad mootorsõidukid ja
teenistusülesannet täitvad operatiivsõidukid);

Lõik on kopeeritud sellisest kohast:
Väljaandja: Tartu Linnavolikogu
Akti liik: määrus
Teksti liik: algtekst
Avaldamismärge: RTL 1998, 197, 799

Heakorra eeskirja kehtestamine

Vastu võetud 28.05.1998 nr 49.

Kuna mõni foorumlane on suht agar nõudma erinevaid seadusesätteid, siis sellest ehk piisab. Seda kirjatükki lugedes jäi silma, et politsei on paha ja hirmutab juba kõiki alates lasteaiast. Ajakirjanduses on kallutatud jõud, nagu üks tuntud poliitik on öelnud. Aga tegu paistab igati ok ja austusväärne olema, sest selle kohta pole küll ühtegi sõna, et midagi oleks pisutki viltu läinud või et oleks põhjust peeglisse vaadata.
Uputaja võttis poindi suht hästi kokku.
Kasutaja avatar
laqkaraza
Fitting 38"
Postitusi: 330
Liitunud: P Dets 26, 2010 11:23 pm
Asukoht: Tartu +3725043028
Kontakt:

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas laqkaraza »

ja sellel põhjusel autod ka teisaldati.

Ma tean oma tutvusringis palju inimesi, kes konkreetselt kardavad igasugu kokkupuutumist politseiga. Ükskõik mis põhjusel - kasvõi vastutuleva politseiauto nägemini inimesed närvi ajavad ja panevad pabistama koos külma higiga otsaees.

PS! Lasteaias ei hirmuta lapsi mitte politsei, vaid lasteaia kasvatajad. Võibolla jäi see täpsustamata.

Aga muud rikkumist ju ei olnud - kui politsei kuskil ringi liigub, ei pea inimesed tarduma
Pilt
Kasutaja avatar
Külahull
Rock Crawler
Postitusi: 599
Liitunud: K Okt 08, 2008 8:55 pm

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas Külahull »

Huvitav tutvusringkond siis.. Isiklikult olen korduvalt trahvi kunagi saanud, õnneks aastaid tagasi. Asja eest muide, kuigi komakohtadega võiks norida. Olen ka politseis kunagi peksa saanud, seda küll 20a tagasi.. Sellegipoolest ei mõista ma neid inimesi selle tõttu hukka, et mis ametit nad peavad ja mind ei hirmuta ega võta higiseks kui politseiniku näen. See amet on meie ühiskonnas vajalik. Politseil tekkib inimesega suheldes kindlasti oma hoiak. Kui teine osapool on a la sellise suhtumisega, et " mida sa vagel tuled MIND nu..ima, ma teenin tunnis rohkem kui sina terves kuus ja löön su rahapakiga vigaseks" siis kindlasti on konflikt sisse kirjutatud edasisse suhtlemisse. Politseinikul võib olla ka kehv päev ja inimesena probleemid, kuid kui suhelda temaga kui inimesega, viisakalt, mitte kui konflikti osapoolega, kelle asi on vaid karistada, võib tulemus olla üllatav. Soovitan proovida, tükki ju küljest ei võta.
Olen aru saanud, et sa ei mõista, et mis on selle loo juures valesti ja miks sind kotitakse kogu selle teemaga. Väga raske seda seletada, kuid kui lähed nüüd sündmuste algjada juurde tagasi ja hakkad igat asja eraldi vaatlema ning mõtled, et millest see kõik sai alguse, siis kas on kõik sind/juhti kiusamas või ehk on teie käitumises ka natukenegi midagi sellist, mis sai tehtud valesti, mida ühiskond ei aksepteeri. Alati ei tulda peale linna haljasalal sõitmist ja selle üles sonkimist õlale patsutama, et kui kõvad mehed te ikka olete..
seroi
Fitting 38"
Postitusi: 207
Liitunud: L Juun 25, 2011 9:01 pm
Asukoht: Mõngaste, telefon +372567890123

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas seroi »

Mind hakkasid sa sõimama selle eest, et ma avaldasin arvamust, et juhi lahkumine sündmuskohalt ei olnud ebaseaduslik. Ei ole keelatud auto juurest lahkumine pärast haljasalal sõitmist, kraavi kinnijäämist ega ilma kannatanuteta liiklusõnnetust. Ehk siis kisa teemal "juht põgenes sündmuskohalt" on asjatu. Küll on laiduväärt linnas haljasalal autoga jauramine.

Kinnitan veel spetsiaalselt kylahullu jaoks üle (sest ta pole mu varasematest oostidest seda suutnud märgata), et eelnev arvamus ei tähenda, et ma tolereerin sigatsemist või muidu õiguserikkumisi.
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 734
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas maksipoiss »

Teema oleks võinud lõppeda laqkaraza esimese postitusega.
Kasutaja avatar
Külahull
Rock Crawler
Postitusi: 599
Liitunud: K Okt 08, 2008 8:55 pm

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas Külahull »

eee- millal ma sõimanud olen? Küsisin, et kas sa oled keskerakondlane peale seda kui sa mind põmmpeaks nimetasid, see vist küll sõim ei ole. Tood ehk konkreetsed näited sõimamise kohta ja paluks ilma iidamast-aadamast alustades.
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2195
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas puhvel »

uputaja kirjutas:Mida ulgu. Pole see ju mingi imelugu, et raibe jääb kuskile veidrasse kohta vedelema. Ikkast juhtub.

Mis maasturimeeste maine. See oli vanasti. Tänaseks päevaks on igal kolmandal töllil mingi MT rehvi ja draakonivintsiga kärakas.

Kas neid kotib, mida nad toodavad? Eih. Kas selle vastu saab sõdida siin? Eih.


Ja üleüldse mingi leheneegri loo kohta käivituda. No miks?
Sellega peaks kõik öeldud olema ehk siis, isu täis ei saa juba sellest plämast ?
XC 70
kalle211
Fitting 44"
Postitusi: 467
Liitunud: N Mär 18, 2010 10:16 pm

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas kalle211 »

Isegi haljasala ilusti ära korrastatud, poleks nagu juhtunudki seal midagi. Siit oleks isegi eesti energial palju õppida.
no fear
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 196
Liitunud: N Mär 20, 2008 9:41 am
Asukoht: Mulkland

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas no fear »

kalle211 kirjutas:Isegi haljasala ilusti ära korrastatud, poleks nagu juhtunudki seal midagi. Siit oleks isegi eesti energial palju õppida.
Mida see tähendas? :shock:
CanAm 1000XXC´21, Polaris Sportsman 1000 XP S`20,
Eestis-ATV võistkond KOHALIKUD, Soomes-ATV Team Estonia
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas uppund kana »

maksipoiss kirjutas:Teema oleks võinud lõppeda laqkaraza esimese postitusega.
Õige, nüüd on saag käivitunud ja kogub üha tuure.

Lühidalt on asi selge. Poisid läksid kõvatama kuid tegid seda valel ajal ja vales kohas. Said lõpuks ka ise aru ,et on si.a kokku keeranud. Silusid oma s.ta ära ja loodetavasti tegid ka järaldused juhtunust ja kõvatavad edaspidi võistlusrajal.

Mis siin veel saagida :?:
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas Maaks »

no fear kirjutas:
kalle211 kirjutas:Isegi haljasala ilusti ära korrastatud, poleks nagu juhtunudki seal midagi. Siit oleks isegi eesti energial palju õppida.
Mida see tähendas? :shock:
Offtopic.
Sulle vist ei ole EE hoovi posti paigaldanud :D
Mul maakodus (mõni aasta tagasi) vahetati betoonpost puidust posti vastu. Ja igaks juhuks tehti seda kevadel "mingi ural tüüpi peletisega". Harvesteri jäljed olid selle kõrval lausa nähtamatud.
Ja 3x võid pakkuda, kas uus post pandi vana asemele või otse pojengi põõsa keskele :twisted:
seroi
Fitting 38"
Postitusi: 207
Liitunud: L Juun 25, 2011 9:01 pm
Asukoht: Mõngaste, telefon +372567890123

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas seroi »

kylahull, proovi lahmimine ära jätta. lihtne küsimus - kas sinu hinnangul on kraavi kinni jäänud auto juurest lahkumine ebaseaduslik? Kas see muutub kui juht märkab lähenevat politseid?
Kasutaja avatar
Külahull
Rock Crawler
Postitusi: 599
Liitunud: K Okt 08, 2008 8:55 pm

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas Külahull »

Ma ka palusin teema kinni panna, kuid autoomanik soovis jätkata, jätkame siis.

Seroile: Lahmimist ju ei ole, sina ajad mingit oma jura seaduses, et mille järgi politsei saabudes sündmuskohale lahkumine/põgenemine on lubatud. Liiklusseaduses on ju märgitud, et sündmuskohalt lahkumine võrdsustatakse joobes juhtimisega. Antud teemas küll liilkusõnnetust polnud, kuid küsimusi tekitab ikkagi, et kui jääd maasturiga kraavi kinni, tullakse sõiduautoga välja sikutama ja politsei kohale saabudes hüljatakse mõlemad autod. Vist tekitab küsimusi, et kõik ju päääris korras ei olnud. Ebaseaduslik selline tegevus ehk ei ole, kuid küsimusi tuleb minul küll rohkem kui vastuseid suudan genereerida.

Pöördume selle sõimamise juurde nüüd tagasi, et milles sa mind süüdistad. Millal ja kus see ikkagi juhtus?
seroi
Fitting 38"
Postitusi: 207
Liitunud: L Juun 25, 2011 9:01 pm
Asukoht: Mõngaste, telefon +372567890123

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas seroi »

Külahull kirjutas: Antud teemas küll liilkusõnnetust polnud, kuid küsimusi tekitab ikkagi, et kui jääd maasturiga kraavi kinni, tullakse sõiduautoga välja sikutama ja politsei kohale saabudes hüljatakse mõlemad autod. Vist tekitab küsimusi, et kõik ju päääris korras ei olnud. Ebaseaduslik selline tegevus ehk ei ole, kuid küsimusi tuleb minul küll rohkem kui vastuseid suudan genereerida.
Väga hea, jõudsid arusaamisele, et tegemist polnud ebaseadusliku lahkumisega. Aga just seda minu arvamust sa agressiivselt ju ründama asusid. Sellega asi nüüd siis selge.

See, et muud küsimused tekkisid ja tekkida võisid, on eraldi teema ja selles osas pole ma ka midagi väitnud.
Kasutaja avatar
Külahull
Rock Crawler
Postitusi: 599
Liitunud: K Okt 08, 2008 8:55 pm

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas Külahull »

Räägi nüüd asjast ka, mille ise üles tõstatasid. Millal ma sind sõimasin?
Vasta

Mine “Häbinurk”