Linnamaasturite romuralli e jõu ja ilu numbrid Talinna moodi

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Linnamaasturite romuralli e jõu ja ilu numbrid Talinna moodi

Postitus Postitas Landy »

-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Roostekoll
Fitting 38"
Postitusi: 391
Liitunud: K Juul 31, 2013 9:24 pm
Asukoht: Tallinnacundimeesükskorsakov

Re: Linnamaasturite romuralli e jõu ja ilu numbrid Talinna m

Postitus Postitas Roostekoll »

No aga ütleme ausalt - mida selle linnamaasturiga siis veel linnas teha?
Edgarburgi tänavad on juba niigi tõsine offroad ja siin pildil näeme siis asja edasiarendust - linnamehe tõste; ja see pole enam tollides vaid lausa jalgades :mrgreen:
Trolle pole olemas
Kilpkonn
Fitting 38"
Postitusi: 364
Liitunud: R Dets 14, 2007 10:32 am
Asukoht: Tallinn, asfalt

Re: Linnamaasturite romuralli e jõu ja ilu numbrid Talinna m

Postitus Postitas Kilpkonn »

Kuskil jäi silma selle kohta hea kommentaar --- "Crossover omandas täiesti uue tähenduse" :D
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Re: Linnamaasturite romuralli e jõu ja ilu numbrid Talinna m

Postitus Postitas tanel »

Tunnistan ausalt, sellise sündmuse seostamine linnamaasturi kui sellisega on minu napi taibu jaoks üsna originaalne lähenemine.
St ma proovin mõelda, miks ei hakata sarnaseid meelevaldseid seoseid tekitama ja looma selle sündmuse ning juhi soo, rahvuse, haridustaseme, elukoha, poliitiliste eelistuste, tööhõive olemasolu/profiili, riigi alkoholipoliitika, valitseva koalitsiooni, mille iganes vahel?
Kuhu ma oma lolli aruga jõuan, on see, et siin foorumis ei leiaks see siis piisavalt vastukaja ja teistes foorumites pole Sul kasutajakontot?
See ongi kogu põhjus linnamaasturi allajoonimiseks?

Hüpoteetilise arutelu (minu käesolev vastus on tegelikult poolretooriline ja midagi sisulist ei saa siit nagunii tulla) tekkimisel katsume ehk jõudumööda minu liikurist mööda vaadata ja argumentum ad hominem lähenemist vältida. Ma ausalt ei oska end ei sellest sündmusest ega käesolevast kajastusest puudutatuna tunda. Minu jaoks oli seal uudises enda ja oma sõidukiga suhestumist täpselt sama palju kui pere- või seksuaalvägivalda käsitleva artikli lugemisel - mul on ka käed-jalad küljes ja "perekonnajuveelid" olemas jah...

Et mitte ainult hambaid teritada, siis sellise "ajakirjandusliku käsitluse" peale meenus õpetlik anekdoot:
Nädalavahetus loomaaias. Päike paistab, ilus ilm, sigin-sagin. Korraga ronib üks põngerjas üle krokodillipuuri rinnatise ja sumatab sisse. Seda näeb pealt mingi dressinimene kes käes olnud longeropurgi maha paneb ning paari pika hüppega marakratile järgi sukeldub, selle puurist välja viskab ning ise ka edukalt kroksi eest mõlemad sääred teeb. Juhtunut näeb pealt ligiduses viibinud naisterahvas kes siis omakorda ligi tormab: "Milline kangelane! Tõeline mees! Elupäästja! Ma olen ajakirjanik, tohib teiega intervjuu teha???"
Dressides noormees tammub jalalt jalale ja venitab kohmetult, et "jeei jeei, mjina ei kangelane, mjina siin ekskursjoonil, koohtla-jaarvelt.. sje iiga meehe koohus.."
Järgmine päev on õhtulehe kaanelugu: "Purjus venelane varastas krokodilli hommikusöögi"

Ärme meie nii tee.
Ja kena reede õhtu jätku. :)
tegime pulli, aitab
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Linnamaasturite romuralli e jõu ja ilu numbrid Talinna m

Postitus Postitas beginner »

Vaadates pilte, siis paistab, et CR-V ronimisvõime polegi päris olematu. Lihtsalt väikest adrenaliinisüsti vaja :lol:
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Linnamaasturite romuralli e jõu ja ilu numbrid Talinna m

Postitus Postitas TiitR »

Mitte ainult linnamaasturid ei tee jõu ja ilu numbreid :D : http://rahvahaal.delfi.ee/news/pildid/v ... s=og.likes
l300
Fitting 44"
Postitusi: 404
Liitunud: R Juul 15, 2011 10:28 am
Asukoht: riisipere

Re: Linnamaasturite romuralli e jõu ja ilu numbrid Talinna m

Postitus Postitas l300 »

TiitR kirjutas:Mitte ainult linnamaasturid ei tee jõu ja ilu numbreid :D : http://rahvahaal.delfi.ee/news/pildid/v ... s=og.likes
selle mehe kohta ei oskagi muud väljenit tuua kui MÕTETU TONT
Vasta

Mine “Häbinurk”