Ajuinvaliid Tartus

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

Suletud
audivana
Rookie
Postitusi: 9
Liitunud: L Sept 29, 2012 9:14 am

Ajuinvaliid Tartus

Postitus Postitas audivana »

Täna siit foorumist oma suure offroadi maasturiga(suur korsten külje pealt väljas) kella 13.45 paiku ei suutnud oma sugutungi maha suruda ja sõitis totaalselt pe.ses raudteejaama kandist kuni kesklinna valgusfoorini, kus sai lõpuks oma keskmise sõrme mulle ära näidata.
Arvan, et keskeas inimesel peaks rohkem mõistust peas olema.
4x4 kirjad taga stangel.

Probleemi algus:
Ootasime raudtee tõkkepuu taga. Sõitsin kõrvale(mitte ette bikega), et esimesena liikuma hakata.
Kedagi ei seganud.
Minul hakkas kergem igatahes.
rommel
Fitting 38"
Postitusi: 285
Liitunud: N Nov 01, 2012 8:30 am

Re: Ajuinvaliid Tartus

Postitus Postitas rommel »

Probleemi algus:Kedagi ei seganud.
ei suutnud oma sugutungi maha suruda ja sõitis totaalselt pe.ses...kus sai lõpuks oma keskmise sõrme mulle ära näidata.
Kedagi ikka segasid ju? LE on vahepeal muutunud muidu, et nii teha tohib?
Ja kui bikega sugutungi mitte maha suruda suutva suure korstnaga mehe eest ära ei saa siis miks on vaja ülesõidu juures üldse trügida?
Arvan, et keskeas inimesel peaks rohkem mõistust peas olema.
Mul hakkas ka kergem :lol:
audivana
Rookie
Postitusi: 9
Liitunud: L Sept 29, 2012 9:14 am

Re: Ajuinvaliid Tartus

Postitus Postitas audivana »

Pigem oli üks selline autojuhtidest, keda elementaarne viisakus jättis külmaks otsustades pool paaki tühjaks sõita, et oma viha liikluses välja elada. Mille jaoks?
Ootasime mõlemad kõrvuti rongi möödumist. Tõkkepuu tõustes olin mina juba läinud.
Milleks vaja mööda igasuguseid kõrval tänavaid mul pekkis sõita?
Pärast sõrme näitamist keeras otsa ringi ja sõitis tagasi.
Kasutaja avatar
LR90
I live off from the mud
Postitusi: 1563
Liitunud: T Dets 28, 2004 1:55 pm
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Ajuinvaliid Tartus

Postitus Postitas LR90 »

LE järgi tohib ühel sõidurajal sõita kõrvuti 2 sooloratast,
sõiduauto ja ratas ei mahu sinna.
Baikerid poevad igasse prakku nagu prussakad ja pärast
süüdistavad autoomanike.
kui suureks saan, hakkan DEFENDERIKS
sitikass
Fitting 38"
Postitusi: 322
Liitunud: K Juun 06, 2012 7:56 pm
Asukoht: Bodo

Re: Ajuinvaliid Tartus

Postitus Postitas sitikass »

Tsiklistid ikka hullavad. Isiklikult minul midagi selle vastu pole kui keegi pistab nina vahele ja süstib minema nagu peab. Kui jokutab ja koperdab , loomulikult ajab tsipa tusaseks. Taga ajada aga no kuulge.
Seadused ongi selleks neid rikkuda tsipa. Võtame asja huumoriga. Biked süstivad ja 4x4 sumpavad. Jagub kõigile fan'i ju.
Kui elus ei vea, siis 4x4 iks veab!
+47 40726287
rommel
Fitting 38"
Postitusi: 285
Liitunud: N Nov 01, 2012 8:30 am

Re: Ajuinvaliid Tartus

Postitus Postitas rommel »

Ma ei usu, et keegi suure toruga onu viitsis ühte tsiklivenda lihtsalt ajaviiteks kuskil kõrvaltänavatel taga ajada. Siin on midagi rääkimata, ma kaldun arvama.
Pigem oli üks selline autojuhtidest, keda elementaarne viisakus jättis külmaks
:roll: Pada sõimab katelt?

Missugune see 4x4 märk seal auto taga oli? Suht paljud autotootjad tähistavad selle märgiga veoskeemi... Oli ikka 4x4.ee kleeps?
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Re: Ajuinvaliid Tartus

Postitus Postitas Arxs »

See juba näitab milline t*ra sa ise oled, et siia teema suutsid sellisest asjast teha.
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Ajuinvaliid Tartus

Postitus Postitas LauriJ »

LR90 kirjutas:LE järgi tohib ühel sõidurajal sõita kõrvuti 2 sooloratast,
sõiduauto ja ratas ei mahu sinna.
Baikerid poevad igasse prakku nagu prussakad ja pärast
süüdistavad autoomanike.
Siiamaani on politsei tõlgendanud ühe sõiduraja piires möödumist seaduslikuks. Kui üle pideva joone sõita siis on ebaseaduslik. Nt Californias (kus on muidu igasugused naljakad seadused) on nö "lane splitting" seadusega lubatud ja kutsutakse mootorattureid üles seda võimalust kasutama, kuna nii vähendab ummikuid (ruumi fooritaga rohkem ja kui inimesed mootorattaid kasutavad autode asemel, siis hoiab veelrohkem ruumi kokku. Ma ei saa aru, miks kellegil peaks midagi selle vastu olema?

Ise teen seda koguaeg (muidugi mitte seisvate autode vahel 50kmh vaid ca 10kmh vms) ja siiamaani pole mulle keegi sõrme näitama tulnud (vb olen fooritagant juba kadunud, kui mõni nõdrameelne alles käiku otsib) :mrgreen:
audivana
Rookie
Postitusi: 9
Liitunud: L Sept 29, 2012 9:14 am

Re: Ajuinvaliid Tartus

Postitus Postitas audivana »

Parandan tiba. Märgiks tõesti 4x4.ee. Sellest ka teema siia.
Kas kõesti siin foorumis ka ajuinvaliidid, kes teisi sõidujuhte ei suuda aktsepteerida?
Milleks sul vaja pool paaki kütti oma pilliga maha sõita, et saaksid mulle lihtsalt sitasti näidata?
Olen tsikli kõrvalt samuti ka autojuht juba pea 9aastat ja selleist komejanti ma küll ei tee.
Kasutaja avatar
toilu
I live off from the mud
Postitusi: 3420
Liitunud: E Apr 21, 2008 11:35 am
Asukoht: Tallinn

Re: Ajuinvaliid Tartus

Postitus Postitas toilu »

Vabandage aga see teema ei vii kuskile, saite ennast välja elada ja asi läheb lukku.

Aitab.

Moderaator!!!
Metsas näeme rsk!!!
viis kaks null neli kaks viis kaks
Suletud

Mine “Häbinurk”