Maasturijuhid lõhuvad Viljandis ringristmikku

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
toilu
I live off from the mud
Postitusi: 3420
Liitunud: E Apr 21, 2008 11:35 am
Asukoht: Tallinn

Maasturijuhid lõhuvad Viljandis ringristmikku

Postitus Postitas toilu »

Viljandi külje alla Pärnu maanteele ehitatud ringristmikul tegutsesid nädalavahetusel liiklushuligaanid, kes on lõhkunud ristmikule rajatud kõrgendikku.
Teedevalitsuse liiklusohutuse peaspetsialisti Alard Tallo sõnul on ringristmikul tegutsetud nädalavahetusel ning süüdlaste leidmiseks on politseile tehtud ka vastav avaldus, kirjutab Sakala.

Tee eest hoolt kandva aktsiaseltsi Sakala Teed juhataja Toomas Leppik rääkis, et ristmikule rajatud kõrgendikku on püütud tõenäoliselt maasturiga vallutada eri suundadest. Seda, et mõni auto võis ristmikule kogemata sõita, ta ei uskunud.

"On näha, et kui ühelt poolt ei õnnestunud, on seda üritatud teiselt poolt" selgitas ta.

Sel sügisel valminud ringristmiku keskmine osa on praegu veel üsna pehme ja porine ning autod jätavad sinna sügava jälje.

http://www.postimees.ee/?id=46521
Metsas näeme rsk!!!
viis kaks null neli kaks viis kaks
tyybel
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 171
Liitunud: T Apr 22, 2008 12:53 pm
Asukoht: Tallinn ja Pärnu

Postitus Postitas tyybel »

No vot, ja tekibki inimestel ettekujutus, et kõik maastikusuutliku masina omanikud on imbetsillid :(

Ja ei saa neid süüdistada, mõnikord tundub endale kah, et
(pargi)maasturi omamine viib varem või hiljem mõistuse peast. Suve hakul sai maja kõrvale metsatuka ja tee vahele mulda veetud ning muru külvatud. Juba õhtul saabus soojas kevadvihmas üks kodanik, kes oma LC otsustas mingil põhjusel just äsja siledaks aetud mullal uljalt puude alla tagurdades ringi keerata. Kui keegi ta mõne aja pärast oli sikutanud, jäid metsaalust ilmestama rämedad segipööratud roopad. Aknast vaatan, kuidas inimesed tuleva mööda teed, näevad roopaid, siis kümmekond meetrit edasi minu autot ja lähevad pead vangutades edasi. Noh, tegin siis metsaaluse uuesti korda. Kuu hiljem oli keegi arusaamatul põhjusel sama trikki korranud. Ja eile hommikul saabus üks mees traktoriga manööverdamist harjutama :evil:
Jeep Grand Cherokee ZJ V8 5.2
Jeep Cherokee XJ
+372 5074010
Kasutaja avatar
toilu
I live off from the mud
Postitusi: 3420
Liitunud: E Apr 21, 2008 11:35 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas toilu »

Tegelikult teeb see asi meele mõrudaks küll. Ise oled korralik maasturi juht ja siis loed sellised artikleid ning võtab endalgi pead vangutama ,et inimesed - KUS ON TEIE MÕISTUS.

Viljandis ju peaks olema küll kohti kus saab oma autoga kõvatada.


Kurb lihtsalt kurb.
Metsas näeme rsk!!!
viis kaks null neli kaks viis kaks
no fear
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 196
Liitunud: N Mär 20, 2008 9:41 am
Asukoht: Mulkland

Postitus Postitas no fear »

Sõitsin ka sealt mööda nig vaatasin, et keegi ei ole lihtsalt pidama saanud. Aga et sealt igalt poolt on proovitud, seda nagu ei näinudki.

Krt, leidub siin kodulinnas ikka jobusi küll.
CanAm 1000XXC´21, Polaris Sportsman 1000 XP S`20,
Eestis-ATV võistkond KOHALIKUD, Soomes-ATV Team Estonia
Kasutaja avatar
6likunn
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: P Veebr 10, 2008 12:40 pm
Asukoht: saku lähedal tühermaal

Postitus Postitas 6likunn »

Minu teada on enne ristmikku 70-ne märk ja Tallinna poolt veel päris pikalt! Nii-et õiget sõidukiirust hoides ei tohix ristmik märkamata jääda! Aga Viljandis on vist midagi MÄDA- just umbes 30-min. tagasi arvas üx vend (BMW 5-seeria) et on vaja kokku lükata üx hulk parklas seisvaid autosid! Üx neist - minu(naise)auto, mis sai ka kõigerohkem kannatada!-Tuleb vist maha kanda! Nii palju siis kiirusepiirangust (asula) Viljandi moodi. :twisted:
Raua laut!
antik
Fitting 38"
Postitusi: 301
Liitunud: N Sept 04, 2008 3:55 pm

Postitus Postitas antik »

Sel aastal olen paar korda Viljandist läbi sõitnud ja ütleks nii, et see on kõige suurema autopoodide tihedusega km2 kohta linn Eestis. Oli vist viis või kuus erinevat müügisalongi, kui mu silm ei petnud....
"Computers are useless. They can only give you answers."
-- Pablo Picasso
Kondimurdja
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: K Veebr 21, 2007 11:28 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kondimurdja »

Võibolla see idioot oli nii purjus, et katsus nii vähe, kui võimalik maanteel sõita, et ta politseile vahele ei jääks :roll:
Kalamees
Fitting 44"
Postitusi: 406
Liitunud: T Mär 13, 2007 6:22 pm
Asukoht: Rakvere

ukerdamisest mäel

Postitus Postitas Kalamees »

Olin täna Viljandi kandis ja vaatasin, oli Tallinna poolt ja Valga poolt mäkke sõidetud a la 5 meetrit, ukerdamise ja muidu müttamise jälgi polnud märgata.
Vasta

Mine “Häbinurk”