ATV-sõitjad muutsid metsatee läbimatuks

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

no fear
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 196
Liitunud: N Mär 20, 2008 9:41 am
Asukoht: Mulkland

Postitus Postitas no fear »

Ma olen mõlema liikuri omanik. ATV-ga keeran rohkem metsa sisse, kuna töö selline. Tahtlikult võõral maal ei sõida ja tõmmet ka ei tee tahtlikult. Saab sõita ka nii, et jälgi maha ei jää.

Mäletate kunagi seda õndsat aega, mil hakkas arenema maastikusõit ning siis oli kisa inimestel, et maasturite juhid lõhid lõhuvad kõike ja sõidavad kõikjal ning teedel kihutavad vaid maasturid ning vaja oleks kõik põlema panna...oli ju nii!

Kuna nüüd on tulnud uus liikur meie metsadess ja maastikule siis on ATV omanikud need, kes oleks vaja põlema panna koos nende masinatega.

Lihtsalt, mõne sõnaga öeldes- rahval on vaja kelle kallal ilkuda ning sinna ei saa mitte midagi parata.

Olen sõitnud sadu kilomeetreid, võib isegi öelda, et tuhandeid kilomeetreid ATV-ga ning sattunud sellistesse kohtadesse, mis on metsaväljavoega niivõrd ära lõhutud, et ilma vintsimiseta ma ATV-ga läbi ei saanud. Võimatu, millised rööpad on paljudes kohtades.

Ka sellest teemast on aega tagasi räägitud ja kirutud.

Maaomanikega olen peale väikest jutuajamist alati heaga lahkunud. Panen käe südamele ning võin öelda, et minu sõidu järel ei ole pidanud küll maaomanikud pahameelt tundma. Loomulikult saab ka nii, et kui ma näd. vah. Viitna kandis üle söödipõllu sõitsin, siis jooksis vihane maaomanik mulle järgi. Jätsin masina seisma, rääkisin ja juba ta juhatas mind, kust ma võiksin minna, et oma masinat eesolevas kohas ära ei lõhuks, sest võsatüükad pidid seal eespool jubedad olema.



no comments...
CanAm 1000XXC´21, Polaris Sportsman 1000 XP S`20,
Eestis-ATV võistkond KOHALIKUD, Soomes-ATV Team Estonia
Kasutaja avatar
srock
True Off Roader!
Postitusi: 1187
Liitunud: K Veebr 20, 2008 9:57 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas srock »

Landy kirjutas:
rommi kirjutas: Meedia jõud on võimas ja tuleks lihtsalt orgunnida mõned artiklid ja väike klipp reporterisse kus see info selgelt välja tuleks öelda. Tuua näiteid ja luua olukord kus hakatakse selgelt vahet tegema autol ja ATV-l. Pärast viimaseid sündmusi, kui ATV lõhkusid zukide seltskonna poolt eramaale ehitatud raja on küll tunne et tõesti pangu end põlema. Mina olen kahe käega poolt, kui tuleks seadus mis neid mehi tulevikus veidigi ohjeldaks - eriti kui nad juba lõhuvad teiste mudahingede tööd :evil:ulevikust.
Õkki õnnestuks sellest Naiste jõukatsumiset mingi klipp "Reporterisse" keevitada ning lisaloona siis ATV vs. maasturid ja raja lõhkumine ka välja tuua.
Naistesõidu klipp täitsa olemas http://www.youtube.com/watch?v=pm2ei0ubZXI ,nii et go go.
Team Mudarakett TR-3 ** 51 91 41 41 Rene
Sitaks offroadi aastast 2008
Vasta

Mine “Häbinurk”