Ühispöördumine: Tairo Kõiv ja Ässa Offroad Seiklused

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Põka
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 158
Liitunud: L Mär 08, 2008 12:29 am
Asukoht: Tallinn - Viljandi

Ühispöördumine: Tairo Kõiv ja Ässa Offroad Seiklused

Postitus Postitas Põka »

Ässameeste teema jätkuks panen siia ülesse ühispöördumise.
Andke mulle märku, kes soovib veel sellega liituda.

************
Ühispöördumine: Tairo Kõiv ja Ässa Offroad Seiklused

Kuna Tairo Kõiv on kadunud nagu vits vette, blokeerides kõik, kes Karli postitusi jagasid ning blokeerides ka Ässa Offroadi seiklused vaatamise ja kommenteerimise, siis polegi jäänud muid võimalusi kui oma kohustuste mitte täitjate tegevus ja suhtumine maksimaalselt avalikuks teha.

EAL 4x4 võistlejad ja tehnika ehitajad on väike ja üksteist tundev seltskond, kus ei ole sellisel suhtumisel ja tegevusel kohta ning nii käituvate inimestega välistatakse igasugune edasine ühistegevus.

Tairo käitumine viitab üsna üheselt, et ta tegelikult ei otsi lahendusi, ei soovi tasuda oma tellitud tööde eest ja loodab, et asi lihtsalt vaibub. Et ta saab edasi ehtida ennast võõraste sulgedega, nagu ta seda siiani on teinud.

Seega teevad käesolevale pöördumisele allakirjutanud ühise avaliku pöördumise Tairo Kõiv (Ässa Offroadi seiklused) poole seoses Tairo Kõivu ja Karl Rajamäe vaidlusega võistlusauto ehitamise eest tasumise üle:

Oleme tutvunud Karl Rajamäe poolt teostatud tööde nimekirja ja töödele kulunud aja kokkuvõttega ning Tairo Kõivu sisutühjade vastustega sellele. Samuti oleme teadlikud, et Tairo Kõiv pole soovinud Karl Rajamäega auto juures kokku saada ning tööde mahtu ja kvaliteeti koos asjatundjaga hinnata. Vabanduseks on mitteavalikult kuulda olnud, et talle ei sobi ükski isik keda on selleks asjatundjaks välja pakutud. Väidetavalt olla siiski auto üle vaadanud võistlusautode ehitamisega tegelev pädev isik (isik on seni teadmata). Ülevaatusele Karli ei kaasatud ning ka raportit pole 10 päeva jooksul saadetud, ehk ilmselge venitamine.

Aastatepikkusest kogemusest teame, milline on ajakulu reeglitele vastava auto ehitamiseks. Karli poolt esitatud tööde maht on meie kogemusest lähtuvalt vägagi tagasihoidlik. Võttes arvesse asjaolu, et Tairo Kõiv väldib kokku saamist auto ehitajaga, toetame selles vaidluses täielikult Karl Rajamäed.

Kuni auto ehituse rahaasjade korda ajamiseni võtame järgmise seisukoha:

Me teeme omaltpoolt kõik selleks, et Tairo Kõivule ja tema poolt ehitatud autole (ka siis kui see müüakse edasi või seda kasutab keegi teine) jääks suletuks osalemine võistlustel ning Tairole jääksid kättesaamatuks oluliste meistrite teadmised ja uksed.
Me teeme kõik endast oleneva, et teave Tairo Kõivu tegevuse kohta jõuaks võimalikult paljude korraldajate ning võistlejateni üle Euroopa ja ka kaugemale.


Heiki Raadik
Hardo Mere
Rait Mändla
Lauri Junkin
Kristjan Kotkas
Rainer Rüütli
Rene Derrik
Rauno Lahi
Erik Metsis
Vallo Sassi
Ivar Praks
Tõnis Malla
Küllo Kurvits
Urvo Männama
Kaido Kallavus
Urmas Uffert
Raivo Pihelgas
Villu Tuulik
Rommi Sulg ja Soo tn poisid
Kaarel Heinalo
Jarek Heinalo
Mait Tammjärv
Ermo Soobik
Alvar Rannula ja Vuran Offroad Team
TR3 Roheline
Vasta

Mine “Häbinurk”