Humala harjutusväli

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Arto
SuurPäälik
Postitusi: 1245
Liitunud: N Sept 09, 2004 8:45 pm
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Humala harjutusväli

Postitus Postitas Arto »

Tere!

Minu poole pöördus murega Riigikaitse Rügement, väites, et keegi on käinud maastikumasinaga ja rikkunud nende hallataval Humala harjutusvälja lasketiirus kuulipüüdmis valli.
Tore oleks kui saaksime neid aidata valli taastamisel, äkki keegi teab kes käis ning lahendaks selle asja kenasti ära.

Panen siia Rügemendi kontakti kellega ühendust võtta!
Vahur Hanko, hanko(at)rugement.ee, viis 6 630 143
Arto Künnapas, Ratturid meeskonna roolikeeraja , maasturisõltlane alates 2004.
MB230GE, Nissan Navara, Volvo TGB1314
offroad.ee
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Humala harjutusväli

Postitus Postitas v6sa »

Sigadus igal juhul luba küsimata piiratud alal tuhnimas käia, aga mul tekkis küsimus lasketiirude püsikasutajatele:
mida saab maastikumasinaga ette võtta säärast, mis rikub kuulipüüdmisvalli funktsionaalsuse?

Esteetilise väljanägemise ja võimalikud lillepeenrad rikub muidugi ära. :wink:

Ning maskeeringu (seda juba täitsa tõsiselt).

Loodetavasti tegija ikka loeb siinset foorumit ja võtab oma sigaduse heastada.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: Humala harjutusväli

Postitus Postitas vreps »

Kui päris aus olla tekkisid mul samad küsimused mis hr. Võsal.
Tahaks teada millele selline väide toetub. Kui see nüüd suur riigikaitsealane saladus pole sooviks näha neid väidetavaid kahjustusi. Fotosid.
Olles mõnevõrra kursis laskealadele kehtivate nõuetega on minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt selliste vallide tõsiseks kahjustamiseks vaja natuke raskemat tehnikat kui mingi maastur või atv.
numerus stultorum, infinitus est
Kasutaja avatar
Kult
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 190
Liitunud: E Dets 10, 2012 7:42 pm
Asukoht: Roela

Re: Humala harjutusväli

Postitus Postitas Kult »

Fotod olid Facebookis üleval ja seal oli ka kohane kommentaar et võta reha ja on 10 minutiga korras, pole vaja hädaldada
5I65692
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Humala harjutusväli

Postitus Postitas v6sa »

Härrased, juba loata piiratud alale trügimise fakt ise on sigadus ja kindlasti laiemat levitamist, süüdlase väljaselgitamist ja vaibalekutsumist väärt.

Et värav lahti või aed just sel õhtul maas oli, on teisejärguline - Sa ei lähe loata piiratud alale porima!
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
Maasturid
Legod Varuosadest
Postitusi: 1956
Liitunud: R Veebr 20, 2004 12:48 pm
Asukoht: Roosna-Alliku GSM:513 2551
Kontakt:

Re: Humala harjutusväli

Postitus Postitas Maasturid »

Kult kirjutas:
R Nov 11, 2022 11:28 am
Fotod olid Facebookis üleval ja seal oli ka kohane kommentaar et võta reha ja on 10 minutiga korras, pole vaja hädaldada
Miks peaks ala omanik/haldaja hakkama kellegi tekitatud sigadust ise rehaga parandama?
Sellisel juhul ongi vaja just hädaldada ja süüdlane teada saada, et sellised teguviisid ei korduks.
http://www.maasturid.ee
*Toomas Kärp = Maasturid = Radadel aastast 2004
* Wildtrak 2.0 Bi-turbo
* LC120
Vasta

Mine “Häbinurk”