EKL ja EKJ 4X4 autod ja nende varuosad.

Arutelud mis puudutavad kodu-ja välismaist mitraartehinkat, Kaitseväge ja Kaitseliitu.

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
denis23
Mudder
Postitusi: 84
Liitunud: P Mai 29, 2005 2:23 pm

EKL ja EKJ 4X4 autod ja nende varuosad.

Postitus Postitas denis23 »

Oleks selline teema minu poolt tõstetud.

Kuidas on vanade 4X4 autode saatus mis lähevad mahakandmisele nendes organisatsioonides.
Ennast kõige rohkem huvitab 4X4 Chevy Blazer ja K30 ning Dodge Power Wagon/VM300 stuff
Eks aabitsatõdesid mina muidugi tean, s.t. kõik USA abiprogrammide raames saadud sõidukid kuuluvad hävitamisele jne.

Aga olen kuulnud ka sellist juttu et põhimõtteliselt ei olnud meie kaitseväel midagi selle vastu kui mina ostan EMEXist vanaraua hinnaga mingi varuosa. Kui vaadata, näiteks Dodge Power Wagonit siis nende varuosade hinnad ületavad vanarauahinna päris oluliselt.

Kas keegi oskab midagi tarka ka öelda? Kas on kuskil selliseid kohti kus võib hankida varuosi nendele margidele?
Kasutaja avatar
zum
Rock Crawler
Postitusi: 834
Liitunud: N Juun 28, 2007 2:00 pm
Asukoht: Tapa-Loobu tee ääres

Postitus Postitas zum »

Kaitseväest ei saa kindlasti. Kui just ei sahkerda kuidagi, aga vaevalt keegi seal oma tööga nii väga riskida tahab...
Hävitatavad asjad tehakse nii väikesteks tükkideks, et Emexi platsilt pole ka mõtet küsida, kasutada nagunii ei saa.
Suht ainuke legaalne variant on skeemiga kaitsevägi-> kaitseliit-> tsiviil, sest KL võib erakätte ka müüa.
Vasta

Mine “Militaar offroad ja "laigulised" teemad”