Mõttevahetus militaarteemadel

Arutelud mis puudutavad kodu-ja välismaist mitraartehinkat, Kaitseväge ja Kaitseliitu.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Eestlased lahingus.

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

CÄÄRFIILD kirjutas: Respect! Et kõik eesti poisid elus ja tervelt koju tagasi tuleksid :!:
Jah lootkem, et ükski Eesti ehitaja Soomes haamriga näpu pihta ei lööks ja, et ühelgi Eesti rekajuhil Poolas õnnetust ei juhtuks :roll: - eks iga ametiga kaasnevad riskid, millega selle ameti pidaja ka arvestama peab
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Eestlased lahingus.

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

CÄÄRFIILD kirjutas:
MahviaDeTyrk kirjutas:
CÄÄRFIILD kirjutas: Respect! Et kõik eesti poisid elus ja tervelt koju tagasi tuleksid :!:
Jah lootkem, et ükski Eesti ehitaja Soomes haamriga näpu pihta ei lööks ja, et ühelgi Eesti rekajuhil Poolas õnnetust ei juhtuks :roll: - eks iga ametiga kaasnevad riskid, millega selle ameti pidaja ka arvestama peab
Kas Sa oled ise kordagi kriisipiirkonnas käinud! Pole siin midagi ilkuda :twisted:
Ma ei ilgu, ega alaväärista kellegi tööd
tartuoffroad.ee
5581340
svatski
Fitting 44"
Postitusi: 436
Liitunud: P Nov 04, 2007 1:39 pm
Asukoht: tartu

Re: Eestlased lahingus.

Postitus Postitas svatski »

MahviaDeTyrk kirjutas:
CÄÄRFIILD kirjutas: Respect! Et kõik eesti poisid elus ja tervelt koju tagasi tuleksid :!:
Jah lootkem, et ükski Eesti ehitaja Soomes haamriga näpu pihta ei lööks ja, et ühelgi Eesti rekajuhil Poolas õnnetust ei juhtuks :roll: - eks iga ametiga kaasnevad riskid, millega selle ameti pidaja ka arvestama peab
to Tyrk: mis sa siin mölised, mul näiteks väga lähedane sugulane seal, ja seega natsa sealse olukorraga kursis ka.
Mihkel
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Ma ei mölise - ma arvangi, et sõduri amet on hea
ma võin ka põhjendada, miks mu meelest on sõduri amet parem kui nt. Eesti ehitajal välismaal.

Parem väljaõpe
Parem varustus
Toit riigi kulul
Elukindlustus
Saab kindlasti palga kätte

Tööõnnetusi juhtub mõlemis ametis, aga see on kalkuleeritav risk, mille töövõtja peab tegema - ei ole keegi meie poistest sunniviisiliselt tööle läinud - tehakse seda ikkagi raha teenimise eesmärgil

Ja veelkord - ma ei alaväärista kedagi - töö on töö - mina tööinimesi austan
tartuoffroad.ee
5581340
Discovery
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 150
Liitunud: K Okt 22, 2008 2:02 pm

Postitus Postitas Discovery »

Tyrk, sõduri "töö" on siiski midagi enamat kui muu töö, sõdur ka muuhulgas teenib. Oluline vahe. Natuke mõtisklemist ühiskonna ja teenimise teemal.
Disco I ES
rato
Rock Crawler
Postitusi: 794
Liitunud: P Sept 21, 2003 3:32 am
Asukoht: Emajõe Suursoo
Kontakt:

Postitus Postitas rato »

ise olen hetkel sealtsamast puhkusel..ma küll käin omaarust tööl.. Muidu tyrgiga täitsa nõus..aga lihtsalt raha pärast vist ei roniks sinna ise..mõned küll :roll:
Metsas käiakse ikka seljakotiga. Jimny.
Ex kallimad: LC LJ73 ja G300td
Kasutaja avatar
hillart
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 171
Liitunud: P Okt 29, 2006 6:52 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hillart »

Kood: Vali kõik

ise olen hetkel sealtsamast puhkusel..ma küll käin omaarust tööl.. Muidu tyrgiga täitsa nõus..aga lihtsalt raha pärast vist ei roniks sinna ise..mõned küll 
Ka seal paar korda käinud, ja võin siiski öelda (vähemalt iseenda kohta) - ei raha pole see, mis see sinnamineku põhjus on. Aga, et ka seda saab, ega seegi paha pole. :wink: Teiste eest arvamust avaldama ei hakka. :roll:
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Postitus Postitas al »

Härrased, ärge võtke isiklikult, aga 20 aastat tagasi võideldi selle eest, et sellistesse kohtadesse ei sattuks. Oli see tol korral okupatsioon ja on see ka nüüd.
Nii mõnedki emad läksid halliks ja mõned...
Mingil põhjusel need, kes seal käisid ja tegelikkust nägid, ei soovi sellest suurt rääkida. Praegune põlvkond, aga peab seda kangelasteoks.

Lihtsalt selline ametlikust seisukohast erinev nägemus.

ps. minul jäi napilt minemata, kuigi Tashkendi pilet oli juba olemas.
Kasutaja avatar
mrt
Fitting 38"
Postitusi: 289
Liitunud: K Nov 28, 2007 12:03 am

Postitus Postitas mrt »

Mis kuradi mõte on eestlasi sõjaks treenida kui neid nii vähe on ?
Karu korra peeretab idas ja ongi kogu Eesti siruli. Nato tuleb 30 päeva pärast ja loeb laibad kokku.
Selle asemel võiks hoopis mõistusega inimesi treenida.
Discovery
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 150
Liitunud: K Okt 22, 2008 2:02 pm

Postitus Postitas Discovery »

al kirjutas:Härrased, ärge võtke isiklikult, aga 20 aastat tagasi võideldi selle eest, et sellistesse kohtadesse ei sattuks. Oli see tol korral okupatsioon ja on see ka nüüd.
Kui Sa ei taha, et isiklikult ei võetaks, siis ära mine isiklikuks - küsimuse püstitus puudutab väga delikaatset teemat.

Eks erinevus on ka see, et okupatsioonivõim ja okupatsiooniarmee oli siiski see, kes poisid Afganistani saatis.
Disco I ES
4x4garage
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 158
Liitunud: T Juul 19, 2005 8:21 am
Asukoht: Kostivere-Jõelähtme

Postitus Postitas 4x4garage »

mrt kirjutas:Mis kuradi mõte on eestlasi sõjaks treenida kui neid nii vähe on ?
Karu korra peeretab idas ja ongi kogu Eesti siruli. Nato tuleb 30 päeva pärast ja loeb laibad kokku.
Selle asemel võiks hoopis mõistusega inimesi treenida.
Huvitav ,kas selle karupeeru hirmuga on raske elada ?
www.procoating.ee
1999 - .......Kunded,Toyoodikud,MM,Rahvamaja,Kostivere4x4Garage
rato
Rock Crawler
Postitusi: 794
Liitunud: P Sept 21, 2003 3:32 am
Asukoht: Emajõe Suursoo
Kontakt:

Postitus Postitas rato »

mrt kirjutas:Mis kuradi mõte on eestlasi sõjaks treenida kui neid nii vähe on ?
Karu korra peeretab idas ja ongi kogu Eesti siruli. Nato tuleb 30 päeva pärast ja loeb laibad kokku.
Selle asemel võiks hoopis mõistusega inimesi treenida.
Läheb küll delfiks kätte ära( vabandage teised, aga mul ajavad sellised kakapüksid harja punaseks :evil: ), aga kui sa natuke tänapäeva maailmas ringi vaatad, midagi erinevatest sõjapidamise viisidest jagaks, selline käegalööja vingats poleks siis sa sellist kommentaari ei kirjutaks.Kui siis kuskile mujale. Ja kuna sa selline teadur oled siis valgusta rumalaid uutest mõistusega treenimise viisidest.
Pealegi need keda seal filmist näha on, on treenitud ja väga hinnatud sõdurid terves maailmas, kelle distsipliini, külma verd ning proffessionaalsust hakkavad asja tundvad muude riikide sõdurid esimesest koosoldud tunnist austama ja hindama. Mis iganes..pane põlema ennast.
Metsas käiakse ikka seljakotiga. Jimny.
Ex kallimad: LC LJ73 ja G300td
Kasutaja avatar
mrt
Fitting 38"
Postitusi: 289
Liitunud: K Nov 28, 2007 12:03 am

Postitus Postitas mrt »

rato kirjutas:
mrt kirjutas:Mis kuradi mõte on eestlasi sõjaks treenida kui neid nii vähe on ?
Karu korra peeretab idas ja ongi kogu Eesti siruli. Nato tuleb 30 päeva pärast ja loeb laibad kokku.
Selle asemel võiks hoopis mõistusega inimesi treenida.
Läheb küll delfiks kätte ära( vabandage teised, aga mul ajavad sellised kakapüksid harja punaseks :evil: ), aga kui sa natuke tänapäeva maailmas ringi vaatad, midagi erinevatest sõjapidamise viisidest jagaks, selline käegalööja vingats poleks siis sa sellist kommentaari ei kirjutaks.Kui siis kuskile mujale. Ja kuna sa selline teadur oled siis valgusta rumalaid uutest mõistusega treenimise viisidest.
Pealegi need keda seal filmist näha on, on treenitud ja väga hinnatud sõdurid terves maailmas, kelle distsipliini, külma verd ning proffessionaalsust hakkavad asja tundvad muude riikide sõdurid esimesest koosoldud tunnist austama ja hindama. Mis iganes..pane põlema ennast.
Tuleta nüüd meele mitu korda sa mõtlesid enne kui sellise teksti siia postitasid.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

mrt kirjutas:Tuleta nüüd meele mitu korda sa mõtlesid enne kui sellise teksti siia postitasid.
Moderaatori märkus - mees teab, mida mees räägib.
Palun vaadake, kust kohast see mees oma teateid lähetab.(Profiil-Asukoht)
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
mrt
Fitting 38"
Postitusi: 289
Liitunud: K Nov 28, 2007 12:03 am

Postitus Postitas mrt »

Ma usun, et ka mina räägiks sama juttu kui ma seal juba tagamaid teadmata pikemat aega oleks. Ja mis te arvate, et ma hakkaks enda kohta rääkima, et tegelikult mis toimub täiesti mõttetu?
Paraku ei räägi inimesed enda kohta halvasti ja sama kehtib ka näiteks tööandjate kohta kellega nad rahul on.
Suletud

Mine “Militaar offroad ja "laigulised" teemad”