Kaitsevägi otsib oksjonil vanadele autodele uusi omanikke

Arutelud mis puudutavad kodu-ja välismaist mitraartehinkat, Kaitseväge ja Kaitseliitu.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Movistar »

Ma ei tea kuidas teistega on kuid mina näen küll mis hinnaga autod müüdi.
Lõppenud oksjonite all täitsa olemas.
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Et tavaliselt väljastatakse oksjoniprotokoll oksjonil osalenud iinimestele ja miks peaks seda igale matsile jagama? Samas võimalik riigivara enampakkumise tulemusi ise leida kui avaldatakse ametlikes kanalites.
Iseenesest ajas kurjaks et tuli kolm korda samu autosid osta ja viimane oksjonivoor tuli ka mulle üllatusena, sest iga inimene ei ole nii haige et vahiks iga viie minuti tagant mailboxi või hakkaksid mingid kellukesed helisema iga saabunud maili puhul.
Aga selle koha pealt olen rahul, et inimestega suheldakse ausalt kui jama. Mulle isegi helistati tagasi kui nende telefoni oli hõivatud minu poolse proovimise ajal. Ja ka mailidele oli konkreetse inimese nimi alla kirjutatud koos telefoninumbritega. :thumb:

Kas keegi on proovinud protestida osta.ee-ga? Mina olen mitu korda. Esiteks tuleb kasutada kavalust, et saada telefoninumber(e-mailile vastatakse alles paari päeva pärast kui juba hilja protestida) ja siis ülbitsetakse täiega ja mul on minu poolse argumenteeritud rahuliku jutu ajal toru hargile visatud osta.ee tütarlapse poolt ja telefon jäi kutsuma, nii et sain alles järgmine päev ühendust - kas selline müüja on parem? :evil:

Ilmselt viga vähestes kogemustes võrreldes osta.ee-ga kes toimetab juba hea mitu aastat, aga suudab siiani üritused ära käkkiga hullemini kui praegu, samas keegi eriti ei virisenud ka! Kas kellegi kokkumäng? Edu mehed! Aga kui veel vigu tuleb saan kurjaks! :twisted:
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Ercos kirjutas:Andestage mulle selline skeptism, aga sügavalt kahtlen selles.. Kui üks autogi sihtgrupini jõudis või isegi siia riiki jäi on hästi. Suure tõenäosusega taob mõni poolakas neid juba treilale, et kusagile kolmandasse maailma shippida.
Selles on sul õigus, et Eestist välja läheb neid kindlasti, sest sama moodi käite teie ju muudes Euroopa riikides oksjonitel.
Samas peab meeles pidma, et tegu on strateegilise kubaga ja väljaveo puhul on vaja ekspordi litsentsi. (Strat kupade komisjon) Seega ei saa keegi neid autosid veel kuhugi peale laadida ja ära vedada.
Enne kui paberid korras, ei liigu need autod Eetist kuhugi.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Myrgel
Rock Crawler
Postitusi: 707
Liitunud: K Mai 17, 2006 11:08 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Myrgel »

Movistar kirjutas:Ma ei tea kuidas teistega on kuid mina näen küll mis hinnaga autod müüdi.
Lõppenud oksjonite all täitsa olemas.
No mitte ei näe! Ehk oled nii kena ja postitad siia ka.

Idee ikkagist väike kogus 4x4 meestele eraldada? Elukutselistel autoostjatel palun mitte vastata, sest te jääksite sel oksjonil ukse taha seekord. Sihtgrupp oleks ikkagi need mehed, kes ostetud asjad ISE kasutusele võtaksid.

Urmas
Toyota Land Cruiser LJ70 TR2
www.myrgel.com
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Ercos kirjutas:
Movistar kirjutas:Ma ei tea kuidas teistega on kuid mina näen küll mis hinnaga autod müüdi.
Lõppenud oksjonite all täitsa olemas.
No mitte ei näe! Ehk oled nii kena ja postitad siia ka.

Idee ikkagist väike kogus 4x4 meestele eraldada? Elukutselistel autoostjatel palun mitte vastata, sest te jääksite sel oksjonil ukse taha seekord. Sihtgrupp oleks ikkagi need mehed, kes ostetud asjad ISE kasutusele võtaksid.

Urmas
Et kui oled kasutaja ja loed ennast sisse siis näedki. Ma kujutan ette, et juriidiliselt võimatu seda ideed teostada ja arvestades autode suurt kogust peaks küll saama midagi mõistliku hinnaga igaüks kes vähegi huvi tunneb. Kunagi müüs Eesti Energia suure hunniku C303-si maha. Minu teada osteti maasturihuviliste poolt ära piisavalt kalli hinnaga nii et mina ei saanud ühtegi, sest mul raha oli vähevõitu. Ma pole küll kuulnud et autod siiani vedeleks kellegil aja ääres ja nende uhatakse aga võidu võistelda. Samas kuda garanteerida et järgmisel Ladogal võistlusautot maha ei müüda. Kirjutatakse alla leping, et kui enam ei kasuta masinat või selle osasid siis viiakse a la kuusakoski ja strateegilise kauba komisjon kontrollib et ikka moogi sillad mitte suvaline bellarussi tagasild?
VÄGA OLULINE: Ei kavatse isiklikult müügi eesmärgil autosid kokku ostma hakata. Mul oli vaid mõte et kui soodsad hinnad, siis võtaks kolm tükki arvestusega et midagi on nagunii tuksis ja kokku ehitada ja asjad jääks tulevikku ootama, et ehk läheb vaja. Lihtsalt naljakas, ülinaljakas mõttearendus minu jaoks. Ja no tundes eestlasi - raudselt hakkas keegi diilitama ja sahkerdama ja kui keegi ilma jääks oleks ikka häda majas. 8)
metsavaht
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: K Veebr 11, 2009 11:07 pm
Asukoht: L.-Virumaa

Postitus Postitas metsavaht »

Ercos kirjutas: ...On see väga delikaatne informatsioon, mis hinnaga autod lõpuks läksid?
gaz: 17750, 4750, 8500
ifa: 17500
magirus: 14250, 10250, 14000, 26250, 13250
maz: 69000
unimog: 18700, 16900, 19500, 21300, 21900, 22100, 17900
uaz: 13900, 3400
volvo: 33600
mingid asjad jäeti müümata ja pakutakse uusti järgmisel korral.

Tsiteerin ennast:
ENAMPAKKUMISE PROTSEDUURIREEGLID, MÜÜGITINGIMUSED JA KAEBUSTE ESITAMISE KORD:
7.3 Juhul kui tehnilistel põhjustel oksjoni dünaamiline osa ei tööta toimub oksjon uuesti 24 tunni pärast.
Ja 11.02.2009 kell 13:29 saadud meil: Oksjon läheb edasi täna kell 14:30 (tsitaadi lõpp)

Järgmise oksjoni võiks kohe esimesel korral teha kokkulepitud ajast päev varem ja tõenäoliselt ei esineks tehnilisi probleeme, kuna ostjaid kordades vähem.
Kasutaja avatar
Myrgel
Rock Crawler
Postitusi: 707
Liitunud: K Mai 17, 2006 11:08 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Myrgel »

ricardodesol11 kirjutas:Lihtsalt naljakas, ülinaljakas mõttearendus minu jaoks. Ja no tundes eestlasi - raudselt hakkas keegi diilitama ja sahkerdama ja kui keegi ilma jääks oleks ikka häda majas. 8)
Mis siin naljakat on? Ennemgi on riik või mõned ettevõtted toetanud teatud hobigruppe. Kui vaja saame ka iseregulatsiooniga hakkama. Kuna keegi peale elukutselise ostleja mulle ei vastanud, siis eeldan, et oli rumal mõte ja tõmban enda küsimusele joone peale. Ostan-müün-vahetan vendadega igikestvasse diskussiooni ei lasku.

Urmas
Toyota Land Cruiser LJ70 TR2
www.myrgel.com
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Ercos kirjutas:
ricardodesol11 kirjutas:Lihtsalt naljakas, ülinaljakas mõttearendus minu jaoks. Ja no tundes eestlasi - raudselt hakkas keegi diilitama ja sahkerdama ja kui keegi ilma jääks oleks ikka häda majas. 8)
Mis siin naljakat on? Ennemgi on riik või mõned ettevõtted toetanud teatud hobigruppe. Kui vaja saame ka iseregulatsiooniga hakkama. Kuna keegi peale elukutselise ostleja mulle ei vastanud, siis eeldan, et oli rumal mõte ja tõmban enda küsimusele joone peale. Ostan-müün-vahetan vendadega igikestvasse diskussiooni ei lasku.

Urmas
Et ütlen vaid ühte - pole soovinud sind kuidagi solvata või alavääristada, aga praegu kui igalt poolt otsitakse korruptsiooni ja kõiki pannakse valimatult vangi ja uurimise alla, siis oleks parem kui sellist asja ei teeks. Muidu keegi veel mõtleb välja miski hullu kaebuse, nii et tõmbab endale jama kaela hoopis sedaviisi ostes. Aga ma ei näe põhjust miks sa ei peaks endale sobivat autot saama mõistliku hinnga. Edu sulle su tegemistes! 8)
4x4garage
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 158
Liitunud: T Juul 19, 2005 8:21 am
Asukoht: Kostivere-Jõelähtme

Postitus Postitas 4x4garage »

11.02.2009 toimunud kaitseväe sõidukite oksjonite tulemused.

Seoses tehniliste viperustega kuulutatakse järgnevate sõidukite oksjonid nurjunuks:
Mercedes-Benz 911 - 396EKV
Mercedes-Benz Unimog - 300EKJ
Mercedes-Benz Unimog - 1303
Mercedes-Benz Unimog - 158EKV
Mercedes-Benz Unimog - 3124

Antud sõidukid tulevad uuesti
www.procoating.ee
1999 - .......Kunded,Toyoodikud,MM,Rahvamaja,Kostivere4x4Garage
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

... ma ei saa aru, mida te kiunute... Käisime meiegi erikuga vaatamas neid moge jms kola, mida välja pandud oli ning meite kogenud silm ei läinud küll eriti millegi peale särama seal. Mogide osas oli tegemist suht vana kaubaga, odomeetritel näidud suuremad, kui enamustel eestisse toodud volvodel.

Ma üritan mõista härrade nördimust, kes pika ninaga jäid, kuid olles ka ise korduvalt erinevatelt oktsionitelt asju ostnud, siis järelikult ikka soov ei olnud piisavalt suur, et asju ostetud ei saanud. Mis puudutab mooge, kui selliseid, siis way paremaid tükke on võimalik saksast siiani täiesti vabalt tuua ning sillakomplektid maksavad seal vähem, kui need hinnad, millega autod müüdi. (Tõsiselt tekkib küsimus, kas te tagatisraha maksite üldse ja kohal käisite)

Palun, andestage mulle, kuid ma ei kujuta kuskil oma vaimusilmas ette, kus neid originaal seisus 2L mogikesi kasutatakse, Metalli hind on madal ning selleks, et sealt üldse raha saada, siis peab way palju vaeva nägema.

Mulle eriti meeldib, et haamer.net -i esindaja on siin ilusti sõna võtnud, ning seletanud olukorda, samuti on siia juba 2 korda postitatud oktsioni tingimusi, sh seda osa, mis puudutab igasuguseid rikkeid.

Jutt sellest, et "mul polnud rohkem aega" jne on täiskasvanud meeste suust kuulata tõsiselt lapsik - ma pigem loen seda, et polnud ikka piisavalt soovi ja raha.

Jätan selle teema veel hetkel avatuks, sest äkki keegi soovib miskit konstruktiivset siia kirjutada, muidu aga ebay on suur ja lai, mige harjutage kätt, seal juhtub poppide asjadega väga tihiti, et server annab vea, ning jääd pakkumisest ilma, kui sul automaat pakkumist pole tehtud.

Igasunuge niu nu jms hala, mis näitab postitaja oskust kehvasti kaotada aga läheb siin edaspidi otseteed ilma mingi lisaseletuseta prügikasti.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Haamer.netis nüüd uus sats masinaid müüki pandud...
Seekord loodetvasti ka magusid asju müüki tulemas.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
zum
Rock Crawler
Postitusi: 834
Liitunud: N Juun 28, 2007 2:00 pm
Asukoht: Tapa-Loobu tee ääres

Postitus Postitas zum »

Landy, ega sul kogemata infi pole, kas tulevad müüki ka LR tüüpi masinad? (haamer.net ei hakanud silma, aga kuhugi neid veeti...)
Kasutaja avatar
tai
unistus TR nullist
Postitusi: 1282
Liitunud: P Veebr 26, 2006 7:56 pm
Asukoht: Pärnu/talin lennujaama juures

Postitus Postitas tai »

Landy, ega sul kogemata infi pole, kas tulevad müüki ka LR tüüpi masinad? (haamer.net ei hakanud silma, aga kuhugi neid veeti...)
Naised saunas rääkisid, et pidavat ikka tulema.
Asjadele tuleb lennukalt läheneda
58021221
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Vasta

Mine “Militaar offroad ja "laigulised" teemad”