Marsruut Tallinn- Sweits ( Basel )

Arutelud 4WD ja 2WD reiside ideede ja planeerimise teemadel

Moderaator: Moderators

kopakutt
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 192
Liitunud: E Mär 10, 2008 10:19 pm
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kopakutt »

Tundub, et Poolast on pilt ees. Saksa kaardilt ma ei leidnud A9 ja A93. Aga see mulle muret ei tee. Saksas märgistus väga hea. Küll kohapeal vaatab. Eks kui teisel nädalal tagasi olen siis muljetan, mis teed olid. Loodan ka oma uue navi peale. Eelmine kord kui Poolast läbi tulin siis olid kõik teed ilusti peal- lolliks ka ei läinud. Eestis näitab isegi metsasihid ära. Tundub, et ka Läti teed on ilusti peal. Navi nimi on Manta GPS 430. Igati soovitan.
Kasutaja avatar
isakene
I know how to fix stuff
Postitusi: 1803
Liitunud: R Veebr 04, 2005 5:07 pm
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina vald

Postitus Postitas isakene »

Poolast sõidad A4 Dresden - Chemnitz, peale Chemnitzit lähed A72. A93 pöörab lõunasse enne A9, ära maha maga :)

Pilt
Patrol, Pajero, Trooper kasutatud jupid.
56 486769, isakene@gmail.com
kopakutt
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 192
Liitunud: E Mär 10, 2008 10:19 pm
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kopakutt »

Nüüd on küll puust ja punaseks ka värvitud. :) :cheers
kopakutt
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 192
Liitunud: E Mär 10, 2008 10:19 pm
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kopakutt »

Reis õnnelikult sooritatud. Kodus on hea olla :) Mõlemad ( Isakese ja Metsiku poolt soovitatud) marsruudid olid head. Minnes muidugi Isakese poolt soovitatud teekonda läbisime enamuse ca 60 km tunnis. Seda aga jubedate teeolude tõttu. Tee oli jube libe. Otsustasime, et tasa sõidad kaugele jõuad. Saksa kiirteedel oli ka vahelduva eduga 40-90 km tunnis. Tagasi Oder- Warsav oli tee hea. Navi- Mantya toimis hästi. Julgen soovitada. Tänud soovituste eest.
Vasta

Mine “Reiside ideed ja planeerimised”