Kas politsei on muutunud aktiivsemaks?

Koht kus käsitletakse Transpordiameti (ARK), tehnoülevaatuse, liiklusseaduse, liikluskindlustuse ja muude õigusaktidega seotud teemasid.

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
toilu
I live off from the mud
Postitusi: 3420
Liitunud: E Apr 21, 2008 11:35 am
Asukoht: Tallinn

Kas politsei on muutunud aktiivsemaks?

Postitus Postitas toilu »

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=310133

ja siis vaatasin ühte kommentaari:
Vellu: JAH ON!
1. jaanuar, kell ca 9:30.
Auto peatatakse, puhun, korras. Puhun tugevamalt, ikka korras. Load on, rikkumisi pole. Ülevaatus on, kindlustus on, apteek on, talverehvid kaa. Auto on puhas, numbrid paistavad, tuled põlevad. ...tulekustuti on vana - sellel ilutseb silt 12.2008. Ja ongi põhjus "sarve hakata". Elagu trahvirahade kogumise normid ja debiilsuseni jõudnud inimlikkuse puudumine
Viimati muutis toilu, R Veebr 27, 2009 1:38 pm, muudetud 1 kord kokku.
Metsas näeme rsk!!!
viis kaks null neli kaks viis kaks
mikk888
Off Roader Wannabe
Postitusi: 26
Liitunud: K Apr 13, 2005 5:17 pm

Postitus Postitas mikk888 »

Seadus on seadus ja kuupäev on kuupäev. Antud juhul oli kustuti aegunud ja kõik.

Ei maksa enda hajameelsuse pärast politseid oma töö tegemises süüdistada.
Sest kusagilt peab ju piir jooksma.
Kasutaja avatar
vanapagan
Fitting 38"
Postitusi: 265
Liitunud: N Nov 08, 2007 2:12 pm
Asukoht: Elva

Postitus Postitas vanapagan »

mikk888 kirjutas:Seadus on seadus ja kuupäev on kuupäev. Antud juhul oli kustuti aegunud ja kõik.

Ei maksa enda hajameelsuse pärast politseid oma töö tegemises süüdistada.
Sest kusagilt peab ju piir jooksma.
Ja kõige õigem oleks selline inimene kiiresti ühiskonnast isoleerida sest tema hajameelsus põhjustab kaaskodanikele kannatusi ja raskeid kehavigastusi või isegi surma kuna tuli jääb ju kustutamata.
Kasutaja avatar
Inz
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 179
Liitunud: L Dets 13, 2008 8:57 pm
Asukoht: Muuga

Postitus Postitas Inz »

vanapagan kirjutas:
mikk888 kirjutas:Seadus on seadus ja kuupäev on kuupäev. Antud juhul oli kustuti aegunud ja kõik.

Ei maksa enda hajameelsuse pärast politseid oma töö tegemises süüdistada.
Sest kusagilt peab ju piir jooksma.
Ja kõige õigem oleks selline inimene kiiresti ühiskonnast isoleerida sest tema hajameelsus põhjustab kaaskodanikele kannatusi ja raskeid kehavigastusi või isegi surma kuna tuli jääb ju kustutamata.
kõige kindlam viiex aastax Ruhnu saarele asumisele 8)
koos kogu vara riigistamisega
Rocky minu esimese 4x4 masin
kõnetraat 56912385
rahvus: setu
mikk888
Off Roader Wannabe
Postitusi: 26
Liitunud: K Apr 13, 2005 5:17 pm

Postitus Postitas mikk888 »

vanapagan kirjutas: Ja kõige õigem oleks selline inimene kiiresti ühiskonnast isoleerida sest tema hajameelsus põhjustab kaaskodanikele kannatusi ja raskeid kehavigastusi või isegi surma kuna tuli jääb ju kustutamata.
Jah, just täpselt!

Tulekustuti tulekustutiks. Selle vajadus tekib tõesti vb ühel juhul 1000-st.

Järgmine kord hakkame rääkima, et mul oli kiirus ainult 91 km/h, on siis vaja peedistada. 10'l korral on jutu sisuks see, et mu kiirus oli kõigest 100 km/h, no on vaja teil siis "sarve hakata" jne.

Edasi juba, et no mul on ainult 0,5 promilli joove, no sellest ei juhtu ju kellelgi midagi jne.

Asi ei ole mitte tules ja selle kustutamises vaid üleüldises kohuse- ja vastutustundes.
Kodanikul oli terve detsember aega lasta oma kustuti üle kontrollida. Selles, et ta ei teinud seda, pole korravalvurid süüdi. Politsei pidas ta kinni ja kuna kustuti kontroll oli kehtiv 2008 aasta detsembrini ja konkreetsel hetkel oli 2009 jaanuar, oli tegemist rikkumisega.

End of story.
xxl
Mudder
Postitusi: 63
Liitunud: P Jaan 13, 2008 9:28 pm
Asukoht: Tallinn / Tabasalu

Postitus Postitas xxl »

mikk888 kirjutas:
vanapagan kirjutas: Ja kõige õigem oleks selline inimene kiiresti ühiskonnast isoleerida sest tema hajameelsus põhjustab kaaskodanikele kannatusi ja raskeid kehavigastusi või isegi surma kuna tuli jääb ju kustutamata.
Jah, just täpselt!

Tulekustuti tulekustutiks. Selle vajadus tekib tõesti vb ühel juhul 1000-st.

Järgmine kord hakkame rääkima, et mul oli kiirus ainult 91 km/h, on siis vaja peedistada. 10'l korral on jutu sisuks see, et mu kiirus oli kõigest 100 km/h, no on vaja teil siis "sarve hakata" jne.

Edasi juba, et no mul on ainult 0,5 promilli joove, no sellest ei juhtu ju kellelgi midagi jne.

Asi ei ole mitte tules ja selle kustutamises vaid üleüldises kohuse- ja vastutustundes.
Kodanikul oli terve detsember aega lasta oma kustuti üle kontrollida. Selles, et ta ei teinud seda, pole korravalvurid süüdi. Politsei pidas ta kinni ja kuna kustuti kontroll oli kehtiv 2008 aasta detsembrini ja konkreetsel hetkel oli 2009 jaanuar, oli tegemist rikkumisega.

End of story.
Maitse asi, aga kui keegi nii käitub siis pole ta päris normaalne, kui kustuti 1 päev aegund siis ei ole see kellegile eluohtlik, kui sellise asjaga kedagi peedistama hakata siis peab ikka väga igav olema ja viitab mingile tõsisemale häirele.

PS. mitmel foorumlasel kõik kustutid, tõkiskingad ja muu nodi laitmatus korras?
PPS. Viimati oli endal ok. aga ega selle külmaga ei viitsi nüüd uuesti kontrollima minna.
Patarei
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: T Okt 28, 2008 2:13 pm

Postitus Postitas Patarei »

Ühel tuttaval ei läinud auto ÜV läbi, käsipidur ei toiminud. No ja sõitis ikka ringi, kuni ment maha võttis. Ütles, sul on sõidukõlbmatu auto? Et siis mis moodi, kõik muu oli ÜV korras peale kässari ja kuna mul on autm.kastiga auto, pole probleemi, mu auto on ju sõidukõlbulik, kuid seismis ohtlik, ehk kui te mind kinni peatate ja ma teie autos olen, on mu auto ohtlik, aga kui sõidan siis pole ju. Mendil jooksid ikka kuulid väga kokku, väänas 600 ja oli näost punane :)
Kasutaja avatar
Inz
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 179
Liitunud: L Dets 13, 2008 8:57 pm
Asukoht: Muuga

Postitus Postitas Inz »

kõige kindlam on iseenda peale minna
pollarisse kaebama, kui midagi rikkunud oled
muidu juhtub ju nii, et nad ei saagi
seda avastada ega õiglaselt trahve määrata 8)
Rocky minu esimese 4x4 masin
kõnetraat 56912385
rahvus: setu
Discovery
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 150
Liitunud: K Okt 22, 2008 2:02 pm

Postitus Postitas Discovery »

Mõtetu teema. Pole mõtet ühe üliagara politseiniku pärast üldistusi tegema hakata. Muidu võiks ka 4x4 seltskonna "laiaks lüüa" seetõttu, et keegi idioot Viljandi Lossimägedes on sigatsenud.
hagbard
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: R Jaan 02, 2009 10:48 pm

Postitus Postitas hagbard »

Oleks hea kui selliste "politseinike" nimed alati kirja pandaks ja netis kommentaariumites avaldataks. Google on jõud! Kui selline ühel ilusal päeval kuskile mujale tööle tahab minna siis tulevased tööandjad saavad omad järeldused teha.
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ax »

Hallo hallo! Kas miskine seadus ei ütle, et eraisiku autos ei peagi oleam apteeki ja kustutit!!! Liiśing ja ettevõtte auto on teisest puust. Kui pada ajan ärge näkku lööge. Tooge vints vaatame kelle oma auto küljes kõvem on!
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

hagbard kirjutas:Oleks hea kui selliste "politseinike" nimed alati kirja pandaks ja netis kommentaariumites avaldataks. Google on jõud! Kui selline ühel ilusal päeval kuskile mujale tööle tahab minna siis tulevased tööandjad saavad omad järeldused teha.
Lolle on siin varemgi visiidil käinud, aga Sa oled ikka uus tubli tase. Kui Sinust midagi targemat välja ei pigistu, siis paku ennast vabapriiliselt Armeenia kööki.
Huvitav, kui elukindlustus eile ümber sai ja täna hingeraas Suure Vaimu juurde siirdus, kas oleks seletamisest kasu, et alles eile lõppes...
Mina Mikuga ühes parteis - tee oma asjad korda, või käi jala, või siis ole vait ja maksa trahv ära :evil: .
Uku Velbri +372 56 48 43 78
Isuzu D-Max 2,5 TwinTDi Double Cab LSX AT'16
Isuzu D-Max 3,0 TD Double Cab LSX AT '08. Ex
Isuzu D-Max 3,0 TD Space Cab LS AT'05. Ex
007
Fitting 38"
Postitusi: 358
Liitunud: L Sept 01, 2007 3:58 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Ax kirjutas:Hallo hallo! Kas miskine seadus ei ütle, et eraisiku autos ei peagi oleam apteeki ja kustutit!!!
Seadus kindlasti nii ei ütle. 8)
RR Sport
LR Disco II.
Disco III
LR Disco I
RR TDV8
... and counting
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ax »

007 äkki näitad kus on öeldud, et eraisiku autol peab olema? Käin ülevaatusel nii isikliku kui firma auotga - firmakal pannakse põske kõigega aga isklikul küsivad lihtsal, kas kustuti on? ei ole - ok head teed.
Muidugi pead pakule ei pane aga minu teada minu jutt pole ka päris puusalt tulistamine. Äkki mõni targem ütleb?
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

Ax kirjutas:Hallo hallo! Kas miskine seadus ei ütle, et eraisiku autos ei peagi oleam apteeki ja kustutit!!!
Ja kui ei peagi olema, siis mis oleks ilusam, kui näha laivis, kuidas naine ja lapsed autosse sisse põlevad, sooviks Sa seda näha?
Uku Velbri +372 56 48 43 78
Isuzu D-Max 2,5 TwinTDi Double Cab LSX AT'16
Isuzu D-Max 3,0 TD Double Cab LSX AT '08. Ex
Isuzu D-Max 3,0 TD Space Cab LS AT'05. Ex
Vasta

Mine “ARK, TÜV, kindlustus ja muud juriidilised küsimused”