Eesli asendaja

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Eesli asendaja

Postitus Postitas v6sa »

Vaadates (ja kuulates) tundub, et väga raske ei olnud. Seega liiter, poolteist tunnis?
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2862
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Eesli asendaja

Postitus Postitas totu »

Langetamise, laasimise ja tükeldamise aja tiksus ka käia. Kui see aeg sisse arvestada, siis vähem. Suhteliselt aeglaselt liikudes on vedu kerge, kui sileda maa peal pikka sammu astuda, läheb raskemaks. See ka veidi suurem mootor (7HP ja 220cc).
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2862
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Eesli asendaja

Postitus Postitas totu »

Talvepuud kodus ja eesel on ikka abiks küll. Paar marginaalset asja tuleks teisiti teha (nt. juhtkang peaks üks olema- lükka/ tõmba/ pööra, ka võiks kogu see jutkangide hoidja tulla palju madalamale) aga asi on selleks tehtud ja selleks ka toimib.
Tehtud, mõeldud.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Eesli asendaja

Postitus Postitas v6sa »

Seega toimis küll.

Kas tiislile pessaronimisest ka videot on?
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2862
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Eesli asendaja

Postitus Postitas totu »

Ei ole aga see on lihtne, peaasi, et "üle" ei tule. Rambiks on tema enda tranpordiplaat ja nurk läheb täitsa rajuks. Hüdrostaadiga saab asja väga täpselt liigutada.
Tehtud, mõeldud.
Vasta

Mine “Bizniz”