Ford F150 käigukast jamab

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
tphnd
True Off Roader!
Postitusi: 1292
Liitunud: T Apr 20, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna-Jõesuu

Ford F150 käigukast jamab

Postitus Postitas tphnd »

2004 F150 unustab vahepeal tagurpidi käigu ära, vahel on, enamjaolt mitte ja kui pole siis nagu libiseks.
On siin keegi Harjumaal peale AB jne usaspetside, kes selle sisse vaataks mõistliku hinnaga?
#redneckengineeringestonia
Kasutaja avatar
kirsa
Mudder
Postitusi: 80
Liitunud: T Okt 22, 2013 7:28 pm
Asukoht: Tartumaa.

Re: Ford F150 käigukast jamab

Postitus Postitas kirsa »

Tere.
Sama mure f250 kastiga. Nüüd unustas lisaks tagurpidi käigule neljanda sootuks ja teine käik poob. Tegemist on siis e40d kastiga. Mingid mõtted on aga kuulan mis siin teemas kooruma hakkab.
Terv.
kalle211
Fitting 44"
Postitusi: 467
Liitunud: N Mär 18, 2010 10:16 pm

Re: Ford F150 käigukast jamab

Postitus Postitas kalle211 »

Harjumaa piires ei oska soovitada kedagi. Kuna Eesti ikkagi väike tundub siis võiks põhja Pärnumaa vald ka ju sobida. Soodne hind: väga suhteline tegelikult. Kõige lihtsam soodsat hinda leida on järgmine: küsid hinnapakkumise hõbenoolest ja peale seda on kõik teised hinnapakkumised juba kindlasti oluliselt soodsamad. Olles kuulnud neid lugusid tundub mulle et hõbenooles laotakse hunnik uusi kalleid juppe kasti sisse ja nii on. Need töökojad kes ikka remondivad ka suudavad palju odavamalt kasti korda teha.
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2631
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: Ford F150 käigukast jamab

Postitus Postitas helar »

See käigukasti kulunud osade remont liigitub minumeelest sinna Leedustani käsitöö rubriiki. Kui ikka kulunud, tuleb välja vahetada. Ja elu on näidanud, et odavat asja saab uuesti osta. Täna just ladusin Toyota käigukasti kamaluga ilusaid pronksist OEM detaile. Ja ma tean, et Selle kastiga ma enam niipea tegelema ei pea.
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
kalle211
Fitting 44"
Postitusi: 467
Liitunud: N Mär 18, 2010 10:16 pm

Re: Ford F150 käigukast jamab

Postitus Postitas kalle211 »

Oo jaa see Leedustani käsitöö mis atm käigukastide sees leidub on ikka sõna otseses mõttes käsitöö. Üks kasti meister näitas mulle kollektsiooni põnevatest leidudest. OEM detailid on ikka kulda väärt võrreldes nende hiina analoogidegae. Remondi all pidasin silmas pigem sellist olukorda kus Ässad vahetavad suure kalli varuosa välja kuigi tegelik probleem oli seal küljes olevas kahes tillukeses o ringis. Kui detail on ikka kulunud tuleb see loomulikult välja vahetada, selles ei ole kahtlustki. Väga narr olukord on see kui Ässad on vahetanud kastis kõik kettad tihendid kolvid hüdraulika turbiini ja on jätnud vahetamata ühe väikese puksuti siis veidi aega toimib kooslus ilusti aga siis hakkab sama probleem jälle kummitama. Minu arust ei ole sellisel remondil ka mõtet
Kasutaja avatar
tphnd
True Off Roader!
Postitusi: 1292
Liitunud: T Apr 20, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna-Jõesuu

Re: Ford F150 käigukast jamab

Postitus Postitas tphnd »

Läks Tuuliku tänavale, vaatavad mis kassil kõhus ja vahetavad mida vaja.
#redneckengineeringestonia
Kasutaja avatar
kirsa
Mudder
Postitusi: 80
Liitunud: T Okt 22, 2013 7:28 pm
Asukoht: Tartumaa.

Re: Ford F150 käigukast jamab

Postitus Postitas kirsa »

Hoia siis kursis, mis jama põhjustas.
Paar aastat tagasi sai küll jagaja ja pumba upgrade tehtud. Lisaks laagrid, tihendid, puksid jne. Siis küll lekkis ainult pumba simmer.

Terv.
Kasutaja avatar
tphnd
True Off Roader!
Postitusi: 1292
Liitunud: T Apr 20, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna-Jõesuu

Re: Ford F150 käigukast jamab

Postitus Postitas tphnd »

Kast korras. Üks ketas katki ja palju asju lihtsalt kulunud, sõitnud ikkagi 370tkm. Nüüd uus sisu ja kõik toimib sujuvalt.
#redneckengineeringestonia
Vasta

Mine “Bizniz”