tööotsimine

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Vasta
belmondoke
Fitting 38"
Postitusi: 232
Liitunud: L Veebr 05, 2011 8:35 pm

tööotsimine

Postitus Postitas belmondoke »

Terv.Kuna vahel tuleb ette koondamisi,siis oli hea võimalus E kat tasuta ära teha ja seoses sellega enamvähem aktiivselt tööd otsimas. Kuna laiskus on suur ,siis igapäev sõita ei viitsi,ehk eestisisesed jaotusveod huvi ei paku. Käed jalad terved ja tööriistad olemas,ehk nälga ei jää.Samas oleks tore kuskil paarinädalane reis teha ja siis paar nädalat tervise huvides ehitusega tegeleda(omal käel) Kui nüüd keegi arvab,et võiks olla miskit pakkuda,siis tuld.AGA arvestama peaks,et olen suitsumees ja sauna õlu ja pidulaua viin on üks osa elust.Ja töö ja pidu muidugi eraldi üritused.Suht vabalt suhtlen vene,inglise ja soome keeles.Nõukaaegne lukkseppa 4kat.ka olemas ja vanuseks 49. tel 5572693 või Alar.Viidu@gmail.com
Kasutaja avatar
LR90
I live off from the mud
Postitusi: 1563
Liitunud: T Dets 28, 2004 1:55 pm
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: tööotsimine

Postitus Postitas LR90 »

Kui eesti sisesed ühepäevased reisid ei huvita, kuidas Sa nädalasi reise üle elad?
Lihtsalt huvist küsin, kui endine autojuht, sorry.
kui suureks saan, hakkan DEFENDERIKS
belmondoke
Fitting 38"
Postitusi: 232
Liitunud: L Veebr 05, 2011 8:35 pm

Re: tööotsimine

Postitus Postitas belmondoke »

võtmesõnaks jaotusveod.Olen õllekaste hommikust õhtuni tassinud ja aknaid kätte vedanud.Selline jama ei paku enam huvi.
Vasta

Mine “Bizniz”