Kõrgõzstani raha!

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Vasta
timmu01
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: P Mär 05, 2017 10:25 am

Kõrgõzstani raha!

Postitus Postitas timmu01 »

Kas kellelgi on plaan mingi aeg liikuda Kõrgõzstani (Kirgiisia)? Mul oleks pakkuda vahetamiseks Kõrgõzstani raha somm (KGS). Käisin seal aasta tagasi kõrgmäestikus KUMTOR kullakevanduses nende suurte autode hooldus- ja remondihalli hoonele väga suuri uksi paigaldamas. Veetisn seal poolteist kuud. Kuna äratulek läks suht kiireks ja mõtlesin, et küll ma siin Eestis või lähiriikides saan hiljem ära vahetada. Aga no seisab siiamaani sahtlis :).
Summa, mis kätte jäi on siis 15300 sommi. Kupüürid siis 15 tk.-1000 sommi , 1 tk.-200 sommi ja 1 tk.-100 sommi.
Hetkel kurss 1 EUR- 73.51 KGS. Et kuskil 200 Eurot siis. Küll me kokkuleppele jõuame, kui huvi on.

Meeldivaid reisielamusi!

Tarmo
JenniferJ
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: N Mär 17, 2022 1:23 pm

Re: Kõrgõzstani raha!

Postitus Postitas JenniferJ »

Ma tahan ülaltoodud kommenteerijaga nõustuda. Ma ei saa ka päris hästi aru, milleks siin raha vahetada, kui pangas saab seda usaldusväärsemalt teha. Olin aasta tagasi Kirgiisias. Mäletan, et võtsime naisega igaks juhuks smslaen laenu. Kohale jõudes otsustasime raha vahetada lennujaamas, sest sealne kurss oli palju tulusam kui meil. Veetsime seal kaks nädalat ja kahjuks sellest ei piisanud. Riik on väga ilus ja oma kultuuriga, millest meil eestlastena oli üsna raske aru saada, aga niipea kui aru saime, nautisime iga seal veedetud päeva.
Vasta

Mine “Bizniz”