Ohtlike puude langetamine

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

ermo932
Mudder
Postitusi: 50
Liitunud: E Juul 25, 2005 10:39 am
Asukoht: Tartu

Ohtlike puude langetamine

Postitus Postitas ermo932 »

Ohtlike puude langetamine, puude hooldamine Lõuna-Eestis. Hind kokkuleppel.
Telefon 5345 1897
Email puulangetus@gmail.com
Jeep GC 4.0 140kw ooojeeee
Jeep GC 2.7 120kw jeeesh
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 939
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Ohtlike puude langetamine

Postitus Postitas ahto42 »

Kas teil vastutuskindlustus on? Vb kunagi läheb vaja teenust.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 939
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Ohtlike puude langetamine

Postitus Postitas ahto42 »

Ju siis ei ole.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: Ohtlike puude langetamine

Postitus Postitas Guuru »

ahto42 kirjutas:Ju siis ei ole.

Millest sa seda järeldad,et ei ole? Ytles ta sulle nii v?
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 939
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Ohtlike puude langetamine

Postitus Postitas ahto42 »

Ma eeldan, et reklaami mõttes oleks võinud vastata siia postitusse teistele ka teadmiseks. Kasutaja on suht hiljuti foorumit külastanud.
Puu on linnas keerulises kohas majadele lähedal ja ilma kindlustuseta pole mõtet surkima hakata.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Kasutaja avatar
Martinsr
Fitting 38"
Postitusi: 271
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:20 pm
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Ohtlike puude langetamine

Postitus Postitas Martinsr »

Tel number on ju olemas mida te spekuleerite, võta kätte ja helista.
Mitsubishi Pajero matkamaja
www.uitajad.ee
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 939
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Ohtlike puude langetamine

Postitus Postitas ahto42 »

Sellise asja võiks ikka reklaamis ära mainida kõigile teadmiseks, tõstab usaldatavust ja soovijate arvu.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2433
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Ohtlike puude langetamine

Postitus Postitas v6sa »

Martinsr kirjutas:Tel number on ju olemas mida te spekuleerite, võta kätte ja helista.
Kuidagi kahtlane tundub helistada suhtlusvaeguses inimesele...
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Ohtlike puude langetamine

Postitus Postitas CaveMan »

Võiks üldse foorumi ära kaotada ja riputada ainult telefoni numbrid siia. Alatasa tuleb erinevate teemade all soovitusi, et mis sa siin küsid, helista!
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
KeegiVeel
Fitting 38"
Postitusi: 331
Liitunud: R Nov 14, 2008 1:34 am
Asukoht: harjumaa

Re: Ohtlike puude langetamine

Postitus Postitas KeegiVeel »

No aga normaalne ju on helistada. Kamoon, mis siis inimene peab panema kogu info oma asutusest siia (a'la mitu töölist tal on ja kas need ikka turvavatustust kasutavad ning kas ka mehed on kindlustatud jne...)? Miks iga kuulutuse kallal peab keegi ilkuma? Raske lapsepõlv?
Minul ei ole antud kuulutajaga mingit seost!
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: Ohtlike puude langetamine

Postitus Postitas Praks1 »

Üldiselt ajavad mind närvi sellised arvuti inimesed,kes helistada ei julge,ei taha,kuigi tal on huvi jne,Näiteks olekski vastus tulnud,siis oleks kohe küsimus,palju maksab?Järgmine kohe otsa millal saab jne,mina näiteks ei vasta neile 95%.
Mina ei viitsi mingeid kirjavahetusi pidada,kui keegi näiteks Soovist,või muust portaalist kirjutab.
Samuti ajab mind vihale,kui pole tel numbrit ja mul on huvi selle asja vastu.Telefoni teel saan paari minutiga kõik vastused oma küsimustele ja vajadusel juba lähen järgi,mitte ei oota vastust kirjale.
Ühesõnaga,kui inimesed helistada ei julge,siis pole neil vaja seda teenust,asja müüa,osta jne.
Proto
53951597
Kasutaja avatar
heints
True Off Roader!
Postitusi: 1226
Liitunud: E Mär 17, 2008 10:11 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Ohtlike puude langetamine

Postitus Postitas heints »

Reeglite järgi on ju tegemist ärikuulutusega mis peaks olema ärimeeste foorumis. Samuti näiteks allpool olev autokile kuulutus ja kleepsuna olev puksiirabi teema. Küsiks siis modedelt kust läheb piir äri ja era kuulutuse vahel? Kui ma nüüd teen teema,et pakun kaeveteenuseid ekskavaatoriga eraisikuna kas siis on ok? Ja firmana on ärikuulutus? Või kehtivad need Ärifoorumi reeglid ainult maasturikolaga kauplejatele?
Ifa l60 9,6d
Heints 55 36 944
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ohtlike puude langetamine

Postitus Postitas tarmo »

Läheb küll teemast pisut kaugele, aga see äri- ja erakuulutuste piir on üsna hägune ja viimasel ajal ei ole üldse selget seisukohta foorumi haldaja(te) poolt. Seega olukord on "lõtv" ja las ta olla :) Mulle isiklikult sobib, sest vahest viskab väga häid pakkumisi.
PS. See ei ole üleskutse põhjatulede ja muu sellise (mitte-offroad) jura pakkumiseks :twisted:
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 939
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Ohtlike puude langetamine

Postitus Postitas ahto42 »

Oi kus on teema tuliseks läinud :D
Kui mina küsisin 24 veebr ja kuulutaja loeb kuulutust 28 veebr. ja ei lausu sõnagi, on jälle minu jaoks imelik. Ei ole ju raske paar sõna infoks kirjutada kui sada korda ühele ja samale küsimusele vastata.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Kasutaja avatar
heints
True Off Roader!
Postitusi: 1226
Liitunud: E Mär 17, 2008 10:11 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Ohtlike puude langetamine

Postitus Postitas heints »

tarmo kirjutas:Läheb küll teemast pisut kaugele, aga see äri- ja erakuulutuste piir on üsna hägune ja viimasel ajal ei ole üldse selget seisukohta foorumi haldaja(te) poolt. Seega olukord on "lõtv" ja las ta olla :) Mulle isiklikult sobib, sest vahest viskab väga häid pakkumisi.
PS. See ei ole üleskutse põhjatulede ja muu sellise (mitte-offroad) jura pakkumiseks :twisted:
Ise tegelikult ei tahagi mingit sellist äri siin ajada. Küsisin sellepärast,et enne selle uue ärimeeste süsteemi tegemist pakkusid siin oma offroad kola ka mõned ettevõtted keda nüüd näha pole enam. Algul ju viibutati kurjalt näppu ,et isegi ostukuulutusele ei tohi ärimehed avalikult pakkumisi teha. Kustutatud kuulutuste alt võib leida ,et oled ise ära kustutanud supiärimehe kuulutuse samas on paar rida allpool kuulutus tagasi? Mõtlesin,et kui suppi võib müüa siis võiks ju ametlikult lubatud ka offroad kaupa müüa?
Teema läheb tegelikult puude langetamisest jube kaugele ja lõpu võiks ära poolitada,et mitte võõrast teemat solkida.
Ifa l60 9,6d
Heints 55 36 944
Vasta

Mine “Bizniz”