Auto vedu Stokholm-Tallinn

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Valge Hiir
MudDrag MaaleTooja
Postitusi: 1214
Liitunud: T Juul 05, 2005 3:17 pm
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Auto vedu Stokholm-Tallinn

Postitus Postitas Valge Hiir »

Vaja abi veereva kuid mitte sõitva auto transportimisel Stokholmist Tallinnasse.
Kas keegi on lähiajal tulemas Stokholmist autoga (vähemalt kahekesi) laeva?
Hea kui saaks sadamast auto köiega sappa võtta ja laeva vedada ning Tallinnas laevalt maha ka. Tallinna sadamas olen juba treileriga vastas.
Samas kui on piisavalt vaba ruumi rekkas või suurema treila peal, on ka need pakkumised teretulnud.

Urmo
527 9373
urmo-ätt-alansi4x4.ee
Mud Yourself!
In mud since 1999.
badass
Mudder
Postitusi: 95
Liitunud: T Dets 05, 2006 9:55 am
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas badass »

Pean sulle kahjuks ütlema, et nad ei lase sul sellist diili läbi viia(laevafirma siis).
Üritasin seda selle aasta algusepoole, kuna ennegi ju autosid peale-maha tömmatud. Nüüd aga mingid uued reeglid nende jutu järgi ja pärast paaritunnist kemplemist sain auto loovutada cargole mis selle siis täie raha eest ise minu köit kasutades peale tömbas, hinnaga 2400.-SEKI!
Olin siis ise ühe autoga ja ostsin teise mis ei söitnud, ja tundus loomulik et tömban enda autoga teise peale, kuna ka teine juht oli olemas.
Ja sellest rahast neile veel ei piisanud, tallinnas maha tömmates(mida samuti vaid nemad tohtisid teha) jooksis ligi veel mingi mutike ning hakkas manguma veel viite sotti mingit kaubakäitlemistasu. Soovitasin tal seda oma sisemusest otsida, kuna ma polnud heas tujus selle kirve töttu mis eelmine päev pederastide paadifirmale loovutada tuli. Siis kutsuti veel mendid....löpuks sain siis 60.-eegi ehk mingi vormistustasuga tulema sealt.

Ja selle uue seaduse eest vöime tänada lätlasi, kelle laevale silma järgi otsustades nii 60% autosid trossi otsas veeres enne, eks vaadati et inimesed teenivad liig palju ja tehti selline tore seadus.

Indrek
FC 150 ja palju muud koli, vöisteldud on kah.
Kasutaja avatar
Valge Hiir
MudDrag MaaleTooja
Postitusi: 1214
Liitunud: T Juul 05, 2005 3:17 pm
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Postitus Postitas Valge Hiir »

Ok. Parandad oma kuulutust. Laevale pukseerimine toimuks jäikühendusega.
Mud Yourself!
In mud since 1999.
badass
Mudder
Postitusi: 95
Liitunud: T Dets 05, 2006 9:55 am
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas badass »

Ma sinu asemel vötaks paadivirmaga ühendust ja uuriks kas sellina asi läheb läbi. Ise nii kindel poleks selles.
Parem ette teada.
FC 150 ja palju muud koli, vöisteldud on kah.
Kasutaja avatar
Valge Hiir
MudDrag MaaleTooja
Postitusi: 1214
Liitunud: T Juul 05, 2005 3:17 pm
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Postitus Postitas Valge Hiir »

badass kirjutas:Ma sinu asemel vötaks paadivirmaga ühendust ja uuriks kas sellina asi läheb läbi. Ise nii kindel poleks selles.
Parem ette teada.
Sama skeemiga on Helsingi-Tallinn liinil hakkama saadud.
Telefonitsi on paadivirma selleks ka (jäikühendus) nõusoleku andnud.
Saatsin järelpärimise igaks-juhuks ka mailitsi.
Mud Yourself!
In mud since 1999.
Neuser
teo ragisev vahekord taldrikuga
Postitusi: 302
Liitunud: N Okt 04, 2007 6:38 pm
Asukoht: harjumaa

Postitus Postitas Neuser »

Oli siin aasta tagasi vaja transportida avariiline kaubik Soomest Tallinna. Kuna transportida tuli treilaga, siis telefoni teel asju ajades (et treilaga laevale, romu maha ja Tallinnas treila vastu, romu peale ja ....) öeldi ka , et ainult läbi cargo. Kohapeal, Länsiterminalis siis, aga ostsin tavalise autokoha pluss reisija, tegin kurva näo ja palusin luba kaubik laeva maha laadida. Ja nii oligi, autodekil leiti mulle sobiv koht, kus ei seganud teisi autosid ja sai lihtsalt treilalt maha. Tallinnas oli treila vastas, ma ei mäleta, kas keegi midagi kontrollis, aga igatahes mingit jama külle ei olnud.
Mait Paldra, TR1, tiim "Artist" piloot
2010 Esti 4x4 KV - II /Low Gear race 4 Toughbook 2010 - I
535 77 955
Kasutaja avatar
Külahull
Rock Crawler
Postitusi: 599
Liitunud: K Okt 08, 2008 8:55 pm

Postitus Postitas Külahull »

Bsl peaks olema vastutulev firma, rootsis on sadam muidu Kapellskäris, kuid uuri: http://www.bsl.ee Tallinkiga maksad ennast katki, kuna HTG on Tallinki enda firma, mille ta paar aastat tagasi ostis ja nüüd koorib mõnuga.
Kasutaja avatar
Valge Hiir
MudDrag MaaleTooja
Postitusi: 1214
Liitunud: T Juul 05, 2005 3:17 pm
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Postitus Postitas Valge Hiir »

Tänan kõiki heasoovijaid, kuid juhin tähelepanu nüansile, et vajan transporti suunal Stokholm-Tallinn (auto on sisuliselt Stokholmi sadamas), mitte (Stokholm)Kapellskär-Paldiski(Tallinn).
Jäikühendusega ei ole probleemi ka ise auto laeva pukseerida. Ühe otsa auto pilet ca 800 - 1000 eeku. Vaevalt et sõbralik firma viib auto Stokholmist Kapelskäri sealt Paldiski ja edasi Tallinna odavamalt kui Tallinki üheotsa pilet.
Mud Yourself!
In mud since 1999.
Vasta

Mine “Bizniz”