Kas keegi tahab liituda aku rataslaadurite tellimisega?

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Kas keegi tahab liituda aku rataslaadurite tellimisega?

Postitus Postitas ardi »

Kas keegi oleks ka huvitatud aku rataslaaduritest Everun EREL06-st?
https://www.youtube.com/watch?v=sd6nOeyO8Ao
Tõstevõime 0,6t ja akumaht 300ah/48v
Hind koos kopa ja alusekahvlitega ja maaletooja ca 10% marginaaliga, transpordiga Muuga sadamasse ca 14 000+km ilma kabiinita ja ca 15 000+km koos kabiiniga mudel.
Sellise hinna saaks kui võtta 20ft konteineritäis, ehk 4tk.
Mina olen huvitatud ühest. Kas leiduks veel huvilisi ülejäänud kolmele?
Homme saan teada ka Everun ER04 (tõstevõime 0,4t) hinna, mis Hiinas on pea poole odavam kuid vedu sama kallis.
Nii, hindu oleme pisut alla saanud. Erel 06 Muuga sadamas on ca13200+km koos maaletooja 10% juurdehindlusega, Sellest tõstuk 10382USD, kiirliides 300USD, kühvel 150USD, kahvlid 490USD ja (kabiin 1230USD), merevedu 20ft konteiner (4tk) 10870usd. Tollivormistus 120eur, Importkäibemaks 9640eur. Ilma alusekahvliteta saaks üle 500eur soodsamalt ja kabiin teeb jälle üle 1200eur kallimaks. Praegu on komplekteerimisel saadetis 3 laadurit ilma kabiinita ja 1 kabiiniga, 4 koppa, 4 alusekahvlit. Selle nädala lõpuni on veel võimalik saadetist muuta
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Kas keegi tahab liituda aku rataslaadurite tellimisega?

Postitus Postitas v6sa »

Palju kabiinita mudel kaalub? Sel on siis turvakaar ja vihmakatus, mingeid "klaase" pole?

Ostaksime otse hiinlaselt ehk garantiita asi.

Tavalised pliiakud?
Põllumajandusrehvid?
Ühe lisaliiniga mastil?
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Kas keegi tahab liituda aku rataslaadurite tellimisega?

Postitus Postitas ardi »

v6sa kirjutas:
N Sept 23, 2021 6:31 pm
Palju kabiinita mudel kaalub? Sel on siis turvakaar ja vihmakatus, mingeid "klaase" pole?

Ostaksime otse hiinlaselt ehk garantiita asi.

Tavalised pliiakud?
Põllumajandusrehvid?
Ühe lisaliiniga mastil?
Ligemale 2 tonni. Garantii on niipalju kui tehas annab, maaletooja vahendab ka garantiiprobleeme, st suhtleb tehasega.
Tavalised pliiakud, lifepo4 puhul tuleks paar-kolm tuhat juurde aga neid saab siin odavamalt, 320Ah lifepo4 akud saaks siit 2250euriga koos BMS-iga Ja eks pliiakudel on ka mingi väärtus.
Viimasest küsimusest ei saa aru.
Akulaadurid tuntud tootjatelt maksavad oluliselt rohkem.
Avant ca 28 000, Multione ca 30 000. Giant 47 000
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
pilgrems
Rock Crawler
Postitusi: 746
Liitunud: P Apr 08, 2007 4:12 pm
Asukoht: põllul&metsas

Re: Kas keegi tahab liituda aku rataslaadurite tellimisega?

Postitus Postitas pilgrems »

Kuidas sellel vedu organiseeritud? Igal rattal oma el.mootor ? Või käib vedu hüdraga?
Päris mitu vedavat ratast.
5249634
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Kas keegi tahab liituda aku rataslaadurite tellimisega?

Postitus Postitas ardi »

pilgrems kirjutas:
R Sept 24, 2021 12:56 am
Kuidas sellel vedu organiseeritud? Igal rattal oma el.mootor ? Või käib vedu hüdraga?
https://www.alibaba.com/product-detail/ ... 109eAVuLHd
Kuna masinal paistab vähemasti esisillal olema differ ja edasiveomootoreid on 1, siis eeldan, et tegu klassikalise neliveo süsteemiga, mootor+vahekast+kardaanid+difrid+veovõllid.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Kas keegi tahab liituda aku rataslaadurite tellimisega?

Postitus Postitas v6sa »

ardi kirjutas:
N Sept 23, 2021 8:06 pm
v6sa kirjutas:
N Sept 23, 2021 6:31 pm
...
Ühe lisaliiniga mastil?
...
Viimasest küsimusest ei saa aru.
...
Video all on tekst, et mastile saab 1-3 lisahüdroliini. Tavapärane tõste ja kallutus on niikuinii. Iga liin maksab, sest lisaks armatuurile on vaja ka lisasektsiooni ja selle juhtimist. Siit minu küsimus: mitu lisasektsiooni, lisaks tõstele ja kallutusele, hinna sees on?

Jah, mul oli huvi, aga eluskaal 2 t tegi selle tüki väiksemaks, kuna praegusele haagisele on lubatud 1470 kg.

Videoas on põllumajandusrehvid all, aga tekstis viidatakse industrialile. Kumb selle hinna sees on?

Kas esidiffer on lahtine, LSD või hammaslukuga? Enamusel neil on üks veomootor ja edasi mehaanika. Videos mainitakse kahekäigulist kasti.

Ma ei usu, et ma ainus huvitatu olen.

Soomes on Everuni tavapäraseid asju palju kasutusel ja selle raha eest on asja küll. Samas on neid kõrvuti pannes ka selge, miks korralik asi rohkem maksab:)
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Kas keegi tahab liituda aku rataslaadurite tellimisega?

Postitus Postitas ardi »

v6sa kirjutas:
R Sept 24, 2021 8:55 am
ardi kirjutas:
N Sept 23, 2021 8:06 pm
v6sa kirjutas:
N Sept 23, 2021 6:31 pm
...
Ühe lisaliiniga mastil?
...
Viimasest küsimusest ei saa aru.
...
Video all on tekst, et mastile saab 1-3 lisahüdroliini. Tavapärane tõste ja kallutus on niikuinii. Iga liin maksab, sest lisaks armatuurile on vaja ka lisasektsiooni ja selle juhtimist. Siit minu küsimus: mitu lisasektsiooni, lisaks tõstele ja kallutusele, hinna sees on?

Jah, mul oli huvi, aga eluskaal 2 t tegi selle tüki väiksemaks, kuna praegusele haagisele on lubatud 1470 kg.

Videoas on põllumajandusrehvid all, aga tekstis viidatakse industrialile. Kumb selle hinna sees on?

Kas esidiffer on lahtine, LSD või hammaslukuga? Enamusel neil on üks veomootor ja edasi mehaanika. Videos mainitakse kahekäigulist kasti.

Ma ei usu, et ma ainus huvitatu olen.

Soomes on Everuni tavapäraseid asju palju kasutusel ja selle raha eest on asja küll. Samas on neid kõrvuti pannes ka selge, miks korralik asi rohkem maksab:)
Ma saatsin maaletoojale selle teema lingi, et ta saaks uurida spetsiifiliste küsimuste kohta.
Täiendaks veel.
Everuni müüja on Eestis massin.ee, seda mudelit nad ei miskipärast ei too, samas toovad nad poole odavamat mudelit EREL 04. Hinnaga kusgil 8000+km
https://www.youtube.com/watch?v=PfzPJg7UP8s
Selle hind tuleks meie kaudu kusagil 7000+km tuuris, sisaldades maaletooja 10% marginaali, arvestusega, et neid mahub konteinerisse 6tk.
Selle masina kaal on olenevalt akudest 900-1000kg ja tõstevõime 400-500kg Ning akumaht 100-120ah ja pinge 60v.
Maaletooja 10% marginaaliga on vaid võimalik müüa juriidilistele isikutele, kellele seaduse järgi ei laiene meie seadustes tarbijatele ettenähtud VÕS-tarbijakaitse sätted. Ehk maaletooja vahendab garantiiprobleeme, kuid ise vastutust ei võta.
Ma olen seda tõstukiteemat susinud juba üle 2 aasta, vahepeal tekitas koroona pausi, aga nüüd on siht selge.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Kas keegi tahab liituda aku rataslaadurite tellimisega?

Postitus Postitas ardi »

Lisaks veel, et neid laadureid oleks võimalik saada ka liitiumakudega. Nt Erel 06 puhul oleks 360A liitumakudega Hiinas 2900USD kallim, kuid soodsam tuleks võtta liitiumakud siit. Näiteks FB päikesejaamade grupis https://www.facebook.com/groups/solaare ... 641872644/ Oleks 310ah LiFePO4 akud ca 2200eur koos BMS-ga 16tk, ehk 48v. Ja laaduri uutel pliiakudel on ju ka väärtus.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Kas keegi tahab liituda aku rataslaadurite tellimisega?

Postitus Postitas ardi »

Ülekandesüsteem:

2 elektrimootorit + 2 reduktorit esi ja tagasillale eraldi, mõlemad töötavad sõltumatult, eraldi kontrolleriga.

Esisillal on diffrilukk, ei saanud infot missugune täpselt.

Masinal on transportöörkäik ja töötamisrežiim, kiirem ja aeglasem siis.

Hüdrasurve väljavõtetest 160 bari, aga sellelel küsimusele mis huviline küsis, ei saanud vastust veel.


*Tootja andis teada, et nad on muutnud 8Kw sõidumootorid 5 Kw peale. Pidavat olema piisavalt Kõik pidid nüüd olema 5Kw, sed.
Tööstulikke rehve pole hetkel valikus.
Manuaal saadeti ka, aga selle saadan huvilistele, kes kirjutavad mulle ardi.s@neti.ee
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Kas keegi tahab liituda aku rataslaadurite tellimisega?

Postitus Postitas ardi »

Hiinasse sai 50% ettemaks ära tehtud, tellimust enam muutma ei hakka. Väga suurele hädalisele võin loovutada endale planeeritud kabiiniga isendi, aga siis juba piisava lisatasu eest.
Seega on vakantsed 3 isendit. Kuni lahtitollimiseni kehtib jätkuvalt eelpoolmainitud hind (omahind+10% marginaal). Saabumise aeg nov lõpp-detsember.
Kui see kaup on müüdud, siis järgmise ringiga ilmselt toome erel 04-sid. https://www.youtube.com/watch?v=PfzPJg7UP8s
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Kas keegi tahab liituda aku rataslaadurite tellimisega?

Postitus Postitas ardi »

Pilt
Ootavad me masinad nüüd kokkupanemist ja ilmselt kuu keskpaigast hakkavad ka mereteedpidi Eesti suunas liikuma.
Ei olegi riiulikaup vaid tellimustöö.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Kas keegi tahab liituda aku rataslaadurite tellimisega?

Postitus Postitas ardi »

Masinad on valmis. Täna said testitud. Homme-ülehomme pakitakse konteinerisse.
Orienteeruv kohalesaabumine 15.01.
Masinatel tulid alla 23 tollised tööstuslikud rehvid, kuna kabiiniga masin kõrguse poolest 26 tollistega konteinerisse poleks mahtunud.
Pooltühja rehviga oleks, aga siis ka oht kabiini kriimustada. Tööstuslikud rehvid peavad kauem vastu, kuid kliirens on nüüd seetõttu ligemale 4cm madalam.
Veomootorid on 2x4kw ja tõstemootor 7,5kw. Järgmistel masinatel on tõstemootor juba 6,6kw.
Kuna meil on nüüd kõik rahad koos ja pole probleemi teise poole ja tollimaksu tasumisega, siis 10% marginaaliga saab vaid esimene ostja. Ülejäänud 2-le masinale on marginaal ilmselt 20%.
Kes on tõsine ostuhuviline, siis saan saata ka konkreetsete masinate testvideod, mille täna kohalkäinud tuttava tuttav filmis.
Kaasas on kopp(kihvadega) alusekahvlid ja kiirliides (kopa ja kahvlite kiireks vahetamiseks), mõningad kuluosad ja tööriistad.
Videos on näha, et 600kg tõstmisel tõstevõime ei jää hätta, pigem kipub taguots kerkima.
Pilt
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Kas keegi tahab liituda aku rataslaadurite tellimisega?

Postitus Postitas ardi »

Nii käib 600kg testtõste, ühe konkreetselt meie laaduriga. https://www.facebook.com/ardi.soovik/vi ... &ref=notif
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Kas keegi tahab liituda aku rataslaadurite tellimisega?

Postitus Postitas ardi »

Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Kas keegi tahab liituda aku rataslaadurite tellimisega?

Postitus Postitas ardi »

Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
Vasta

Mine “Bizniz”