Paluks abi... Esialgu nõuga ja pärastpoole ehk ka jõuga

Appikarjed, päästetööd ja kõik muud hädad mis metsas või selle ümbruses juhtuda võivad.

Moderaator: Moderators

Vasta
via101

Postitus Postitas via101 »

Kuum vesi on hetkeline rõõm ainult, praegu maapind veel külm .
Kõige lihtsam mingisugune väike kopataoline asi ja küljed lahti kaevata,siis saab juba edasi aretada asja.
PÕltsamaal peaks ju mõni Joss ikka vedelema kuskil :D
antsa911
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 118
Liitunud: R Dets 26, 2008 5:58 pm
Asukoht: Tallinn/Keila/Põltsamaa

Postitus Postitas antsa911 »

Josse kindlasti vedeleb aga asi on selles, et mees vist ilmselt tahab oma väga kena UAZiku maa seest 1 tükis kätte saada. Kui abi vaja on, siis olen terve jõulu ja uue aasta ilmselt Põltsamaal. Minu numbri leiad foorumist. Äkki paar inimest Põltsamaalt viitsivad veel appi tulla - peaks olema üks CU 9000-ga Terrano üks 4Runner, mis on täielikult maastiku seades, ka vintsiga, siis veel üks Pajero Saharadega ja lukkudetta kindlasti leiame ka traktori.
Ostan laste ATV või krossika, pakkumine PS!
MikkM
Fitting 38"
Postitusi: 344
Liitunud: R Nov 14, 2008 7:35 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MikkM »

Üldiselt mul maakodus (Mõhkülas) seisab üks ekskavaator.

Vaatan, kas omanik pühadeajal ringi liigub, mainin lugu, vaatab mis ta arvab. :roll:

Kui näen teda ja jutule saan, võtan ühendust, uurin mis seis sul on ja kas on veel vaja.
Kasutaja avatar
Xim
Fitting 38"
Postitusi: 308
Liitunud: E Apr 10, 2006 4:28 pm
Asukoht: Lõuna-osariigid

Postitus Postitas Xim »

Hiliftil pole häda midagi, painuta aga sirgeks tagasi. Ennemgi sellised vibusid nähtud. Ta peakski olema sellisest pehemest materjlist :D

Aga muidu edu!
pilgrems
Rock Crawler
Postitusi: 746
Liitunud: P Apr 08, 2007 4:12 pm
Asukoht: põllul&metsas

Postitus Postitas pilgrems »

Mida suurema tehnikaga kallale lähete seda suurem on tõenäosus et saate ta sealt juppidena kätte.

Las olla seal seda enam et olen aru saanud et pea aegu koduhoovis ja vargaid karta pole.

Kui sulaks läheb ja auto korras siis võin appi tulla. vints on korralik ja hi-lift olemas.

Nii kaua võid nautida autot loodus kaunis kohas.
Päris mitu vedavat ratast.
5249634
buugawuuga
Rookie
Postitusi: 19
Liitunud: E Dets 14, 2009 8:55 pm
Asukoht: Põltsamaa

Postitus Postitas buugawuuga »

Vahepeal olen siis lolli järjekindlusega metsas mütanud... Loodusele keemiaga molli ei ladunud, kogu töö puhtalt kondiauru jõul.
Metsiku jäetud banaanikujuline T-max võttis peale mõningat väänamist taas enamvähem normaalse kuju ning selle abil õnnestus täna uazik lõpuks külmunud maa küljest lahti saada. Rõõm oli suur aga paraku lühike - kohe ilmnes et tagasild on otsustanud töölepingu üles öelda :(
Tõenäoliselt sai algul traktoriga rapsides ikka asjale liiga tehtud...
Esiveolisena metsast välja ronimine käib aga masinale selgelt üle jõu - eriti veel praeguse paksu märja lumega. Seega, on ehk mõni abivalmis kodanik nõus homme natukeseks appi tulema? Ekskavaatorit ega Jossi pole vast tarvis, kuid vints oleks ehk siiski abiks.
ottocar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 113
Liitunud: K Veebr 26, 2003 9:01 am
Asukoht: Kose vald

Postitus Postitas ottocar »

buugawuuga kirjutas:Vahepeal olen siis lolli järjekindlusega metsas mütanud... Loodusele keemiaga molli ei ladunud, kogu töö puhtalt kondiauru jõul.
Metsiku jäetud banaanikujuline T-max võttis peale mõningat väänamist taas enamvähem normaalse kuju ning selle abil õnnestus täna uazik lõpuks külmunud maa küljest lahti saada. Rõõm oli suur aga paraku lühike - kohe ilmnes et tagasild on otsustanud töölepingu üles öelda :(
Tõenäoliselt sai algul traktoriga rapsides ikka asjale liiga tehtud...
Esiveolisena metsast välja ronimine käib aga masinale selgelt üle jõu - eriti veel praeguse paksu märja lumega. Seega, on ehk mõni abivalmis kodanik nõus homme natukeseks appi tulema? Ekskavaatorit ega Jossi pole vast tarvis, kuid vints oleks ehk siiski abiks.
Äkki difris vesi sees ja see tõttu lihtsalt jääs? Ega ta nüüd kohe ka see sild katki ei lähe kui muda näeb.
MikkM
Fitting 38"
Postitusi: 344
Liitunud: R Nov 14, 2008 7:35 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MikkM »

Aga hi-liftiga saab ka vintsida :idea:
Tõsi, võtab hästi aega ja kannatust.
Kasutaja avatar
srock
True Off Roader!
Postitusi: 1187
Liitunud: K Veebr 20, 2008 9:57 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas srock »

hi-liftiga saab igasugu asju vintsida 8) kolmandat jalga jne. ... edu . Aga ehk tuleb sulle külla mõni veits tõsisem maastur õige tehnikaga ja toob su koju ära ,seda enam et nüüd auto maa seest kätte said.
Team Mudarakett TR-3 ** 51 91 41 41 Rene
Sitaks offroadi aastast 2008
antsa911
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 118
Liitunud: R Dets 26, 2008 5:58 pm
Asukoht: Tallinn/Keila/Põltsamaa

Postitus Postitas antsa911 »

Mina võin jälle Nivaga külla tulla, kuid ma kardan, et minust on vähe kasu, arvestades seda, et eile oli märg lumi väga suureks takistuseks liikumisel, kui vähegi sildade alla seda pläga sattus, siis oli kohe kraapimist ja liikumisel raskust. Aga kui vaja ainult liikuma saada, siis nõksutada vast saab ikka.
Ostan laste ATV või krossika, pakkumine PS!
MikkM
Fitting 38"
Postitusi: 344
Liitunud: R Nov 14, 2008 7:35 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MikkM »

antsa911 kirjutas:Mina võin jälle Nivaga külla tulla, kuid ma kardan, et minust on vähe kasu, arvestades seda, et eile oli märg lumi väga suureks takistuseks liikumisel, kui vähegi sildade alla seda pläga sattus, siis oli kohe kraapimist ja liikumisel raskust. Aga kui vaja ainult liikuma saada, siis nõksutada vast saab ikka.

Kui ma õigesti mäletan siis Taavil oli äkki 33" MT all?
Temast vähe rohkem kastu võibolla.
antsa911
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 118
Liitunud: R Dets 26, 2008 5:58 pm
Asukoht: Tallinn/Keila/Põltsamaa

Postitus Postitas antsa911 »

MikkM, Taavi kirjutas paar posti tagasi sellest, et tal masin ei sõida. Minul on 31 tolli Saharad.
Ostan laste ATV või krossika, pakkumine PS!
taavik
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 163
Liitunud: T Juul 29, 2008 3:04 pm
Asukoht: Keskel
Kontakt:

Postitus Postitas taavik »

Loodan järgmise nädala jooksul liikuma saada. Siis võib vaadata seda asja.
Kasutaja avatar
metsik
I live off from the mud
Postitusi: 2131
Liitunud: R Aug 31, 2007 11:59 am
Asukoht: TALLINN kristiine juures

uaz

Postitus Postitas metsik »

mul peaks homme selguma,kas lähen põltsu.kui minek võin ära tirida.
saaks maakerale tiiru peale. Tel. 5183816
http://www.kregori.ee Teleskooplaaduri teenused
https://www.facebook.com/kregori.ee/?fref=ts
taavik
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 163
Liitunud: T Juul 29, 2008 3:04 pm
Asukoht: Keskel
Kontakt:

Postitus Postitas taavik »

Pajero liigub jälle. Kui leiad, et abi vaja, siis helista. Number on kuskil eespool olemas.
Vasta

Mine “Pääste(t)ööd ja abistamine”