4x4 appitõttajate kontaktandmed

Appikarjed, päästetööd ja kõik muud hädad mis metsas või selle ümbruses juhtuda võivad.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas TiitR »

Landy kirjutas:Peab tõdema, et hetekel on lehe kasutusmugavus ca 15 aasta tagusel tasemel. Puudub igasugune fistreerimisvõimalus.
Puudub ka üks oluline tulp e. info tevusraadiuse kohta.
Muus osas edu!
Ja, et Landy teksti dešifreeriad ei hakaks riiulilt ÕS-e otsima, siis mõeldi ilmselt filtreerimist, mitte "fistreerimist"? :D
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17328
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas Landy »

'Jah, fiLtreerimist mõtlesin.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
heints
True Off Roader!
Postitusi: 1226
Liitunud: E Mär 17, 2008 10:11 pm
Asukoht: Tallinn

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas heints »

Sa võiks teha sinna ka mingi eraldi alajaotuse neile kes oma teenuse eest lisaks kütusele ka päris raha soovivad. Minul näiteks oleks sellist tõsisemat rasketehnikat aga pole huvitatud ainult kütte raha eest oma tehnika kulutamisest,lõhkumisest. Juhul kui leht on toimiv ja inimesed seda aktiivselt kasutavad oleksin nõus ka maksma mingil määral selle eest ,et minu number seal ripub.
Ifa l60 9,6d
Heints 55 36 944
Kasutaja avatar
Jopinto
Fitting 44"
Postitusi: 407
Liitunud: K Juul 20, 2011 10:49 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas Jopinto »

Andke nüüd aega atra seada, teema võeti algselt üles vist 2006 aastal ja nüüd kui sai kuuajaga on leht üles, on ikka nina viltu.

Kannatust :poff

Natuke sai leht paremaks mobiili jaoks aga esmalt tuleb põhi info kokku koguda ja siis on näha kuidas sellega edasi toimetada. Iga liigutus tahab kulutust ja hetkel on see koht minu tasku
Viimati muutis Jopinto, L Mai 12, 2012 10:28 am, muudetud 1 kord kokku.
Uued rehvid ja veljed Rehviparadiis.eu ;)
Apelsin
Fitting 38"
Postitusi: 292
Liitunud: N Veebr 16, 2012 8:56 pm

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas Apelsin »

http://4x4help.eu/

Leht on siin siis nähtav,kes pole tervet posti läbi lugenud.
Muidu päris viisakas 8)
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas tyyp07 »

Krt olen nüüd seda lehte vähe vaadanud ja asjasse süvenenud. Ikkagi peaks tegema mingi lahterduse, et mis varustuses auto on. Muda rehv jne. Sest näiteks nr2 all olev LC vintsiga aga tänavasõidu slikiga ja uhke plastiring ümber ei roni ilmselt minu defekale (mis kah nr2 all) järgi keste metsaväljaveo teed kuhu ma mudarehvi ja lukus sildadega jõudnud olen.
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Kasutaja avatar
Jopinto
Fitting 44"
Postitusi: 407
Liitunud: K Juul 20, 2011 10:49 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas Jopinto »

tyyp07 kirjutas:Krt olen nüüd seda lehte vähe vaadanud ja asjasse süvenenud. Ikkagi peaks tegema mingi lahterduse, et mis varustuses auto on. Muda rehv jne. Sest näiteks nr2 all olev LC vintsiga aga tänavasõidu slikiga ja uhke plastiring ümber ei roni ilmselt minu defekale (mis kah nr2 all) järgi keste metsaväljaveo teed kuhu ma mudarehvi ja lukus sildadega jõudnud olen.

Minu ettepanek oleks jätta su masin klassiks 1,2?
Asi selles, et iga uus info tahab uut lahtrit ja see teeb tabeli suuremaks (laiemaks) ja info leidmine, nt väikselt arvuti ekraanilt on raske, rääkimata mobiili ekraanist.

Püüan aega varuda ja tabelis kohanimed enamvähem loogilisse järjekorda tõsta, lahterdamise tekitamine ei ole nii kerge, kui alguses paistab, kuid see tuleb ja koos riigi kaardil punktikestega
Uued rehvid ja veljed Rehviparadiis.eu ;)
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17328
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas Landy »

Äkki oleks hoopis mõtekas reha alaneva sorteerimisega filtritega.
Näiteks:
1) vali puirkond kus abi vaha/choose location wgere you need help
-valik siis näiteks omavalitsusüksuse või makona täpsusega-
+valik "KÕIK"
2) vali millist tehnikat appi vajad
a.rasketehnika
b.spetsiaalettevalmistusega maastur (35"+ rehv, vints, jne.)
c.maatikuvalmidusega maastur( AT või MT rehv, vints, jne.)
d.tavamaastur (ilma spetsiaalvarustuseta)
e.ATV
f.kõik

3)Nende valikute järel kuvataks kõik 12 ja 24 h selle piirkonna valitud ja nõuetele vastavad sõidukid.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4477
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Neile kelle reageerimise aeg tabelis on vähem kui 24 tundi, palume helistada ainult ajavahemikus 08.00-20.00.

Tia kuidas mujal on - aga siinkandis on päris palju hoopis tegelasi kellel on võimalik reageerida hoopis 17.00 - 8.00

Üks asi veel = see klassifitseerimise asi .... nt. meie TR1 Tigu, mis ideeliselt on rehvide ja lukkude ja vintsiga jne. selle nr. 2 klassi masin (või siis kuna tegemist on võistlusautoga siis nr. 3 eritehnika ? ), tegelikkuses ikka endast oluliselt raskemat masinat ei liiguta :roll: (liigub lihtsalt kinni oleva objekti suunas kui ankurdada ei saa) - peaks siiskit olema masinad markide järgi, et oleks aimu kui massiivne ankur see olla saab
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
Jopinto
Fitting 44"
Postitusi: 407
Liitunud: K Juul 20, 2011 10:49 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas Jopinto »

MahviaDeTyrk kirjutas:Neile kelle reageerimise aeg tabelis on vähem kui 24 tundi, palume helistada ainult ajavahemikus 08.00-20.00.

Tia kuidas mujal on - aga siinkandis on päris palju hoopis tegelasi kellel on võimalik reageerida hoopis 17.00 - 8.00

Üks asi veel = see klassifitseerimise asi .... nt. meie TR1 Tigu, mis ideeliselt on rehvide ja lukkude ja vintsiga jne. selle nr. 2 klassi masin (või siis kuna tegemist on võistlusautoga siis nr. 3 eritehnika ? ), tegelikkuses ikka endast oluliselt raskemat masinat ei liiguta :roll: (liigub lihtsalt kinni oleva objekti suunas kui ankurdada ei saa) - peaks siiskit olema masinad markide järgi, et oleks aimu kui massiivne ankur see olla saab

12 ja 24h asja konks on selles, et mis kell helistada saab. EHK vältida asjatut öist ülesajamist.
Päeval võib telefonile vastata ja öelda, et ei saa aidata või mitte vastata vms, see ei sega ju!?

Minu silmis on su masin eritehnika, ehk liigub seal, kus keegi teine ei liigu, kui sõidad legaalselt tänaval siis ka klass nr 2 (Liigitus on eritehnika või traktor).

Kui tihti juhtub seda, et sügaval metsamülkas mõni offroad masin abi vajab? selge ju see, et minnakse päeval ja mitmekesi, sellisel juhul pole seda listi vaja. Pealegi on offroad mehed omavahel tuttavad ja teavad kohe keda appi kutsuda vms.

Lehe mõte on pigem aidata nn "lihtkodanikke" ja ka metsaomanikke, jahimehi, põllumehi, lihtsalt matkajaid, kes pigem üksi maastikul liiguvad.
Telefonitsi saab küsida, kas tehnika sobib või mida listist otsida. Olgem ausad, list on lühike, et pole palju võimalusi mille vahel valida :)
Samuti ega meile neid kõnesid niipalju ka tule :mrgreen:

Praegu on sortimise võimalus maakonna järgi, esialgu see täpsemaks ei lähe.
Uued rehvid ja veljed Rehviparadiis.eu ;)
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas tyyp07 »

No selle liigituse järgi võid ka ju minu defeka toppida nii klassi 3 kui ka 2.
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Kasutaja avatar
Jopinto
Fitting 44"
Postitusi: 407
Liitunud: K Juul 20, 2011 10:49 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas Jopinto »

tyyp07 kirjutas:No selle liigituse järgi võid ka ju minu defeka toppida nii klassi 3 kui ka 2.
Pole probleemi

Mõtlesid ikka 1 ja 2 ? :wink:
Uued rehvid ja veljed Rehviparadiis.eu ;)
Kasutaja avatar
Jopinto
Fitting 44"
Postitusi: 407
Liitunud: K Juul 20, 2011 10:49 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas Jopinto »

heints kirjutas:Sa võiks teha sinna ka mingi eraldi alajaotuse neile kes oma teenuse eest lisaks kütusele ka päris raha soovivad. Minul näiteks oleks sellist tõsisemat rasketehnikat aga pole huvitatud ainult kütte raha eest oma tehnika kulutamisest,lõhkumisest. Juhul kui leht on toimiv ja inimesed seda aktiivselt kasutavad oleksin nõus ka maksma mingil määral selle eest ,et minu number seal ripub.

Sorry, su post jäi märkamata millegipärast.
Ega list kohusta kedagi ainult kütte raha eest välja tulema, telefonitsi saab tellijaga kohe hinna kokku leppida ja pealegi ei tea keegi, kui palju tegelikult kütet kulub :dev

Iga üks saab ise määrata summa, mille eest end liigutada viitsib. Tellijal lihtsalt valik, kas talle sobib see variant või mitte.

Aga iseenesest mõttel on jumet, lasen sellel veits seedida, kas ja kuidas :D
Uued rehvid ja veljed Rehviparadiis.eu ;)
Kasutaja avatar
Jopinto
Fitting 44"
Postitusi: 407
Liitunud: K Juul 20, 2011 10:49 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas Jopinto »

Ootan veel 3-e fotot, kus kedagi või midagi välja vintsitakse. Pildid lähevad lippude kõrvale aknasse, kus praegu ilutsevad suvalised fotod.
Uued rehvid ja veljed Rehviparadiis.eu ;)
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas tyyp07 »

Jopinto kirjutas:
Mõtlesid ikka 1 ja 2 ? :wink:
Jah sry mõtlesin ikka 1 ja 2-te 8)
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Vasta

Mine “Pääste(t)ööd ja abistamine”